Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seyyah_gk , eydmir , ugur.k , thelord03 , EUS Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 59 Misafir (3 Mobil) - 58 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 48724873487448754876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de izmir'den cam tavanli manuel 1.2 icin 213bin fiyat almistim, pazartesiye dek opsiyinladim ama kararsizim, siz hangi bayiden fiyat almistiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris2354 B kullanıcısına yanıt

nasıl fiyatı baltalıyorlar acarmısınız, forum uyesı bayıye ne yapabılır ki? daha acık yazarmısınız. örnegın 205.000 fıyat almıssınız. forum uyesı bayıyı arayıp ya da gıdıp ne yapacak manısa bayısı 208 den mı satıyo dıyecek sarı sıtede 210 mu oldu dıyecek gercekten cok merak ettım. bır de nereden anladınız forum uyelerının bayılere baskı yaptıgını?

• yesilsoy Y kullanıcısına yanıt
    Hocam reisin kime ne zaman ne diyeceği belli olmadığı için kur nasıl bir hareket gösterir belli değik, bu açıdan görünen +-%5 değişimi anlık değişimler olarak göz önünde bulundurarak mayıs ayına kadar pek bi değişim beklemiyorum
  • Arkadaşlar Citroen Berlingo Shine Bold Eat8 fiyatımalan var mı ?

Bu araçtan alanlara da bir soru sormak istiyorum.

Ortalama kasko ve sigorta maliyetiniz ne oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇağrıAktaş

Yakın zamanda Kia rio 2020 1.2 cool fiyat alan var mi ?
    Oğuşlar Bayisi sarı siteye koydu 2 gün önce 141 bin liradan. Aynı gün satildı. Başka bir bayi koymuştu. 141 son fiyat dediler. O da satıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tncyy T kullanıcısına yanıt
    12 ay 75 bin sıfır faiz
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim
  • Wardo W kullanıcısına yanıt
    Sifir faizli kredi kullandiriyorlar mi bu fiyattan
  • Arkadaşlar 2021 model Corolla bayilerde var mı fiyat listesine eklemişler ama

• Bende crossland 1.5 i merak ediyorum fiyat alan var mı yakında dizel 1.5 için

• Kaan.actio K kullanıcısına yanıt
    Hb için 410, sedan 470 gibi bir beklentimiz var dediler. Şuan için.
    Leon uygun geldi dedim, a3 premuim araç imiş leon fiyatlarını baz almayın dedi.
    Yurtdışı fiyatı 30k ise herhalde 40k dan satmak istiyorlar anladığım. Eski kasa fiyatının çok daha üstünde olur dedi. A serisi 1 serisi yakını olurmuş.
    Premuim kelimesi moda oldu, yazın gene Show yapacaz demeye getirdi fiyatlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tırişka

Bende crossland 1.5 i merak ediyorum fiyat alan var mı yakında dizel 1.5 için

Önceki sayfalarda 1.5 dizel otomatik için 232-235 arasında lansman fiyatı olduğunu söyleyen bir üye vardı.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt
    Corolla yı bende 6 yıl kullandım lpg li hiç bir rampada bayılma bile yapmadan tırmanıyordu yakıtı çok iyiydi şimdi tiguan alma arefesindeyim corlolamı özleyeceğim hiç bir sorunla karşılaşmadım 6 yıl boyunca
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt

Eğer bu mesajda bahsedilen giuliettaysa yakit verileri dogrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonjustice

Aynı şekilde araç bakıyorum bende sizi gibi Mercedes veya BMW.

-Mercedes ikinci elde çok saçma rakamlar var ama düşücekler mecburen ben Şubat sonuna kadar beklemeliyiz.

