Şimdi Ara

SIFIR AYARINDA ARALDAN ÇİZİKSİZ GTAV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SIFIR AYARINDA ARALDAN ÇİZİKSİZ GTAV
    Aral'dan alınmış çiziksiz GTAV'imi satıyorum
    Haritası, merak edilip açılmamıştır bile.
    İçinde 1 milyon kredisi duruyor kullanılmadı.
    Kargoda benden
    İstediğim fiyat 140 TL
    Takas düşünmüyorum, sadece US PSN gift kart olabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 140 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm
  • Hocam rayiçi 100 110 arası oyunun.eğer pazartesiye kadar satılmazsa Sizden oyunu elden almak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanselvi

Hocam rayiçi 100 110 arası oyunun.eğer pazartesiye kadar satılmazsa Sizden oyunu elden almak isterim

Sony Usden dijital bile alsanız oyun 50$
    Grantili faturalı TR Aral oyun satıyorum.
    Vatanda oyun 250 TL, Hepsiburadada 210 TL,
    Neye göre 100 TL fiyat biçtiniz bilmiyorum, sonuçta değer de kaybetmeyen bir ürün bu.
  • Ben kendime 100 liraya almıştım. Bunu da bir arkadaşım için alacağım. Ürün sizin hocam, tabi ki de istediğiniz fiyata satabilirsiniz

• Aralı spotu yok aynı oyun sonuçta.fazla para vermiş olmanız oyunun ikinci el piyasasını yükseltmez.hayırlı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ckbaba

Aralı spotu yok aynı oyun sonuçta.fazla para vermiş olmanız oyunun ikinci el piyasasını yükseltmez.hayırlı satışlar

Öncelikle konunun yoruma açık olması, gereksiz, alışverişe katkıda bulunmayan şeyleri burada yazmanız için değil. Birşey merak edersin alıcısındır vs, buraya yorum yazarsın. Yıllardır burada mal alır satarım ama hiçbir zaman son dönemki kadar kalite düşmemişti.
    Aral ile spot farkını bilmeden gelip burada sallamayın. Bölge kodu diye birşey var. Online oynarken önemli.
    Ürünün sıfır fiyatını, dijital sıfır fiyatını, en ucuz olan USPSN dijital fiyatını yazdım.
    Ölücülük ile pazarlığı karıştırmayın

daha ucuz oyun arayan kardeşliğe gitsin. Çoğu zaman ben de öyle yapıyorum. Gerçi bu ölücü zihniyet orayı da zehirlemeye başladı

• Senin dünyadan haberin yok ve bu ise yeni basladigin belli. bütün yurtdışı gelen oyunlar zaten avrupadan geliyor ve bölge kodları 2.online da oynayabilirsin.hiç online oyun oynamadıgin da belli. sen aral bandrolune fazladan para veriyosan senin tercihin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ckbaba

Senin dünyadan haberin yok ve bu ise yeni basladigin belli. bütün yurtdışı gelen oyunlar zaten avrupadan geliyor ve bölge kodları 2.online da oynayabilirsin.hiç online oyun oynamadıgin da belli. sen aral bandrolune fazladan para veriyosan senin tercihin.

tamam kardeşim konuyu trollemeyi bırak. alıcı değilsen kalabalık etme lütfen. alıcıysan yap özelden pazarlığını.
    fiyatı da geçtin satıcıyı tartar oldun. Ayıp!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.