Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4585. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 67 Misafir (12 Mobil) - 59 Masaüstü19 Mobil3 iOS3 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 45834584458545864587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Banderly

Octavianin civic ve corolladan pahali olmasi kadar normal birsey olamaz,yepyeni ve o araclara kiyasla mukayese edilemeyecek kadar kaliteli bir arac.zaten o araclardan da daha pahali olunca otomatik olarak 300 olmus oluyor,octavianin 230 240 vs vs matraha takilmadan 50 den verilmesi icin

Scalanin corollanin ve civicin 200 un uzerinde olmamasi lazim

Yani soylediginiz sey kisacasi imkansiz ve octavianinda fiyati gayet normal.

Nasilki kimse eski kasa stonicle yepyeni 2008i ayni segment olmasina ragmen ayni fiyata satmiyorsa,arada daglar kadar fark varsa

Kimsede yepyeni octaviayi eski kasa civic,corolla,megane vsvs ile ayni paraya satmaz,arada daglar kadar fark var.Bu araclarinda 240 -260 bandina satildigini ve matrahlari da dusundugumuzde zaten 5 bin tl pahali olsa otomatik olaraj octavianin 300 olmasi gerekiyor,bundan daha normal birsey olamaz,240 a corolla megane fiyatina mi saticaklardi?sorunlu olan sey octavianin fiyati degil,ötv ve matrahlar.

Corolla ve civic ile aynı fiyata satılırsa ne olur? Satılsın. Herkes octavia alsın. Ama yok. Öyle olursa sizin 300 binden aldığınız octavialar elinizde patlar değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2021 Opel Crossland X 1.2 Essentia AT

için fiyat alan oldu mu arkadaşlar?

• LMNTRIX kullanıcısına yanıt
    1.0 TSI premium dsg. 348.000 olan paketi muamele tescil vs 316.000 e geldi.
    Elit değilde premium alacaksan pek gerekli opsiyonda kalmiyor. Premium gayet yeterli.
    Opsiyon olarak sadece lav mavisi var ücretsiz opsiyonda bej koltuk iki kollu F1 direksiyon piano black dekor.
    Çokta lazım olmayan gereksiz pahalı opsiyonları var head up displaya 10.000 istiyorlar. Cam tavan octavialarda zaten yok.
    Olsun istediğim adaptif hız sabitleyici ile otomatik açılan bagajdi onun içinde beklersin dediler. Gerek görmedim.
    Detayın görselini ekliyorum.

• Beyler bırakın artık Octavia muhabbetini. Adamlar enayi ariyolar. Başka açıklaması yok. Bir mantığa oturtmaya çalışmayın, zaten satamayacaklar ve çok büyük indirim yapacaklar. Göreceksiniz.

• Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bir araca 250binden fazlasını vermek paranız olsa dahi bana mantıklı gelmiyor. Hoş 250 vermek te mantıklı değil ama maalesef burada yaşayan vatandaş için şartlar böyle.
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

İyi bir alternatif değil mi hocam 240 bin tl bandında. Ben aracı canlı görmedim bu arada.

Malum sitede ilanlara baktım iyi bir alternatif değil bu aracın İconu alınır anladım. İçi bildiğiniz Clio olmuş Touch versiyonunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senior.Planner -- 3 Ocak 2021; 10:53:32 >
  • Skoda Octavia ile ağır enayileri arıyor

• Corolla ayağına sıktı.
    Hem 1.5 daha güçsüz, 3 silindirli , lpg uyumsuz ,performanssiz atmosferik motor getirdiler.
    Hem de üzerine zam yaptılar.
    2021 yılında hala atmosferik benzinli motor getirmenin manasi ne anlamis değilim.
    Ya hibrit getir ya da turbo benzinli getir.
    Ki turbo benizn 1.2 motorlari da var ,neden corolla sedana koymazlar anlamiyorum.
    Diyeceklerki bizde hibrit var ama onun da bi anlami yok 1.8 litre oldugundan 4 binden fazla mtv'si var ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disconnectus_Erectus -- 3 Ocak 2021; 10:56:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverusta

Skoda Octavia ile ağır enayileri arıyor

Fiyatlari nasil hocam?

• Çok doğru.
    Touch çok eksik olmuş daha önce de yazmıştım,240k ya satılan avantajlı şasi dedikleri model:
    -Jant kapağıyla geliyor,
    -kararan ayna yok,
    -captur lansmanındaki vites topuzu yok,clio vites topuzu getirmişler,
    -göstergeler ve teyp çok basit,
    -geri görüş kamerası yok
    -elk el freni yok

2021de 240k ödeyip bunların tamamının eksik olduğu bir araç almayı istemem doğrusu.

