Şimdi Ara

(SIFIR / İKİNCİ EL) BİLGİSAYAR - OEM PARÇA - ÇEVRE BİRİMLERİ SİPARİŞLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    İstediğinize bağlı olarak bütçe kısıtlaması olmaksızın istediğiniz ürünlerin tedariğini yapabiliyorum.

İster sıfır, ister ikinci el olarak tedarik edilebilmektedir.

Tedarik edilebilecek ürün sınıfları:

- İnternet kafe, Oyun, Ofis, Gündelik Bilgisayarlar

- Klavye, Mouse, Kulaklık, Mousepad, Monitör vb. Çevre Birimleri

- İşlemci, Ekran kartı, Anakart, Ram, PSU/KASA, Sıvı soğutma vb. OEM Parçalar

EKSTRA: Bunların dışında tedarik etmiş olduğum yerlerde TV ve Cep Telefonu gibi seçeneklerde mevcuttur. Bu gibi ihtiyaçlarınız olması halinde de özelden sormanız yeterlidir.

İKİNCİ EL her üründe 1 AY GARANTİ vermekteyim. Bu süreçte kullanıcı kaynaklı olmayan her türlü problemde ücretsiz onarım hizmeti sunuyorum. Onarılamayacak türden olan cihazların geri iadesini alıyorum.

SIFIR her üründe İTHALATÇI ve DİSTRİBÜTÖR garantileri bulunmaktadır. 2/3 YIL GARANTİ süreleri bulunmaktadır. Bu tip ürünlerde yaşanılacak sorunlarda da garanti sürecinde arkadaşlara yardımcı olacağım.

NOT: SIFIR ürünlerde alım sonrası kutu, aksesuar ve faturayı kaybetmemeniz önemlidir.

Satış sonrası ister satılan ürün hakkında, isterseniz de farklı bir konu hakkında danışabilirsiniz. Satış sonrası teknik destek sunulmaktadır.

Site içi referans alımını uzun süre önce durdurmuş bulunmaktayım. Yine de varolan referansları inceleyebilirsiniz. Forum dışı satış yapmakta olduğum siteden referanslarıma ulaşmak için de buraya tıklayınız.

Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen özelden yazınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelton1392 -- 23 Şubat 2019; 16:9:17 >

• https://www.kingston.com/dataSheets/HX426C15FB_8.pdf

Şu RAM'den elinizde olma veya bulma olanağınız var mıdır?
  • Mesajım bulunsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inWin chopin mini itx kasa ne kadara temin edebilirsiniz?
    https://www.in-win.com/en/gaming-chassis/Chopin/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hknct H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, malesef toptancılarımda tedarik edilebilen ürünler arasında değildir. Yurtdışından rahatça tedarik edilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar mesaj atamıyorum sanırım forumun sıkıntısından dolayı iletişim için bi numara alabilir miyim?
  • b450m s2h anakart ve ryzen 5 1600af arıyorum var mıdır elinizde
  • 1150 anakart arıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.