Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
50 Misafir (3 Mobil) - 47 Masaüstü3 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.622
Favori
46.998.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 48104811481248134814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tırişka

Skoda kamiq araştıran var mı. Sitesinde 1.6 tdi 300 bin diyor doğru mu ve var mı acaba. Bide bende bugün Nissan qashqai Black edition için 340 bin fiyat aldım adana bayi
    Nissan qashqai için 340 bin lira verilmez artık çünkü o tasarım çok eskidi.İç mekan zaten demode.
    3008 alınır o paraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bilmediğimden soruyorum lütfen yanlış anlamayın, az çok otomobil piyasasını takip ederim, 225bintl'ye 1.5 corolla dream otomatik ve ilave paketleriyle bayi ile görüştüm dün akşam üzeri... genel olarak toyota corolla hakkındaki fikriniz nedir? benzer segmentte focus otomatik ve civic %80e takılırken ve fiyatı uçarken bu aracı almak mantıklı mıdır?

• yasinger75 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba mantıklı bence. Sadece 1.5 motor daha yeni o kafa karıştırabilir. 1.6 bulursanız lpg uyumu da var daha tercih edilir duruyor. Bu araç ilk fırsatta vergi dilimi üstüne atar bu fiyatlara zor bulunur. Araç da sunroof ve bazı otonom sürüşler anahtarsız giriş çalıştırma yok. Bu özellikleri isterseniz flame x pack var üst pakette
  • sarı sitede 240-250 bandına puma-premium kamiq-active eat8 2008 varken

gidipte 240-250 bandına gtline 208 alanların kafası nasıl çalışıyor merak ediyorum.

• arkadaşlar tiugain life olan bayi var mı istanbul ve çevresinde

• snatch1903 kullanıcısına yanıt

Aldıktan sonra pişman olacağınıza şimdiden nacizane bir uyarı yapayım. Polo aracımla "yeni" tiguan bakmaya gittim. İçi dışı o kadar ruhsuz ve 2009 poloyla aynı nerdeyse. Makyajsız 3008 aracım vardı onu satmıştım. Tekrar yeni 3008 almaya karar verdim. Tam otomatik ve 180hp motor da büyük keyif...

• goldenknight G kullanıcısına yanıt

Corsa'dan sonra Duster hacmen sizi tatmin edecektir. Ancak 210 bin liraya şuanda bayilerde bulunabilen başka bir araç önereceğim size. Kia Stonic. Yüksek ve geniş. + otomatik vites. En boşu bile donanımlı. Dün inceledim :) Manuel düşünürseniz aynı fiyatta Ceed de var. Ama ben otomatik olduğu için Stonic önerdim.

Duster'dan önce bunla bir test sürüşüne çıkın. Sonra Dacia ya gidin. Kararınızı öyle verin. Bayilere gittiğinizde size istediğiniz motorda test aracımız yok derlerse tamam o zaman kalsın demeyin. Ben yol tutuşunu, konforunu, yalıtımını merak ediyorum deyin ve hali hazırda hangi araç varsa onunla çıkın. :)

Teste çıkmadan, aracı zorlamadan , viraj kabiliyetini, yalıtımını görmeden araç almayın.

Hemen hemen aynı bütçelerde araba baktığımız için sizi en iyi ben anlarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Bu mesaj silindi.

1,5 TSI dsg elegance passat dururken bu aracı belirtilen fiyata alacak arkadaşlara selam olsun. 

• quote:

Orijinalden alıntı: MIKECHECK

1,5 TSI dsg elegance passat dururken bu aracı belirtilen fiyata alacak arkadaşlara selam olsun. 

Alıntıları Göster

5000 kapora verdim almaya gidiyorum bankadayım kredi işlemleri bitmek üzere. Selamını aldım aleykümselam 🤣🤣🤣

İlk bende olacak Türkiye de rekor kıracağım bineceğim vuracam kırbacı beyaz golf 8 benim olacak  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webco -- 20 Ocak 2021; 11:1:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankarada polo arayan arkadaşlar varsa etimesgutta var sanırım araç not bırakmıştım comfort için geçen haftalarda az önce aradılar. Aracı sormadım başka bayiden aldığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

5000 kapora verdim almaya gidiyorum bankadayım kredi işlemleri bitmek üzere. Selamını aldım aleykümselam 🤣🤣🤣

İlk bende olacak Türkiye de rekor kıracağım bineceğim vuracam kırbacı beyaz golf 8 benim olacak  

Alıntıları Göster

Geçmiş olsun ben 10000 gönderdim kapora. Evi de ipotekledim. Golf 8 benim olmalı.  

• Golf 8 bu fiyatlara bayilerden girmez heralde şaka bu değil mi

• Sakarya KİA Sandıkçı:

Kia Stonic 1.0 + Otm - Cool Paket : 220.000 TL (Kredi Kampanyası : 50.000 TL, 0,99 TL Faiz , 18 Ay Vade, 750 TL Kredi Sigorta, 300 TL Dosya Masrafı )

Kia Stonic 1.4 + Otm (Tam anlayamadım) - Elegance Konfor Paket : 234.400 TL ( Kredi kampanyaları geçerli)

• Ankara Skoda Efe de 2020 kamiq kalmamış 2021 ler Mart’ta gelecekmiş hangi paket geleceği daha tam kesin değil dediler stokları açılmamış daha
  • Fztemreaksoy F kullanıcısına yanıt

Bu galeri kendi ithalatını yapıyor. Geçenlerde elektrikli golf ve id3 de görmüştüm ilanlarında. Bu fiyatlardan girmesinin imkanı yok golf 8in. Öylesine ilk araç geldi diye fiyatı yüksek tutup koymuş. Mart itibariyle zaten piyasada golfler çoğalacak. Bu rakamlarada iyi bakın bakalım kaça düşerecek. Herkes çıldırdı valla.

• Merhaba 308 allure sport bayilerde var mı ? Fiyat alan bilen ? Cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Bu galeri kendi ithalatını yapıyor. Geçenlerde elektrikli golf ve id3 de görmüştüm ilanlarında. Bu fiyatlardan girmesinin imkanı yok golf 8in. Öylesine ilk araç geldi diye fiyatı yüksek tutup koymuş. Mart itibariyle zaten piyasada golfler çoğalacak. Bu rakamlarada iyi bakın bakalım kaça düşerecek. Herkes çıldırdı valla.

Elektrikli golf bozuldu diyelim doğuş bunun onarımını yapmıyor burada nasıl tamir edilecek peki onu merak ediyorum

• webco W kullanıcısına yanıt

Haklısınız. Zaten o aracı alanda çıkar mı bilmem ? Hayatta Türkiye de grey market aracı heleki elektrikli bir aracı galeriden almazdım. Resmi olarak doğuş bile satmıyor dediğiniz gibi. Delilik yani !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 20 Ocak 2021; 11:48:46 >
  • Semsam S kullanıcısına yanıt
    Manuel olunca %50 ötv ile soktular muhtemelen yoksa dsg tercih ederdi onlar da
  • Galericiler şimdiden başlamış,lütfen kolu yetkililere uzanan birileri maliyeye ya da Peugeot merkeze şikayet etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionscoach -- 20 Ocak 2021; 11:47:37 >

• 
Sayfa: önceki 48104811481248134814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.