Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6325. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 85 Misafir (26 Mobil) - 67 Masaüstü37 Mobil3 iOS9 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.021.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 63236324632563266327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bekara karı boşamak kolay tabi. Köşem olsa ben de ülkeyi Norveç yaparım. Faiz düşerse araç fiyatları yükselir. Özellikle ikinci el.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • enzomaresca E kullanıcısına yanıt

248 bin. Stoklarındaymış, bayramdan sonra teslim edicekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Benim anlamadığım, hani her sorunun başı faizdi, hani indirmiyor arttırıyorlar diye merkez bankası başkanları görevden alınmıştı. Şimdiki başkan geçmiş yazılarındada faizler düşsün diyordu, reisi cumhur faiz düşmeli diyordu. Eee neden düşürmüyorlar. Dış güçlermi, haçlılarmı, yahudilermi, kim engelleyen. Faiz düşerse hem araba fiyatlarıda düşer, ne güzel olur.

faiz düşerse piyasa yükselir

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Ben de bu motoru aralıktan beri kullanıyorum. Benimki 6 ileri otomatik. 4000km ortalamam 7.4 lt. Ama şehir dışına hiç çıkmayan arkadaşların 8 8.5 lt. Bence yoğun trafiği olan bir yerde 7 lt şehir içi hayal olur. Şehir dışında 110 ile gidersen 5.4 yakıyor. Ama şehir içi 7 8 9 10 11 değişiyor. Kısaca şehir içinde 9 yaktı diyelim, çevre yoluna çıkınca hemen 5 6 arasına düşüyor. Ortalama da 7.5 civarı takılıyor. Ben performans ve yakıt olarak çok memnunum. Tabi ki dizel deki gibi dip gaz yapıp keyif yapmak istersen bir arkadaşın dediği gibi yakıt uçuyor. Yani sakin sürmen lazım ki ekonomik olsun. Ben bir süre kastım artık basıyorum çevre yolunda 130 gidiyorum mesela. Bakıyorum 6 kusur yakmış çok mühim değil. Ha 5.5 ha 6.5. Benim araç c3 aircross. Bizde dizel orta paket ile benzin dolu paket aynı fiyat. Ama aradaki donanım farkı senin kine göre çok çok daha az. Yani 2008 için kesinlikle dolu paketi öneririm. Bizde mesela anahtarsiz giriş, cam tavan, bagaj rafı, koyu arka cam, on park sensörü farkı var sadece. Sende baya baya fark var. O yüzden 1.2 benzin alman daha mantıklı duruyor.

Ben de yakıttan çok memnunum... Biraz uzun yol yapınca ortalama hemen düşüyor...

• Tiguanxx kullanıcısına yanıt

Ne elite ne n-line, şu an o paraya smart paket bulsam alırım. O fiyata gelmesi imkansız , üstte arkadaşın dediği gibi pek stok kalmadı , İnallar bile depoda araçları bitirdi sayılır .

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Yurtdışında 30bin euro ya satılan arabalar bizde 1 milyon tl olacak galiba belkide olan modeller vardır bile Bilmiyorum ekonomi tamamen bitti hiç bir iyi gösterge yok

1 milyon da durursa fiyatı iyi ..

Sıfır araç almak için son günler ..

• Son şans fırsat diye birşey olmaz

İlla ki donemine göre fırsat gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiguanxx

faiz düşerse araba fiyatları yükselir diye biliyorum ama siz uzmansınız sonuçta. doğrudur yani...

Her türlü fiyatlar yükselir yükselecek.

( Dolar Euro yüzünden )

Muhtemelen seneye en ucuz sıfır araç 300 Bin TL

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Son şans fırsat diye birşey olmaz

İlla ki donemine göre fırsat gelir

Ne fırsatı gelecek hocam ?

Dolar 10 TL kampanyası mı Euro 13 TL kampanyası mı ?

Yapmayın gözünüzü seveyim.

Gerçekçi olun.

Gelişmekte olan ülkeler içinden TL neredeyse her gün dolara karşı değer kaybeden yegane para

Yıl başından bu yana %20 değer kaybetmiş ..

Daha 6. Ay olmadı.

muhtemelen Yıl sonuna kadar %70 civarı kayıplara ulaşacak TL..

TL bitmiş siz fırsat diyorsunuz.

Fırsat bugün yetişen alır yetişemeyen hava alır.

Vaziyet ortada

• siegfried kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam aynen zorunlu opsiyonlar işe yararmış en azından güle güle binin kazasız belasız

• Sık araba degistiren ve yatirim araci olan goren arkadaslar yeni kasa geleceginden imtina edebilir. Ben agustos ayinda yeni kasa gelecegini bile bile aldim. Çünkü krediyle borçla 4 5 yili bagladim. Dolayısıyla en az 4 yil arabayi satma dusuncem yoktu ve yaklasik araci alali 1 yil olacak oldukca da memnunum.