İcon nispeten daha iyi ama o fiyatla ölü doğdu malesef.
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt

Daha önce yazdığım bir yorumu tekrar paylaşıyorum yardımcı olmak adına. Araçtan beklentinizle alakalı. Motor 90 beygir, turbo, 140 tork. ben performansından gayet memnunum. Yeni kasa clio 5 baz paket evet daha şık fakat 72 beygirlik turbo olmayan motorla geliyor, performans açısından ciddi farklar var. Benim bu aracı tercih etme sebebim 2. el piyasasının uçmuş olması. Şu an 130bin tl yi cebinize koyup polo, fiesta, kia, dizel clio4 vs almaya kalksanız 4-5 yaşında 80-90bin km de araçlar alabiliyorsunuz. Daha konforludur daha donanımlıdır bilemem ama ben sıfır araç sıfır araçtır dedim ve tercihimi 0km clio 4 ten yana kullandım. Yokuşkalkış desteği, hız sabitleme, bluetooth, 4 hava yastığı donanımı var. Piyasada alınacak en ucuz 2 sıfır araçtan biri Egea easy diğeri clio 4. Kronik sorununu duymadım kullananlar memnun. Dediğim gibi muhteşem bir araç kimse diyemez ama şu koşullarda bütçeniz de 170leri zorlayamıyorsa mantıklı bir tercih olacaktır. Özetle cebinde zar zor biriktirdiğin 120-130bin paran varsa 0 km alınıp gönül rahatlığıyla yıllarca binilecek bir araç.

• Arkadaşlar vw ve Mercedes fiyat listesini yeniliyor sanırım. İndirim mi olur yoksa güncelleme mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: LMNTRIX

hoca bi passat çözmedin 460 dedin passat elegance ya cam tavanlı ama yazıyorum bi dönüş yapmıyorsun 3 ocak oldu 31 aralıkta da yazdım ama nerdee

business de yalan oldu :))

hayırlısı

Alıntıları Göster

İşte bu yanlışla mücadele etmemiz lazım ?

Bayilerde elegance passat yok mu ?

Gidipte octavia ya atlamayın diyorum

Gidipte sarı siteden elegance passata atlamayın diyorum.

Passat Yoksa yok deyip tınnn demek lazım.

Octavialar sizi kaşındırıyor değil mi ?

Yazdığım fiyatlardan 1 kuruş fazla etmez.

1.5 premium 310 a bile alırken heyyytt bee turnayı gözünden vurdum bu paraya böyle araba yok dedirtecek fiyatta değil 310 bile ? Anca tav olunacak fiyat

Octavia showrromda bu paralar edebilir gaza getirebilir ama

Skoda bu PARALAR etmez

Octavia alın skoda almayın

• delyderwish D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Aracın donanımı 320bin tllik 1.0 motor bir araç için bayağı az geldi bana, tabi kişiden kişiye görecelidir bu.
  • salmanbaba23 S kullanıcısına yanıt

2021 MTV farkı nedeniyle ufak bir değişiklik olacak gibi geliyor bana. Bir de 2021 modellerin fiyatlarını ekleyebilirler. Ocak sonu gibi 2021 modellerin kotası açılır, fiyatlarını ekleyecek olabilirler. Kaydadeğer bir zam olmaz düşüncesindeyim. Stok olan T-Roc üzerinde kampanyalı indirimli fiyat açıklayabilirler. Bu arac liste fiyatının epey altında veriliyor çünkü. Onun listesinin aşağı yönlü güncellemesi normal olur. Polo ve Passat için ek bir beklentim yok.

• salmanbaba23 S kullanıcısına yanıt
    satacaklarini sattilar doydular.yilbasinda yeni modele zam olur indirim sanmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminen elektirikli araçlar ile ilgili bir ÖTV ve MTV düzenlesi olacak gibi. Renault Zoe fiyat listesinden çıkmış, Smart EQ fiyat listesi kayıp, Mercedes EQC fiyat sitede yok. BMW İ3 leri Bmwnibul dan kaldırmış.... Diğerlerine bakmadım... Bakalım belkide sadece tesadüfdür :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sygaf

Bende clio 4 0.9 touch beyaz manuel aldım 130500'e. Bayii eski aracıma iyi fiyat verince kaçırmak istemedim açıkçası... 2 hafta sonra gelir dediler. Bekliyoruz bakalım aracı.

Hayırlı olsun aracınız. Hangi bayi hocam İstanbul da mı

• Kim ne derse desin. Yeni araç çıktı mı lansman fiyatları ile almak lazım. Daha düşeni görmedim.
  • Sibel Özer WORDY S kullanıcısına yanıt

Hocam grandland otomatik 200bin mi ?

• 
Sayfa: önceki 45834584458545864587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.