Şimdi Ara

'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    Piyasada fiyatı 300 liranın altında değil. Ben sıfır ürünü neredeyse yarı fiyatına veriyorum. Canon'un bütün DSLR makineleri ile uyumludur.
    Eos M'in yanında gelen flaştır. Makinenin iso performansı çok iyi olduğu için flaşa gerek kalmıyor. Sadece deneme amaçlı birkaç kare çekim yaptım. Fotoğraflar ürüne aittir.
    Mersin ve Adana'da elden teslim ederim. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde yollarım. Takas sadece EF-M adaptör ve Canon 50mm 1.8 II lens ile olur. Pazarlık yoktur.
    Fiyat: 180 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas 'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas 'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas 'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas 'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas 'SIFIR' ÇOK UCUZ Canon 90EX Speedlite Flaş, Kılıfı mevcut, Takas

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.