Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neduda , techturch , emchimucha Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 59 Misafir (2 Mobil) - 57 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 36373638363936403641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Corolla Hybrid Sedan Flame Xpack aldım sıfır. 1 ay oldu hemen hemen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nolacak N kullanıcısına yanıt

Yakıt ortalaması kaç acaba.

• FİT GYM kullanıcısına yanıt
    4.8 lt şu an. Henüz 1500 km de belki biraz daha düşer motor açılınca. Ayrıca yolun çok büyük bir kısmı şehir dışı idi. Şehiriçi ağırlıklı olunca da düşer gibime geliyor.

Düşer sonuçda sıfır bir araç,kaç TL ile depo doluyor. CHR 240 TL ile fulleniyor depo. 750 Km kadar gidiyor belki yolda kalmam ama biraz daha gitmeye korktum belki bi 20 km daha gider.

43 lt deposu. 850-900 km arasında gidiyor 1 depo ile.

• Egea takipçilerine son bilgiler:

Eylül sonu 1.4 sedan egea baz paketine yazıldık. Verilen tarih aralık başıydı.

Bayi 1 ekim itibarı ile yeni sipariş almıyor, yılbaşına kadar siparişi dolu.

Ekim ayında benzinli araç gelememiş verdiği tarihler 1 ay kaymış.

Dedim bize veremiyoruz yeni kasa alın demezsin dimi. Fiatta liste var kararı onlar veriyor dedi büyük ihtimal yetiştirirler dendi.

• Bakalım sıfır araclar ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt

Fiyat olarak ümitlenmeyin derim galeriden farkı olmaz.

290-300 TL civarına doluyor iyi. Benzin biraz ucuz olsa çok güzel olacakda artık birşeylerin ucuz olmasını beklemek hayal dolar olmuş 8 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Fiyat olarak ümitlenmeyin derim galeriden farkı olmaz.

Bakalım en azından araba var olacak sıra bekleme derdi yok diyecegimde fiyat iyi gelirse hızlı olan kazanacak.umarım ihtiyacı olan alır.

• CHR Hybridi ilk aldığımda ışık yanıyordu,Bayii 1-2 lt kadar koydu benzin ama ışığı hala yanıyordu.

Benzincide 260 TL ile doldurdum yanlış hatırlamıyorsam 720 km yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 27 Ekim 2020; 9:33:33 >
  • Faturamız kesildi. Teslimat 20 - 25 Gün sonra. Bazı arkadaşlara araç gelmeden fatura edemeyiz gibi birşey söylemişler haberleri olsun. Yoksa birde Kasım zammını ödemek zorunda kalacaktık.

Cebinde nakiti olup araba alacak olan için liste altında oluyor fiyatlar, her sene böyle oldu. Görsele göre bu sene sadece T-roc verecekler gibi duruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt

Güle güle kullan,Allah kaza bela vermesin.

ben de 17 Ekimde teslim almıştım aracımı ve ailecek eve gitmeden uzun yola gittik.

Döndüğümüzde 450 Km yapmıştık.

Araçta en sinir olduğum olay hız sabitlemesi yapınca şehir içinde , öndeki araç ile arasında bıraktığı mesafe.

İstanbul E5'te 80 KM hız sınırına ayarlıyorum, önde 40 mt mesafe bırakıyor.Arkadaki korna basıyor, yandaki önüme giriyor,araç bu sefer ona 40 mt bırakacağım diye fren yapıyor,arkadaki araç iyice sinir oluyor.

bakalım bu hafta otobandan uzun yola çıkacağım,hız yapan biri olarak yol bitecekmi bana 100-120 km/h ile  

• Her bayide 200-300 tane Troc Görme sebebimiz belli oldu  

2018’de ben Ağustos, Eylül aylarında araç almıştım, kasımda kampanyalı diye verdikleri araçlar benim aldığımdan pahalıydı çok bir şey beklemeyin bence.

• Bu ağustos geçen yıllara benzemedi zaten.

Artık fiyat artışları günlük yaşandığı için belki faydalı olur dedim yoksa ayın 1 inde bu kurlara göre zam kaçınılmaz yine...

• quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Cebinde nakiti olup araba alacak olan için liste altında oluyor fiyatlar, her sene böyle oldu. Görsele göre bu sene sadece T-roc verecekler gibi duruyorlar.

T-roc ellerinde kaldı zaten bir araç araç yokluğundan millet almak zorunda kaldı ama şimdi kolay kolay kimse o paraları vermiyor B segmenti T-ROC'a

N11'den şansını deneyecek Doğuş

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt

evet alırken cok fazla bir indirim olmuyor %15 ötv li oldugu için ancak bagajı büyük bir araç gercekten engelli taşınacaksa bu araçta o zaman büyük avantajı oluyor fiyat ise en full modeli olan ultimate 220,000 tl den ötv indiriminden sonra 191 bin tl ye geliyor

Bence de, bu sene 11.11'in hiç avantaı olamayacak gibime geliyor

• 
Sayfa: önceki 36373638363936403641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.