Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: scorpion3560 , pendik05 , coda , tornadosi Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (6 Mobil) - 11 Masaüstü10 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
107.188
Cevap
1.755
Favori
13.279.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 6890
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1756
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1645 mesaj) CaptainSkyWalker (1295 mesaj) icemy (987 mesaj) ysf87 (869 mesaj) Zerathull (803 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48129 mesaj) Mobil (53787 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5434 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
362 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1692 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

PSA grubuna karşı sempatisi olan bir kullanıcı olarak;

Yeni Opel Corsa 1.2 EAT8 Elegance aracı 8 ay boyunca kullandım, 208 ile aynı alt yapıya sahip bir araç. Motoru ve şanzıman uyumu, ivmelenmesi vs. çok iyi.

Fakat bu platformda arka kapılar çok ufak ve arka koltuklarda biraz yukarda konumlanmış böyle olunca arka tarafa inmek binmek gerçekten zor. Çocuklu aileler kesinlikle deneyip görsün, sonra pişman olursunuz.

Şu an 240-250 bin civarına araba almayı planlayan biri olarak;

208 GTline, çok şık duran, dolu donanıma sahip bir araç fakat fiyatının en fazla 230 bin olması gerektiğini düşünüyorum, bu araca bundan fazla vermek vermek bence akıl karı bir iş değil.

Şuan 231 bin civarına Seat Arona alınabiliyor, Yeni kasa Captur Touch donanım 240 bin civarına alınabilir gene yeni bir araç olan Skoda Kamiq Premium 250 bin altına alınabiliyor.

240 bine captur kalmadı dedi bir bayi. Sınırlı sayıda araç satılmış ve onlar da bitmiş.

|
    |

• Teğmen
    143 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kekatzo

Bi tık pahalı bile be hocam, A200 sedan ile arasında çok bi fark yok donanımsal...
    |
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2277 Mesaj

Yeni A serisi Sedan’ı yakından gördünüz mü hiç ? Mercedes’le uzaktan yakından alakası yok.Üzerine Dacia amblemi yapıştırsalar sırıtmazmış.Cla bambaşka ama.Yeni Mercedes’lerin çoğunun iç mekanı birbirine benziyor zaten artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 17 Ocak 2021; 1:35:57 >
    |
    |
    kekatzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kekatzo

W177 A180 HB kullanıyorum, sedanı da kullandım servis vermişti. Cla yı da inceleme şansım oldu. Bence abartıyorsunuz dacia vs... tip olarak benzer , farklar var tabi ama aradaki fiyat farkını etmez şahsi fikrim...
    |
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    A3 cabrio için teklif alan yada elinde araç olan bayi bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj

Tecrübe ettiğim bir araç değil, ama daha kaliteliymiş gibi bir beklenti oluşmuş bende, görüşleriniz biraz şaşırttı.

|
    |
    EUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    88 Mesaj

|
    |
    Hakan0633 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mavi_tutku437

Hangi bayilerde var acaba ? Kredi imkanı nasıl, bilginiz var mı?

bildiğim kadarıyla konya da mavi renkli bir araç vardı.

kredi ile bir kampanyaları var. 15000 Tl kredi çekiyorsun, aracın fiyatında 3000 Tl indirim uyguluyorlar

• Yarbay
    3618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

208 in 2016 model allure benzinli 1.2 sini kullandım. benzer motorlardır.. benimkinde etg 5 denen tek kavrama kötü bir şamzıman vardı. motor atmosferik.. zaten az olan performansı dahada düşürüyordu.. eğer bunda eat şanzıman varsa değerlendirilebilir.. ama Pug da boş donanım da çekilmiyor.. yakıt iyi yanlız. şehir içi ankara 7.2lt.

Alıntıları Göster
    Puretech değilse kullandığınız evet benzer. Donanım listesi açıklanmıştı. B sınıfı boş paketi hiç çekilmiyor. C ve D artık kurtarıyor da. Fiyat rezalet bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enzomaresca

manuel bi de değil mi bu ? manuel ibiza 146 bin comfort otomatik polo 190 bin iken 75 beygir pejo 170 bin saçma sapan fiyat olmuş. aşırı abartıldı 208 herkes tarafından kafadan 20 bin eklediler fiyatlara bence

Aynen. Valla bana çok saçma geldi. 1.2 75 bg araba. Oraya enayi kelimesini de yazacaktım ama alınan olur diye yazmadım.

|
    |
  • Yarbay
    3618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Hocam 155k yada 165k fiyat duydum yanlışım yoksa. Başım kalabalıktı tam net duyamadım. Balıkesir bayisiydi sanırım.Tam hatırlayamadım fiyatı yanlış olmasın ama sormak lazım.

