Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3648. sayfa)

5 sn
288.921
Cevap
4.622
Favori
47.015.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 36463647364836493650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasada araç yok diyorsunuz anlamıyorum :) Avekin tekstilkent deposu görseldeki şekilde çogu araç filo diye duymuştum bireysel de vardır sanırım SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Bunun yakitina güç yetmez.

• flyingraper kullanıcısına yanıt
    250 bin liraya kötü bir tercih. Sadece cam tavan opsiyonu var. Sarı sitede bile 255 ten cam tavan+full led far+siyah spoiler (emotion paketli) araç mevcut. Hayırlı olsun

• nyamure kullanıcısına yanıt
    Tabiki duyarsam özelden haber veririm.yani inanılmaz çok isteyen var çevremde.işyerinden arkadaşım istiyor.geçen sordum şubat gibi konuşalım ama fiyat listelerdeki gibi olmaz dedi.220-230 arası bir fiyat bekliyordu.bakalım umarım uyguna alırsınız.ben 170 e aldım.o fiyat tabiki çok iyiydi.230 olursa yine diğerlerine göre uygun olacak ama bunun sonu yok

• cpiendeksi C kullanıcısına yanıt
    Ekim ve Kasım teslim araçlar icin kampanya geçerli . Benimde 20 Aralık üretim Cliom var , aralık ayında sabitleme olursa Kasım ayında belli olur dediler .

Tamam hocam işte, 134bin fiyata indirim yapıp 130’un altına düşürmüş %50’ye sokmuş bu da 230’a denk gelmiş. 20 de elden kendine hava parası almış bayi. Faturada araç bedeli 230civarı olacak. Bir aracın bedeli ya 230 +mtv tescil masrafları biz ona da 2bin diyelim yani ya 232₺’dir ya da 278₺’dir arada bir fiyat varsa bayi kendine alıyordur.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Ben goremedim 255e bahsettiginiz paketten varsa link paylasir misiniz

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Hocam araç piyasasını 1 senedir takip ediyorum , bursada araç bulman çok çok zor . Maalesef bizim bursada Fiyatlar epey yüksek.

• pendik05 kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsun da, ben elinde aracı dışında birikimi olmayan kullanıcılar için örnek verdim. Yoksa tabii ki altın ve döviz de en az araçlar kadar artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro yükselişi karşısında yükselişten daha da etkilenmemek için Maltepe Citroen bayisinden 406k ya anlaştığım c5 aircross 1.5 diZel eat8 shine paket aracı kaporayı bozup malum siteden iyi bi pazarlıkla 0 km (metalik sedefli beyaz renkli +4000 fark var diğer renklerle) 386k ya almış bulunmaktayım konfor ve aile rahatlığı için bu aracı seçtim araçta acc, şerit takip, sanruflu cam tavan, otomatik bagaj, elektrikli ısıtmalı koltuk, kör nokta, geri görüş,hayalet gösterge vb çoğu şey mevcut. Hem fiyat artışları hemde beklemek istemediğimden birde fiyatta iyiydi sorduğum bayilere göre kervan yolda düzülür dedim aracı aldım arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olur umarım, fikir vermesi açısından yazıyorum sizce nasıl yapmışım süreci bitirdim böylece.

Daha 1 ay olmadı 250 bin TL'ye Flame Xpack Hybrid + bir sürü aksesuarlı Corolla Sedan alalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Çok iyi fiyat.Başka araç varmı.

Hocam sen psa cisin ya 😂😂

millet catir catir araba aliyor sen haric

• mrdr M kullanıcısına yanıt
    Sonradan ben de üslubumdan rahatsız oldum kusura bakmayın özür dilerim. Benim gezdiğim bayilerde farklı donanımlarda araçlar vardı. Yeni tip direksiyon olanlarda dijital gösterge yoktu mesela. Anahtarsız giriş olanlar dijital göstergeli ve eski tip direksiyonluydu. Cam tavanlı hiç denk gelmedim. Filolardakilerde zannedersem bu saydıklarımızın hiç birisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Hocam sen psa cisin ya 😂😂

millet catir catir araba aliyor sen haric

Alıntıları Göster

Bende şaştım bu işe.Nereyi arasam yok çekiyorlar.

• tuttus T kullanıcısına yanıt

İyi yapmışsınız hocam.Kasım ayında muhtemelen %10 araçlara zam gelir.Çok daha fazla araç üst vergi dilimine girecek galeriler, al-satçılar daha çok araç satmaya başlar.T-Roc fiyatı bayi ve al-satçı arasındaki fark gibi.Beklemek yerine 0-1.000 km temiz 2020 model araç almak daha iyi bekledikçe fiyat sabitleme yoksa araçlar zam görüyor.Böyle zamanda bulduğuna yapışmak en iyisi en kötü karar, kararsızlıktan iyidir.Kazasız binersiniz umarım 400 bin liram olsa ben de c5 alırdım en konforlu araç o fiyata ayrıca donanımları harika.

• nolacak N kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler deneyeceğim yarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bende şaştım bu işe.Nereyi arasam yok çekiyorlar.

Alıntıları Göster

Bari 2008 alsaydin 1.2 8 ileri otomatik active

230.000 dan verdiler onudami alamadin ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cpiendeksi

renault'un 50bin kapora ile fiyat sabitleme kampanyası devam ediyor mu bilen var mı ? kağıthane şubesini aradım yok öyle birşey dedi ama burada okumuştum sanki. megane joy 1.3 edc 227 gorunuyor, %80'e 3bin kalmış, sabitlemezler gibi geldi o yüzden

Öyle bir kampanya yok. Bayilerin kafasına göre yaptığı bir şey. Ara teker teker tüm bayileri fiyat sabitleyecekseniz alacağım de. İllaki biri sabitler.

• realgs kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• Umarım düşük ötv için 2021 de matrahda fiyat artışı olur. Yoksa her araba %80 lik dilime girecek bu hızla.

• 
Sayfa: önceki 36463647364836493650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.