Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: techaddict , mbkaynar , mbkaynar Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 49 Misafir (3 Mobil) - 47 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 31053106310731083109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Citroen C3 Aircross 1.2 Puretech 130hp EAT6 şanzıman Shine paket (beyaz-siyah çift renk, açılır cam tavan) için 210.000’den anlaştık, 5000 kapora verdim. Araç limandaymış, en geç Ekim başı teslim dediler. Yakında %80’lik vergi dilimine girecektir bu araç da, sene sonunu görmeden zıplar abisi C5 Aircross gibi bir üst dilime.. Hata etmemişizdir inşallah, nedir fikriniz? Gerçi ay sonuna kadar vazgeçme hakkımız var, kullananlar bilenler bir yorum yaparsa sevinirim.. Sevgiler herkese..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarı sitede daha uygun fiyata 0 km leri var illa sarı siteden alin demiyorum ama bazi araçlar daha uygun alabilanibiliyor.

• Polo77777 P kullanıcısına yanıt
    C3 Aircross sarı sitede 225’ten başlıyor 235’lere kadar gidiyor.. Asıl orası pahalı.. Yanlış mıyım? Daha az önce baktım..

• Pardon ben okumadan yazmışım suv olarak bakmamışım aracınız şimdiden hayırlı olsun

• Araba bakınıp liste fiyatının %10-20 üzerine araba (bitecek psikolojisiyle) davranan arkadaşlara tavsiyem kendilerini 5-6 ay daha sıkmaları olacaktır. Bu kıtlık önümüzdeki 5-6 ay içinde çözümlenecektir ve her bayide araç bulunabilir olacaktır.
  • kakman5 K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, hangi bayii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 3 Eylül 2020; 18:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakman5

biraz önce qashqai derin mavi(lansman rengi) 1.3 digt 160 hp. visia otomatik aracı 224K TL'ye aldık.(Daha doğrusu kapora gönderdik) aysonu teslim, faturası iki haftaya kesilecek. Fiyat bayi olarak sabit fakat distribütör yapar ise kurdan dolayı yansıtılır dediler.
    Hangi bayi hocam, başka araç varmıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

biraz önce qashqai derin mavi(lansman rengi) 1.3 digt 160 hp. visia otomatik aracı 224K TL'ye aldık.(Daha doğrusu kapora gönderdik) aysonu teslim, faturası iki haftaya kesilecek. Fiyat bayi olarak sabit fakat distribütör yapar ise kurdan dolayı yansıtılır dediler.
    Qq kasa değişimi öncesi cidden makul. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForYouM

Hangi bayi hocam, başka araç varmıdır ?

Alıntıları Göster
    malesef tek araç geliyor dediler bana.fetretoğulları, gerçek ve görkem'i aradım. Hepsinde birer tane vardı ve mevcut idi.
  • Hocam bence aldığınız fiyat güzel hangi bayi başka araç varmıydı
  • Yanılıyorsunuz hocam ben kendim. Liste fiyatı 166 olan aracı 148 aldım. Bayide araç olsaydı. En kotu 155 alabilirdim. Bayi de araç olmadığından ve sabit fiyat garantisi olduğundan kampanyaya yazıldım. Bu seneki avantaj Euro çok artmasından ve bayilerde araç olmamasından dolayı fiyat şuan itibariyle 190 çıktı. Biz bu şekilde kar etmiş olduk. Aracı 155 de almış olsaydım. Araç fiyatı zaten artmış olacaktı. Yani sizin anlattığınız kadar kâr yok. Bu sene piyasadan dolayı kar edilmiş gibi gözüküyor.
    Not: 2 aydır bekliyorum ve aracın ne zaman teslim edileceği de belli değil. Bu rezilliğe değer mi tartışılır.

• freak7 F kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz33

Yanılıyorsunuz hocam ben kendim. Liste fiyatı 166 olan aracı 148 aldım. Bayide araç olsaydı. En kotu 155 alabilirdim. Bayi de araç olmadığından ve sabit fiyat garantisi olduğundan kampanyaya yazıldım. Bu seneki avantaj Euro çok artmasından ve bayilerde araç olmamasından dolayı fiyat şuan itibariyle 190 çıktı. Biz bu şekilde kar etmiş olduk. Aracı 155 de almış olsaydım. Araç fiyatı zaten artmış olacaktı. Yani sizin anlattığınız kadar kâr yok. Bu sene piyasadan dolayı kar edilmiş gibi gözüküyor.
    Not: 2 aydır bekliyorum ve aracın ne zaman teslim edileceği de belli değil. Bu rezilliğe değer mi tartışılır.
    Olabilir hocam oyakla almadığım için pek bilgim yok. Sadece bi yerde aşağıdaki listeyi görmüştüm. Ona göre yorum yaptım.

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• quote:

Corsa ,clio fiyatına C-Suv araç almışsınız. Çok iyi bir karar hayırlı olsun

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Bayii dediğine göre ufak bir makyaj yemiş. Olacakmış gelecek olan yeni araçlarda.

• Arkadaşlar nerdeyse çoğu bayii aradım ne Honda Civic var ne Toyota Corolla var Sizler bulabildiniz mi bu araclardan 🤔🤔🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Araba bakınıp liste fiyatının %10-20 üzerine araba (bitecek psikolojisiyle) davranan arkadaşlara tavsiyem kendilerini 5-6 ay daha sıkmaları olacaktır. Bu kıtlık önümüzdeki 5-6 ay içinde çözümlenecektir ve her bayide araç bulunabilir olacaktır.
    Bu soylemler daha once cok yazildi ama gelinen nokta itibari ile arac alamayanlarin vebali kaldi uzerlerinde...Kesin bir bilginiz varsa paylasabilirsiniz yoksa gercekten oyle bir tahminedilemez piyasa cikti ki ortaya boyle seyler hic yazmamak daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Araba bakınıp liste fiyatının %10-20 üzerine araba (bitecek psikolojisiyle) davranan arkadaşlara tavsiyem kendilerini 5-6 ay daha sıkmaları olacaktır. Bu kıtlık önümüzdeki 5-6 ay içinde çözümlenecektir ve her bayide araç bulunabilir olacaktır.
    Araç bulunsa bile dolar ne olur o zamana euro ne olur kim bilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FixeFix F kullanıcısına yanıt
    Son araçtı, ben kapora vermesem sırada 3 kişi daha vardı.. Ümraniye bayii.. Bakınıyorum biraz detaylı, içime sinmezse vazgeçeceğim ama bir üst vergi dilimine girmesine ramak kalmış fırsat aracı olarak caxip gelmiyor değil.. Çok değildir zıplaması bir üst dilime, B SUV’ların çoğu gibi..

• Arkadaşlar piyasa böyle devam eder diye eve ikinci bir araç alma durumunu bütçemiz pek olmamasına rağmen öne çekmek mantıklı mı acaba ? Şu an piyasa çok pahalı fakat artacaksa alayım şimdi biraz zorlanayım ama kafamızdan çıksın istiyorum.

Bugğn en ucuz otomatikler olan hyundai i10 1.2 style paket için nisan 2021 ödemeli ve kredili 146+3 aksesuar paketi 149a bırakıyorlar. Bir tane de clio joy buldum görüş paketli 164e bıraktılar. Bunda da 1.23ten 105bine kadar kredi veriyorlar. Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorf01 -- 3 Eylül 2020; 19:14:49 >
  • 
Sayfa: önceki 31053106310731083109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.