Polo comfort 190k iken 208 için allure max 180 bini geçmemeliydi. Hadi oda 190k olsaydı. Bu şekilde olmadı.

250 - 260 hayali kuran bayi ve alsat yapmak istiyenler avucunu yalar. Araç güzel eyvallah ama b segmenti ufak bir araca hangi enayi 250-290 bantlarını öder bilemiyorum

Valla bilmiyorum hocam. Zaten kayıt bırakmıştım. Aradılar 170 deyince teşekkür edip kapattım. Aracım da aynı serviste benim. Olmadı almaya gidince sorarım tekrar.

|
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpjasper

bildiğim kadarıyla konya da mavi renkli bir araç vardı.

kredi ile bir kampanyaları var. 15000 Tl kredi çekiyorsun, aracın fiyatında 3000 Tl indirim uyguluyorlar

Alıntıları Göster

Bilgilendirme için teşekkürler hocam

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

365.000 liraya normal renk 369.000 liraya beyaz renk 3008 1.6 ALLURE 180HP varken, C5 alan 2 tanıdığım bin pişman. Araba değil de topalak, ruhsuz bir tasarım...

|
    |
    kekatzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2232 Mesaj

Kampana frenli, kapakli jantli captur icin 240 konusulmuyor da 208 gtline fiyati konusuluyor. Donanim listesine bakin ona gore yorum yapin. Gtlineda ortalamanin uzerinde en az 20 bin liralik ekstra donanim var. Zaten bayilere 3-5 tane gonderiliyor en fazla. Yollarda fazla gormeyeceksiniz yani. 208 fiyatlarini Allure paket uzerinden degerlendirmek lazim. Herkesin ilgisi Gtline uzerinde oldugu icin yanlis algi olusuyor bence. 208 allure, clio icon, polo hline karsilastirmasi yapmak daha dogru olur. Yanlisim varsa duzeltin ancak bu 3 aracin da fiyati 220 civarinda. (Clio 1.3 gelmeyecek artik diger yandan)
    |
    |
    barisarock13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj

mitsubishi türkiyenin geleceği kesinleşene kadar bir süre mitsubishi araçlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Mitsubishi Avrupadan yavaş yavaş çekilme kararını aldı, türkiyenin de bundan etkileneceği konuşuluyor. Daha önce de burda konuşuldu bu konu. Bunları bilerek tercihlerinizi yapın lütfen.

|
    |
    Hakan0633 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13CC89C26

Arkadaşım öyv muaf 176000 e aldı.

Taş gibi araç, güvenlik donanımları tam. şerit takip-çarpışma önleme-otomatik uzun far v.s

|
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

Tasarimi aldiktan sonra mi anlamis arkadaslar:) c5 cok guzel ve genis bir arac, suspansiyon konusunda kendi fiyat araliginda daha iyisi yok,

|
    |
    baris2354 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2727 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yivlik

Tecrübe ettiğim bir araç değil, ama daha kaliteliymiş gibi bir beklenti oluşmuş bende, görüşleriniz biraz şaşırttı.

Sizde hepsine bakip kiyaslayabilirsiniz.4 ceker olmasi disinda bir artisi yok.O da bazilarima tuketim acisindan eksi oluyor

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

sportif, güçlü, hareketli, heyecan dolu ve dinamik bir enerjisi var aracın. Güvenlik konusunda ön çarpışma önleyici fren sistemi, adaptif hız sabitleyici, şerit takip uyarı sistemi, otomatik uzun farlar, kör nokta uyarı sistemi, çapraz trafik uyarı sistemi, yokuş kalkış destek sistemi, aktif stabilite kontrol sistemi gibi özellikler sunuluyor.Güvenlik testlerinde 5 Yıldız almış. Sanki aracın tutulmaması kötü bir algısı var. Taş gibi ve başarılı bir araç burda bahsedilen araçların çoğunu tokatlar

|
    |
  • Yarbay
    2090 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: angryagglee

Bu mesaj silindi.

Liste fiyatının 100bin altına alabiliyorsan helal olsun godfather gibi adamsın

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.