Şimdi Ara

(SIFIR+GARANTİ) PS5 SONY PULSE 3D KABLOSUZ KULAKLIK+PS5 SONY HD KAMERA+PS5 DUALSENSE ŞARJ İSTASYONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 (SIFIR+GARANTİ) PS5 SONY PULSE 3D KABLOSUZ KULAKLIK+PS5 SONY HD KAMERA+PS5 DUALSENSE ŞARJ İSTASYONU
    Merhaba arkadaşlar,

İsmim Cihan. Giresun merkezde ikamet ediyorum. İlk defa Donanımhaber üzerinden satış ilanı açıyorum. Çok ürün alan birisiyim, fakat satan birisi değilim. Bu sebeple önceliğim ürünlerimi ilk elden teslim etmektir.

Fiyatım pazarlıksız olup nettir. Şehirdışından talepler için ödeme akabinde kargo olacaktır. Kargo alıcıya aittir ve kesinlikle ödeme yapan adına gönderilir. Daha öncede bahsettiğim gibi önceliğim elden teslim etmektir.

27.05.2022 tarihinde D&R 'dan almış olduğum Playstation5'in yanında verilmiş olan fakat hiç kullanmadığım (kutusundan dahi çıkartmadığım) 27.05.2022 tarihinden itibaren 2 yıllık Sony Eurasia garantisi devam eden ürünlerimi satışa koyuyorum. Detayları aşağıdaki gibidir.

* 1 Adet Ps5 Sony Pulse 3D Kablosuz Kulaklık = 3.500,00 TL

* 1 Adet Ps5 Sony HD Kamera = 1.500,00 TL

* 1 Adet Ps5 Sony Dualsense Şarj İstasyonu = 1.500,00 TL

Saygılarımla.

Not: Lüzumsuz polemik yaratacak kötü niyetli yorumlara tarafımca cevap verilmeyecek olup, ilgililere raporlanacaktır. Kötü yorum yapmak yerine daha uygun fiyatlı ürünlere yönelebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 6000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 27 Mayıs 2024 Satıldığı Şehir : Giresun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• @cihan_tatar pulse 3D en son amazon.com.tr de 1319 tl idi. Dual sarj istasyonu ise ortalama 350 tl ye bulmak mumkun iken bu rakamlar ile satmakta biraz zorlanabilirsin. Ilanini elestirmiyor sadece fikir beyaninda bulunuyorum. Mesela ben 3 hafta olmadi pulse 3d ve sarj istasyonunu 2 aylik faturali acilmamis kutu olarak ikisini 1000 tl ye aldim sahibinden uzerinden. Ki ayni portalda bir cok kulaklik var 1000-1100 lu rakamlara. Eger ihtiyacin var ise fiyatlarini tekrar gozden gecirmeni bir arkadas , hemseri olarak oneririm. Sevgiyle kal

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Srander kullanıcısına yanıt
    İlgi, alaka ve değerli öneriniz için çok teşekkür ederim. Fiyatları hakkında piyasa araştırması yapmadan ilana koymuştum. Hani derler ya ihtiyaçtan değil kullanmadığımdan tamamiyle keyfekeder. Eğer dediğiniz gibiyse fiyatlar, muhtemelen satılmayacaktır. Naçizane öneriniz için tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.