Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Marc Marquez Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 58 Misafir (7 Mobil) - 51 Masaüstü8 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53925393539453955396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Renk konuşmadık opaktır büyük ihtimalle gaziantep. Verdiğim fiyatlar kredisiz.
  • Dizel otomatik araç artık pek fazla tercih edilmiyor sanırım. Hiçbir yerde fiyat paylaşan görmedim. Acaba vergi dilimi ile alakası var mı ? Bu Renault 1.5 dci ler Wv 1.4 TDİ 1.6 TDİ motorlar nerde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaragorn

seat leon 2015 model sattım doğru fiyata düşerse golf te alırım corolla'da octavia'da fakat şu anda doğru fiyatta denilebilecek tek araç corolla C sınıfı içerisinde

golf'ün müşterisi ilk odağı fiyat olanlar değil. bunu anlatmaya çalıştım. ilk odağın fiyat olmasaydı 2015 yılında benim yaptığım gibi golf alırdın, leon değil.

• Arkadaşlar 231000 e arona fiyati aldim acaba bu piyasada arona mantikli hareket mi yoksa corolla hb flame mi düşünsek

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueNight2

hocam engelleyicimi önleyicimi bilmiyorum not aldım ama emin olamadım normal paket içeriği neyse odur

iyi dilekler için teşekkür ederim umarım memnun kalırım herkeste aradığını bulur

Varmış hocam. Katalogda yazıyor. Harika ötesi.

• captainace C kullanıcısına yanıt

Corolla hb flame daha mantikli,aronada kotu degil oda alinabilir hosunuza gittiyse ama en mantiklisi leon 1.0 style plus dsg,tabiki bulabilirseniz.

• Hocam Leon bulmak imkansiz sanirim o nedenle konu dışı. Corolla flame için grüşecegim şimdi bakalim ne fiyat verecekler

• 232 ye flame x olan başka bildiğiniz bayi varmı.

• captainace C kullanıcısına yanıt

Şu an piyasada Corolla

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir araç yok olanlar da çok pahalı. Ben de Creed'in neden hiç konuşulmadığını merak ediyorum. Sarı sitede 250 civarına dizel otomatikler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsimsizTurk

Skoda da açıklamış sağolsun:

OCTAVIA

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Eliten 294.900 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Elite 319.900 TL

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Premium 319.600 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Premium 346.000 TL

C sedan segmentinde %50 ötv diliminde herangi bi versiyon satmayan tek marka skoda kaldı.

Civic listede yüksek olsa da bayide %50 ( + aksesuar )

Bi de her ay 1500 tane satacaz diyorlardi , özürlü indirimi olmadan 3 5 tane ancak satıyorlardir .

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Dizel otomatik araç artık pek fazla tercih edilmiyor sanırım. Hiçbir yerde fiyat paylaşan görmedim. Acaba vergi dilimi ile alakası var mı ? Bu Renault 1.5 dci ler Wv 1.4 TDİ 1.6 TDİ motorlar nerde ?
    Üst vergi dilimine girdikleri için hocam dizel otomatikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeatSide S kullanıcısına yanıt

joy paket ama stok sormak lazım. 10 gün önce her bayide vardı.

• rasmus61 kullanıcısına yanıt

bence aradaki farka değer. jant-ekran takarak aradaki farkı kapatamazsınız. güvenlik donanımı olarak bu fiyata rakipsiz araç.

fabrikasyon 17" jant ( lütfen çakma çin malı jant ile kıyaslamayın), sunroof, keyless-go vb. donanımlar bence önemli.

• Mehmet sabır M kullanıcısına yanıt

Hocam az bi indirim oldu diye hemen tribe girmeyin fırsat deyip, bu aracın ederi şuan 165-170 bin. Bekleyin, seve seve indirecekler fiyatlarıi hepsi indirecek ..

• toyota tam olarak böyle değil mi? flame x diye bir paket yok değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayhan -- 1 Mart 2021; 16:29:29 >
  • Arkadaşlar bu aksesuar olayı nedir 20 bin liralık aksesuar fiyatı cıkartan var

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

Nasıl ya, sen golf alanlara keriz mi diyorsun? Ne demek ilk odağı fiyat değil.

• Fabia dsg liste fiyatı 179.800 düşmüş.
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt

motorlar iyi olsa da geçmiş olsun skodaya. toyota bayrama kadar bu fiyatları korursa mecbur düşecekler. iki araca da lpg olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 53925393539453955396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.