Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3605. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 76 Misafir (24 Mobil) - 62 Masaüstü33 Mobil3 iOS7 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.021.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 36033604360536063607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade etmediği parayı nasıl faturalaştırıyor acaba? Sizin paranızı geri vermemek için hizmet veya mal satmış olması lazım. Muhasebeleştiremediği parayı iade etmek zorunda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Ben Eylül başında yazdırdım hala arayacaklar. Zaten Ekim zammından sonra vazgeçtim ama arayan da yok yani.

• bps B kullanıcısına yanıt

Hybrid ile benzinli aracın yıllık bakım masrafını da hesaba katmak lazım. 30.000 km de benzinli 3 bakıma girerken hybrid 2 bakıma giriyor. Benzinli 10 bin km, hybrid 15 bin km çünkü bakım aralığı. En kötü bakım 1500 liradan başlıyor yetkili serviste. Hybrid şehir içi ve trafiğin yoğun olduğu yerler için ideal. Kullanım zevki ise bana göre bambaşka kesinlikle benzinli ile kıyaslanamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myway20 M kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlara araba alınmaz vs. diye saya saya gidip 550.000’e Cla mı aldın.SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• desperado58 D kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Hangi bayiden aldınız aracı ? Ellerinde başka araç var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merivacosmo -- 22 Ekim 2020; 21:59:42 >
  • mrdr M kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler, 310 bin tl civarında önerebileceğiniz suv tarzı araç var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

Hybrid ile benzinli aracın yıllık bakım masrafını da hesaba katmak lazım. 30.000 km de benzinli 3 bakıma girerken hybrid 2 bakıma giriyor. Benzinli 10 bin km, hybrid 15 bin km çünkü bakım aralığı. En kötü bakım 1500 liradan başlıyor yetkili serviste. Hybrid şehir içi ve trafiğin yoğun olduğu yerler için ideal. Kullanım zevki ise bana göre bambaşka kesinlikle benzinli ile kıyaslanamaz

Zaten alıntı yapılan mesajı okusan görecektin. Alıntı yaptığım mesajda hibrit araçların bakım aralığının 15.000 Km olduğunu benzinli araçların 10.000 km olduğunu yazmıştı. Ben de benzinlinin bakımı daha pahalı diyorsan hibrit araçların ilk alım Fiyatını da hesaba katman lazım dedim. Kaldıki bakım aralığı başka markalarda 15.000 olan Hatta 30.000 km olan benzinli araçlar var. Ayrıca Hibrit sistemin uzun vadede yaratacağı masraflarıda hesaba katmıyorum. Esasen gelişmiş ülkelerin hibrit tercihi tasarruftan dolayı değil, amaç emisyon değerlerini düşürmek.

• Dün 1.28 olan taşıt kredileri bu akşam 1.40 olmuş kredi faizleri arttı

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Evet devletimize katkıda bulunmak istedim
    Enayiler listesine girmeye karar verdim bende

Hoşgeldin hocam, benim CLA'da ay sonu fatura edilecek sanırım. Ne kadara geldi?

• Ceryan20 kullanıcısına yanıt
    588 ama zamli gelecek büyük ihtimal

• Taa 1999 da Ankara E... dan (artık kapandı) sıfır Golf almıştım. Araç geldi, fatura kesildi. Krediyi beklerken zam geldi. Bugünkü parayla 2-3 bin tl gibi bir parayı elden aldılar. Ne makbuz ne fatura verdiler. İtiraz edince olay müdüre kadar yansıdı. Kabul etmiyorsanız faturayı iptal eder yeni fiyattan fatura keseriz dediler. Mecbur ödedik.

588 şimdilik.ozel.kirmizi burmester ses 19 jant vs biraz dolu arac

• quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

Hayır hybrid... Filo için gelen sonra iptal olan 2 araçtan birini bana verdiler olay bu... Takasa araç verdim bu arada 10 bin düşük fiyata aldılar ama kabul ettim

Kalan aracı almak için bayi ismini söyler misiniz pm attım, dünde yazmıştım arada kaynadı galiba

• Bugüne dek hep kazık vergi sistemini eleştirdim bu fiyatlardan araç alınmaz dedim doğrudur ama aldığım bir duyuma göre yılın 2.ceyreginde gene ÖTV artışı olabilir aracı aldım ama alma nedenim aldığım fiyatlardan daha fazlaya satacagimdan eminim artık en azından binip keyfini yaşarım yapacak bir şey yok

Çok güzelmiş hocam, hayırlı olsun. Burmester'lı araç bulsam kesinlikle alırdım. Benim araçta alüminyum süsleme, teknoloji ve teknoloji+, dağ grisi, anahtarsız giriş ve ayakla bagaj açma var. 562.000 fiyat. Özel kırmızı dediğiniz metalik renk dışında bir opsiyon mu?

Bir de teslim zamanı ve bayi neresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Ekim 2020; 20:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gregor0034

yeni kasa Octavia var mı demek istemiştim😊

Alıntıları Göster

görmedim aslında ama sanmam. kamiq karoq scala vardı sanki

patagonya kirmizi 14 bin fark
    Aslında kırmızı sevmem ama görünce hoşuma gitti
    Burmester biraz zorlama oldu ama 19 jant olmazsa olmazdı aracı gösteren jant.Kasim 20 teslim
    Sizede hayırlı olsun

Hayırlı olsun

Umarım 588 k lı rakamlar kalır.

Mercedes teslimata yakın zam yapıyor. Bizzat yaşadım.

Bence aracı 630 635 gibi düşünüp bütçenizi ona göre ayarlayın.

• Kesinlikle katılıyorum. Çok zevkli.

• 
Sayfa: önceki 36033604360536063607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.