Bu tarz dusunceyle hareket eden varsa tucson alan pisman olmayacaktir. Heybetli cekici bir arac. Tucsonun qasqai 3008 tiguanla yanyana gelince ayri bir havasi oldugu yadsinamaz. Hele ki nline paketi soz konusu olunca siyah ve petek izgarayla daha cazibeli oldugunu dusunuyorum.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt

fırsat gelir gelmesine de... önemli olan şey hepimizin yaptığı hesap gibi:

almak istediğimiz araç fiyatı - şu anda sahip olduğumuz araç fiyatı = ödememiz gereken fark

ödememiz gereken fark / aylık tasarruf miktarımız = kaç ayda biriktirebileceğimiz...

belki de sıfır araç fiyatına hiçbir zaman ulaşamayacağımız gerçeği ile başbaşa kalacağız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiguanxx -- 12 Mayıs 2021; 19:5:35 >
  • Döviz yükselir evet ama araç almaya bekleyen de dövizde bekleyebilir. Şu an 30.000$ ı vardır 240.000 eder yarın dolar 9 olur parası da 270.000 olur. Ayrıca araçlar satılmaz ise döviz düşmese de ötv ayarlaması yapılacaktır. Bu kadar umutsuz olmaya bence gerek yok. Yakın zamanda mutlaka alması gerekenler beklemeyebilir ama zamanı olanlar için dövizde beklemek daha iyi olabilir. Hiç birinin garantisi yok tabi ama fomo ya kapılmakta yanlış olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt

Söylediğim dsg icin degil, bütün otomatik şanzımanlar icin.

arac otomatik olunca sürücü gaz ve frene basacak, başka hiçbir şey yapmayacak gibi bir durum yok. Aracın zorlandığını düşündüğünüz noktalarda s moduna almalısınız. Bu durum motor gucsuzlestikce, özellikle modern araçlarda daha belirginleşir. Güçlü bir araç alırsanız bu tarz sorunlarınız olmaz.

dsgnin hemen 2 ye atmasını da bu şekilde engellersiniz.

bu tarz bilinçsiz kullanım yarı otomatın sanzimanlarda sıkıntı çıkarır.

japon gurubu araçların güçsüz araçlarda cvt kullanmasının en büyük nedenlerinden biridir bu durum.

not: şimdi benim arabam turbolu 120 beygir dizel yahut 150 beygir benzinli. Benim aracım güçsüz mü diyen olacaktır. Güçsüz arkadaşım. Aracın turbo nun tam basınç devrine ulaşana kadar standart turbosuz aynı hacimli araçtan belki biraz güçlü. Eski atmosferik araçlar hemen vites büyütüp ekonomi yapayım derdinde değil. Yeni araçların hemen hepsi ekonomi yapmak icin hızlıca vites büyütmeye programlanmış. Sürücüye de duruma göre ekonomiden vazgeçip s moduna alarak güç imkanı sağlanmış. Siz bu otomatik işini yapsın tarzı düşünüyorsanız hacimli güçlü arac alacaksınız. Bu şekilde aracı ziyan edersiniz. Bu araçların kullanım şekli bu degil. Yahut cvt alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: joliva

DH GOLF 8 ANAKONU

2 ayda 6 sayfa yazılmış çizilmiş

12 mart araclar bayiye geldi sayfa 34 de

Bugün 12 mayıs sayfa 40 da

Fiyatlar mı yüksek
    Millet mi enayilige dur dedi
    Araç mı dandik ?

Varmı bilgisi olan ?

araba yok ki hocam ben 1.0 impression daha ilk gün almak istedim ama hep yok dediler galericiler felan aldı şimdi de fiyatlar korkunç yükseldi.

Bana göre diğer seçenekler gram mantıklı değildi çok pahalılar ama o ilk 196 dan felan golf alanlar mükemmel iş yaptılar. Doğuşta tanıdığı olanlar felan alabildi süper fırsattı. 1.0 impression düz vites 220 ye felan verseler hemen alırım. Çok beğendim ben golf 8 i .

• 300 e egea diyorsunuz yani .o fiyata kimsenin alım gücü yetmez . Bu kadar karamsarlık iyi değil.

• copela kullanıcısına yanıt
    Şuanki piyasasını çok bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem ama alt dilimde kalan binilecek ender araçlardan, hani dizel ise zaten laf yok 1.2 isede alınabilir diye düşünüyorum, önemli olan içinize sinmesi, test edin mutlaka.
    Bende komşumda keyif alarak kullanıyoruz ufak tefek eksileri var ama şuana kadar kesinlikle keşke demedim
  • sarpuli kullanıcısına yanıt

Hocam siz nerede yaşıyorsunuz allsen ?

Araba alacak olan dövizde bekleyerek kendini arabanın artışına karşı koruyamaz.

Ülke Venezuela olma yönünde ilerliyor siz ÖTV ayarlaması diyorsunuz.

Haklısınız ÖTV ayarlaması olur ama yukarı yönlü olur..

Geçmişe bakın bakalım dövizde beklen arabanın artışına karşı koruyabilmişmi kendini ?

Ayrıca anlaşılan sizin arabaya ihtiyacınız yok.

Ihtiyacı olan adam ne yapsın dövizi tekerlek takıp dövize mı binsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

300 e egea diyorsunuz yani .o fiyata kimsenin alım gücü yetmez . Bu kadar karamsarlık iyi değil.

Realistik karamsarlık olduysa birşey diyemem.

Görünen köy kılavuz istemiyor.

Ülke batıyor.

Venezuela gibi ülkelere bakın.

Bakın bakalım sıfır araç varmı bulunabiliyor mu

• Bu dar görüşlü kapasiteyle fazla düşünmemen normal.
  • 
Sayfa: önceki 63236324632563266327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.