Şimdi Ara

SIFIR AYARINDA Z3 ORİJİNAL DOCK HEDİYELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar telefonum keyfe keder satılıktır, biraz da başka bir model denemek istediğim için böyle bir karar verdim.
    Cihazım yaklaşık 4 aylık beyaz renk, sony eurasia garantili ve en ufak bir çizik hata yoktur. Tüm kutu ve aksesuarları da durmaktadır. Başlıkta da belirttiğim üzere yanında Bursa Sony center'dan aldığım orijinal şarj dock ve bir adet çok kaliteli TTec kılıfını vereceğim. Bir adet de silikon kılıfı var.

Fiyat: 1500 TL'dir.

Not: Telefonda root etme, rom yükleme gibi işlemler uygulamadım. Z3 en yakınıma şiddetle tavsiye edebileceğim çok kaliteli bir telefon. Bataryası 2 gün gidiyor, en yoğun kullanımda dahi 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Su geçirmeme özelliği var ancak ben bunu hiç denemedim, gerek de görmedim.

Alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Takas tekklifleri değerlendirilir. S6, G4 veya iphone 6 ile düşünebilirim. Bu modeller dışında takas teklif etmeyiniz, ve ilanım, fiyatım hakkındaki değerlerli yorumlarınızı kendinize saklayınız.

Şimdilik resim koyamıyorum ama cihazım sıfırı nasıl ise o şekildedir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Kardeşim bi resim koyabilirsen, ilgileniyorum.
  • Note 4 takas düşünürsen görüşebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.