Şimdi Ara

Sıfır Çizmek Bilgisi Olanlar Bi Yardım Edebilirmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joker3431

sağolasın deniyecegim butun gun boşum :D ahahha bayramı seviyorum ;)

dostum ben çok yaptım kavşakta (trafiğin olmadığı bi yer).

ama ben sana hiç tavsiye etmem.

sonunda nemi oldu araca zarar verdim.şimdi onunla uğraşıyorum.

balatalar ısınınca vik vik ötüyo.

balataları değiştirdik sorun çözülmedi.disk yüzeyine dokunuyorum yüzeyi bozulmuş gibi geliyor bana.

kısacası iyi düşün.
  • Alpgg kullanıcısına yanıt
    aynen bende

sanıyorum aracın arkadan itişli olması ile ilgili şahinle yapılması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

sıfır araba çizmekten anlayan gelsin şeklinde algıladım

bende

bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

quote:

bende

bende

Sizin de içiniz fesat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olur direksiyonu tam olarak kırma geniş ve boş bir yolda arabanın dönebileceği en az şekilde çevir direksiyonu sonra gaza kökle el frenini sonuna kadar çek arabanın yapabileceği fazla bişey yok ama
  • arabana vereceğin zararı baştan ödeyip şahin kirala küçük şehirdeysen, zira büyük şehirde kiralık şahin bulamazsın. Bir de yavaştan başla, daha küçükken boş pazar yerinde spring ile el frenini denemiştim de takla atacak gibi olmuştu araç 50 km hız ile. tam emin değilim direksiyonu kırıp ayak frenine asılmışta olabilirim.
  • Amaç nedir peki, elinize ne geçecek?

Kusura bakmayın ama, Otomobil Genel bölümü gibi genel anlamda trafik kuralları ve akışına ortalama üzeri dikkat eden bir bölümde, böylesine amaçsız bir konunun açılmış olmasını ve ciddi bir şekilde soru sorulmasını mantıklı bulmuyorum. Konu Dışı bölümünde bu tarz vasıfsız davranışları sergileyen birçok üye bulabilirsiniz, birde oraya sormayı deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Amaç nedir peki, elinize ne geçecek?

Kusura bakmayın ama, Otomobil Genel bölümü gibi genel anlamda trafik kuralları ve akışına ortalama üzeri dikkat eden bir bölümde, böylesine amaçsız bir konunun açılmış olmasını ve ciddi bir şekilde soru sorulmasını mantıklı bulmuyorum. Konu Dışı bölümünde bu tarz vasıfsız davranışları sergileyen birçok üye bulabilirsiniz, birde oraya sormayı deneyin derim.

Adam öğrenmek istiyor, trafiğe kapalı alanda diyor oraya not düşmüş , ayrıca yapmak istiyor,gereksizlikte nedir,vasıfsız davranışta neymiş ?? çok merak ettim şu vasıflı davranışları bir saysana ;)
  • Trafiğe kapalı olayı bahane, forumda kurallara sürekli uyma takıntılı kişiler vurmasın diye öyle söylüyor. Yeteneğin yoksa bunu nasıl yapacağını kendi kafanda çözemiyorsan hiç uğraşma normal ilerle işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: driver_rb26dett

quote:

Adam öğrenmek istiyor, trafiğe kapalı alanda diyor oraya not düşmüş , ayrıca yapmak istiyor,gereksizlikte nedir,vasıfsız davranışta neymiş ?? çok merak ettim şu vasıflı davranışları bir saysana ;)

Saymamayı tercih ediyorum, bazı şeyleri de karşındakine aktarmanın tam anlamıyla imkanı olamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ITALIAN CAR'S

Trafiğe kapalı olayı bahane, forumda kurallara sürekli uyma takıntılı kişiler vurmasın diye öyle söylüyor. Yeteneğin yoksa bunu nasıl yapacağını kendi kafanda çözemiyorsan hiç uğraşma normal ilerle işte...

Bende aynı şeyi düşünüyorum, tepki çekmemek için bahaneden yazmış.
  • Onden cekisli aracla en sevdigim hareket J donusu; geri geri hazlanip ani bi manevrayla tek hamlede donme ne tasaduftur ki garajdan rampa asagi geri geri donuyorum ve J seklinde yola giriyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: driver_rb26dett

quote:

Saymamayı tercih ediyorum, bazı şeyleri de karşındakine aktarmanın tam anlamıyla imkanı olamıyor.

İlk aklınıza geldiği gibi yorumladınız bence ,ama sunu ifade etmeliyimki bu bahsettiklerimize vasıfsızca veya gereksizce diye tabir kullanmamak lazım,elinize ne geçecek gibi tabirler hiç doğru değil,sen say anlayamayacağımız birşey yok merak etme ;) mütevazi olmak , kalp kırmamak, karşı düşüncelere saygılı olmak gibi önemli şeyleri insan karşısındakine anlatamıyor :)

• Sevgili driver_rb26dett arkadaşım,

Anladığım kadarıyla foruma yeni üye olmuşsun, şahsım hakkında da fikir sahibi olmadığını düşünüyorum. Bu forumda kimsenin kalbini kırmak gibi bir amacım yok, olmadı ve olmayacaktır. Yaptığım her yorumda da buna dikkat ediyorum, ama Otomobil Genel bölümünde de açılacak olan konuların niteliğine ve forum sakinlerine sağlayacağı yararı göz önünde bulundurarak, başlık sahibine ve konunun içeriğine yönelik bir yaklaşık tarzı seçmek zorunda kalıyorum.

Sıfır çizmenin bir önemi yok, kimseye de bir şey katmaz. Böylesine gereksiz davranışlar her zaman kınayan bir insan olmuşumdur, halende kınıyorum. Kendi düşüncelerine tezatlıklarla karşılaşan herkesinde, tepkisini ölçülü bir şekilde koyması taraftarıyım, ben öyle yapıyorum.

Umarım kalbini kırmamışımdır,

Sevgi ve saygılarımla.
  • Sen onu Reno symbol ile denede görüyüm ben seni yapma sakın savrulursun bir kenara , hem amaç nedir ki?
  • Öyle olduğuna sevindim ve zamanlada tanışmak, tanımak isterim,ama insanların hayattaki görüşleri bir olmaz,hevesi kırmamalısın ,bir yanda futbolla ılgılenen ama otomobil dediğin zaman hiç merakı olmayan bir yanda futbolla hiç bir alakası olmayıp otomobil merakı hat safada olan birisi olsun, futbol sevdalısı, araba sevdası manyaklık desin ,,araba sevdalısı ,futbol manyaklık desin oldumu şimdi ?? tamam bende sana hak veriyorm konu yanlış yerde ,ama sevdalar vasıfsızca gereksız vs vs olamaz :) SELAMLAR
  • Tepsiyle falan ugrasma 20x20 2 tane kalin mermer bul arka lasiklerin altina koy el frenini cek direksiyonu tam tur cevir 1. Viteste gaza yuklen .

• quote:

Orijinalden alıntı: endum126

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

quote:

quote:

bende

bende

Sizin de içiniz fesat.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

Onden cekisli aracla en sevdigim hareket J donusu; geri geri hazlanip ani bi manevrayla tek hamlede donme ne tasaduftur ki garajdan rampa asagi geri geri donuyorum ve J seklinde yola giriyorum

o hareketi bende çok seviyorum ama yapmaya hep koktum ya takla atarsam diyorum

nasıl yapıyosunuz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.