Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: extraordinaryman45 , ironeagle129 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 57 Misafir (4 Mobil) - 53 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28642865286628672868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek hocam ıns yardımımız dokunmustur, arac donanım olarak cıddı anlamda uzmeyecek sevıyede bununla aynı olan corsaya 196 ıstıyorlar ve gelene kadar ne kadar zam yıyecegı bellı degıl.

bugun bayıdekı ST gelen musterılere ayın 15ınde yenı araclar gelecek ama cool paketlerın hepsı satıldı dıyordu. Elegance tekno ıcın bı gorusun ıstersenız ıstanbul gul-al bayı ıle, fıyatta pek bır sey olmasa da guleryuzlu ve kıbar calısanları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Hocam bize snriflu fr 234dediler. Bu fiyat farkı neden böyle fazla acaba
    231 bin tl’den aşağı kimse fiyat vermez zaten o arkadaşın aldığı fiyatlarda bir sıkıntı var. Sizdeki fiyat farkı da ekstra donanımla alakalı mı ? Liste fiyatı 231 bin tl çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

231 bin tl’den aşağı kimse fiyat vermez zaten o arkadaşın aldığı fiyatlarda bir sıkıntı var. Sizdeki fiyat farkı da ekstra donanımla alakalı mı ? Liste fiyatı 231 bin tl çünkü.

Alıntıları Göster
    3 binde seramik eklemiştir.

• Arkadaşlar merhaba, Seat Leon Visio donanım için fiyat alan, stok bilgisi olan var mı?
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Arkadaşlar merhaba, Seat Leon Visio donanım için fiyat alan, stok bilgisi olan var mı?
    Erya otomotiv Erenköy arada paylaşıyor visioları. Fiyat bilmiyorum ama 170 küsür falandı sanırım. Ziyaret edin, aramayın.

• Teknode kullanıcısına yanıt
    Hocam iş sebebiyle Muğla'da yaşadığım için telefonla arayarak bir şansımı deneyeyim. Teşekkür ederim.
  • zuu19 Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Arkadaşlar bu yakınım 1.5 ecotsi leon alacak. 2020 model 235e. Sizce mantıklı mı? Araç fiyatları hergun artıyor düşüş falan olur mu acaba sanmıyorum pek ama. Bide yeni leon kaça çıkar tahmini?
    Mart ayında Excellence Leon’a yazıldık, 15 Nisan’da araç geldi.
    Anlaştığımız fiyat 182 bin tl idi. Yanlış hatırlamıyorsam FR’da 185 gibi bir şeydi. Yeni kasa alırız diyerek vazgeçtik. Vazgeçtiğimiz aracı alan kişi bize kesin duacı olmuştur.
    Leon’un şu an ki fiyatının 213 bin olması lazım. Fr donanım iki/üç bin tl yüzünden üst dilime atladığı için, excellence 214’de kalıyor, Fr 235 bine zıplıyor. Naçizane fikrim Excellence alınması yönünde, tabi bulunabilirse.
    Siz ne yaptınız derseniz, aynı tarihte güvendiğimiz bir galeriden, 140 bin tl ye 2019 model 3000 km de 1.0 tsi dsg comfortline Polo ve 170 bin tl ye 2019 model 4000 km de 1.5 dci edc Megane 4 Touch sedan alıp çıktık. Şimdi bakıyorum da bahsettiğim üç aracın fiyatı da oransal olarak aynı miktarda artmış. Sanki, görünmez el denen şey gerçekten mevcut.
    Yeni kasa Leon kaç tl den gelir diye sormuşsunuz. Şu an gümrükten geçse büyük ihtimal ile 260 bin tl gibi bir rakam isterler diye düşünüyorum.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Excellence hemen teslim araç var mı hocam?
  • Kerim Kerimov K kullanıcısına yanıt
    Paraya yazık valla
  • X1 benzinli, model: xline, donanım comfort, temmuz fiyatı fiyat 448bin. ağustos zamnlı fiyatı: 460bin.
  • pinwheel kullanıcısına yanıt
    Son nesil 308 ve bir önceki 308i toplam 8 sene kullandım. Hiçbir problem yoktu. Sağdan soldan duyduğun herseye kanma, inanma.

• Audi A3 sportback dynamic+prestige+deri döşeme 305.000
    Sport+prestige+deri/alacantra döşeme 315 bin tl

Hemen teslim araçlar var. Audi bayilere araçları yollamış depolarda duruyor.

• Halit G H kullanıcısına yanıt
    biz arkadaşımla puma bakmaya ford bayisine gittik ben orada pazarlığı yapıp karar verdim ve sipariş formu doldurdum arkadaşım ben biraz düşüneyim dedi ve 5 saat sonra formu doldurdu benim aracım eylülde gelecek (inşallah :)) onun siparişini onaylamadılar. olay bu şekilde yani talep çok fazla, döviz çok hareketli, 3-5 saatte durumlar değişebiliyor.
  • Arkadaslar c5 aircross shine paket ile exclusive ile arasinda hangisi en iyi paket? Hangisi daha iyidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 ecotsi çok önermem. Dizel veya 1.0 eco tsi daha mantikli. Vergi cok yüksek 1.5 lerde

• Deniz kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz araç ile bayideki araçlar arasında full deri döşeme farkı var eder etmez ayrı mesele ama.
    Sonuçta aynı araç değil.

• Merhaba degerli dostlar
    Rapor ile arac alacagiz. Ancak araclar konusunda pek bir bilgim yok
    Kafamda olan iki arac var oncelik konfor daha sonra yakit tasarrufu
    Biri Honda civic lpg benzin olan model Digeri ise
    Fiat egea laguna miydi neydi en ful olan model bu modelde iki secenek var otomotil ve manuel sarzimani nasildir bu modelde otomotik tercih edilirmi.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Shine. Exclusivede cam tavan, kablosuz şarj, koltuk ısıtma yok shine a göre

• 
Sayfa: önceki 28642865286628672868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.