Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: etahan , szm428 , szm428 , Marc Marquez Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 73 Misafir (7 Mobil) - 67 Masaüstü10 Mobil1 Android
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48754876487748784879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyatın altında 237.500 e yeni leon fr verdiler 240 manuel b sınıf araç için şahsi olarak yüksek fiyat hatta vw golf sitesinde Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSG 224,500 gösteriyor tabi araç kaldı mı ayrı muamma.
  • aralık sonunda 320 ıcın fırsat yazmıstım. itiraz edenler yenı yılda kur dususunden dusecegını soyleyenler vardı. Ankara göral dan gecen hafta aldım 343 ve 347 yı orayı bır arayın hocam. 348 ıse 1 ayda 28 bın zam demektır. insafsız bır atış olmuş eger benzınlı ıse

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt

Hocam biraz dış görünüşüne aldandım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

Oğuşlar Bayisi sarı siteye koydu 2 gün önce 141 bin liradan. Aynı gün satildı. Başka bir bayi koymuştu. 141 son fiyat dediler. O da satıldı.

Alıntıları Göster

şuan inceledim de 0 araç 141 bin iken 2. ellerin 145+ üstü olması pek hoş değil.

• mkp13 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam o fiyat aralığı belki biraz daha çıkabilirim SUV bi araç almak istiyorum.Fiyatlar düşüyor gibi sanki bekleyeceğim sanırım

Golf 7.nesil bayilerde yok. Manuel 2008 active pakete bence de 240k para verilmez.

Leon FR 1.5 tsi manuel bayilere Şubat ayında geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 24 Ocak 2021; 15:22:38 >
  • yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt
    Leon bayilerde kalmamış satılmış bayi başına 1 2 adet gelmiş. şubatta yeni parti gelecek mi bilginiz var mı
  • Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, Dolar-Euro-Vergi Sistemi, ÖTV-Gümrük, Borsa muhabbeti,

araç-motor-donanım tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

---------------------------------------------

Konuya giren üyeler, konu başlığında da belirtildiği gibi 0 Araç Fiyat ve Teklif bilgilerini görmek istiyor.

Lütfen diğer üyelerin bilgi alma hakkına saygılı olunuz, tüm uyarılara rağmen konu dışı mesajlar yazmayınız.

• pendik05 kullanıcısına yanıt

Asıl çok araç Şubat’ta gelecek zaten hocam.

• avcq kullanıcısına yanıt

2021 araç hazırda yok sipariş usulü üretiliyor sizi sıraya yazıyorlar Mart ayı içinde gelecek dendi ben kendim yazıldım 5 bin kapora istediler 2000 verdim ama vazgecersem geri iade olucak dendi

• goldenknight G kullanıcısına yanıt

Resmi sitesinde fırsat araçları bölümünde

• Cok tesekkur ettim

• dante06 kullanıcısına yanıt

Hocam C3 aircross benzinli otomatik shine paket 230 bin civarına bulunabildiğini yazıyorlardı, ben izmirde sordum araç olmadığını söylediler bulunduğunuz yerde onuda bir sorun isterseniz. 2008 güzel araç ama manuel için 240 verilmez, ileride otomatiği yüzde 50 vergi dilimine sokarlarsa üzülürsünüz üstelik.

Eylülde Golf 7 sordum o zamandan beridir ellerinde yok. Golf8 bekliyoruz demişlerdi. Sitede yer alan fiyatlar çok önceden belirlenen ücretler. Çok takılmayın bu fiyatlara golf8 de bu fiyatlara zor zaten.

• Volkswagen bayiilerinden fiyat bilgisi alan var mı? Liste fiyatı 225bin TL gözüküyor golfun bayiilerde mevcut mu acaba bu araç. Malum sitede 2016-17 model golflere liste fiyatının 40-50bin TL fazlasını isteyen bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇağrıAktaş

şuan inceledim de 0 araç 141 bin iken 2. ellerin 145+ üstü olması pek hoş değil.

Alıntıları Göster

Liste fiyatı 231 bin olan Seat Fr'ın 2020 model kullanılmışını 321 bine satmaya çalışan bile var. Allahtan birkaç gün sonra 320 bine düşürdü fiyatı 

• Fiyatlar düşecek mi çıkacak mı diye ayrı bir konu açılıp orada tartışılsa bu konuda amacına hizmet etmiş olur. Kendi adıma ne fiyatlar artacak, ne de düşecek diye tahminde bulunmam, başkasının vebalini almak istemem, gönlüm düşmesinden yana tabi.

Tiguan life paket 13 ocakta istanbulda bir çok bayiden 350k ile 355 k arası fiyat alındı. Beykoz bayisinden siyah renk için engelli indirimi ile 184 küsüre anlaşıldı. Trafik sigortasu dahil hiç bir şeyi zorunlu tutmadılar.
    Ancak şu anda ellerinde kalmamış life paket.

• Yeni leon un fr donanım 1.5tsi dsg şanzıman lı donanımı için fiyat alabilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: King57

Volkswagen bayiilerinden fiyat bilgisi alan var mı? Liste fiyatı 225bin TL gözüküyor golfun bayiilerde mevcut mu acaba bu araç. Malum sitede 2016-17 model golflere liste fiyatının 40-50bin TL fazlasını isteyen bile var.

Uzun bir süredir, golf gelmiyor, yeni golf gelince liste güncellenecek. O yüzden şu anki liste fiyatlarının bir anlamı yok.

• pendik05 kullanıcısına yanıt

@zerathull hocamın dediği gibi asıl stok Şubat ve sonrasında gelecek. Yaza doğru da 1.5 tsi FR'ın dsg versiyonu gelecek. Seat bayiye sormuştum.

• 
Sayfa: önceki 48754876487748784879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.