-BMW 1 serisinde çok güzel araçlar buldum ikinci elde hatta bir tanesini kaçırdığıma üzüldüm.Kaçırdığım araç 401 bin Misano mavi m sport 4 hifi paketti. M Sport Executive 405 bin fiyat aldığım araç var.İlginizi çekiyorsa konuşalım özelde bilgilerimizi paylaşalım.Borusan Avcılarda shadow paket siyah BMW 218iGC araçı görünce vazgeçtim BMW 1 den 2 serisi düşünmeye başladım.

-Beklediğim araç BMW 218i GC siyah Shadow paket + hifi veya Executive 400-415 bin bandı arasında 30.000 km altı 2019 ve üzeri bir model.

-Beklediğim bir diğer araç ikinci el Mercedes A200 AMG Sedan Teknoloji + paketli 400-415 bin bandı arasında 30.000 km altı 2019 ve üzeri bir model.

Piyasayı takip ediyorum bu rakamlara kesinlikle düşüceğini tahmin ediyorum.

400 415 civarina gelmesi icin sifir fiyatinin dusmesi veya acil ihtiyac dolayisiyla satilmasi gerekir.

Bende 2018 a180d amg paket hb var 410’un altina verecegme kullanmaya devam ederim.

410’a bile sattigimda sifirini almak icin 100bine yakin para eklemem gerekiyorsa niye verelim o paralara sonucta:)

• butterflymuzzy B kullanıcısına yanıt

dediğiniz aşamada değilim hatta evden çalıştığım için şu andaki aracımı market haricinde kullanmıyorum arada bir akü bitmesin diye turluyorum o durumdayım. fakat bu fiyatlar yeniden yükselecek olursa yine treni kaçırmış olurum diye düşünüyorum ne yapacağım bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

Bu mesaj silindi.
    Şuan güncel kasa hb pek yok. Bütçe uyuyor mu bilmiyorum ama golf8 veya yeni leon alırdım ben. Sonuçta 5 sene binmek zorundasiniz. Gidip astra k almazdim mesela yüzü cok eski.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıa ceratoyu haziranda 2018 i
    135 bne alacaktık.
    Şimdi 180 200 arası
  • Dün çetaş aradı pejo 308 Allure sport arayışıma dair, yalnız hangi şehirdi hatırlayamadım. İstanbul olsa gerek. Fransa limanda dedi platinyum gri 245k. Geçen ay 231 den satıldığını söyleyip teşekkür ettim kapattım. Muhtemelen vazgeçilen bir araçtı çünkü bu ay bu model stok tahsis edilmedi. Bu arada bol miktarda style tech var tüm bayilerde 230k dan itelemeye çalışıyorlar düşmeyin bu tuzağa ekim kasımda 240k dan alanlar var isyan modundalar. 215 217k ya verirlerse belki alınabilr :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 24 Ocak 2021; 13:9:7 >
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Ilandaki fiyatlarla bu araçları kimse satın almaz her gün her hafta rakamlar dusuyor.Gerekirse Mart ayının sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum.Benik gibi cebinde parası olan araç almak isteyen tüm kişiler en az Şubat 15 ine kadar bekleyeceklerdir.Oldu da hala fiyatları dusurmemeye çalışılırsa gerçekleşecek senaryo belli. Parası olan alıcının alternatifleri var fazlasıyla BMW 1 veya 2 serisi seçenekleri var.Rakamlar BMW de çok daha hızlı düşüste.Buda olmazsa yeni kasa A3 lansman fiyatına iyi bir kampanyayla gelecek onu satın alacaklar.

Bu devirde gerçekten makul indirimler yapan belli satıcılar dışında diğer araç sahiplerinin araç satma şansı olmadığını düşünüyorum.Artik alıcılar bilinclendi.Siz ne güzel yazmışsınız %80 dilime girmeden önce araçlarını almışlar bu fırsatçılık nedir ? Gerçekten aracını satmak isteyen satıcı şu an ki rakamlardan %10-15-20 altlarına indirecektir.Beraber izliyor olucaz.

• 
Sayfa: önceki 48724873487448754876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.