Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3207. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 62 Misafir (6 Mobil) - 59 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 32053206320732083209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2016 dizel otomatik Skoda rapid spaceback 35 bin km style dynamic plus paket özel sipariş etmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betr_Sc B kullanıcısına yanıt
    Anladım. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Sağlık personeli yakınınız var ise devlet memuru olmalı, onun kartı ile indirim alabilirsiniz ancak 30 Eylül son gün
    Bu olayı kaçırdım, sağlık çalışanına nasıl bir indirim oluyor? Ve yakınlık derecesi önemli olsa gerek? Soyadı tutması gerekli vb gibi?

• Benim pejo bayisi ile ne yaşadığımı bilmeden ne diye tepki veriyorsunuz bende sizi anlamıyorum. Çok merak ediyorsanız özelden anlatırım siz de emin olun niye önyargılı olduğuma hak verirsiniz.
    Son zamanlarda talep patlaması yaşayınca bir taraflarının kalkması normal diyorsanız bir yere kadar hak veririm de bana hayrına araç satıyormuş triplerine girenle benim işim olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Ötv muafiyeti ve hakim kararının bağlantısını ne, Ötv muafiyetine hakimlermi karar veriyor.

Alıntıları Göster
    Sırf bu yüzden satış yapamadığından bahsetti. Hakimlerin çoğu makam aracı olarak passat, a4 kullanıyor. Aklıma şükredin diyen reis canlandı.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    %3 indirim oluyor devede kulak gibi ama 5 bine yakın oldu yine indirim.

• Hakimlerinde çoğunun makam aracı yoktur komisyon başkanı başsavcı vs vardır olanlar da corolla fluence megane gibi araçlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: s00f87a

Benim pejo bayisi ile ne yaşadığımı bilmeden ne diye tepki veriyorsunuz bende sizi anlamıyorum. Çok merak ediyorsanız özelden anlatırım siz de emin olun niye önyargılı olduğuma hak verirsiniz.
    Son zamanlarda talep patlaması yaşayınca bir taraflarının kalkması normal diyorsanız bir yere kadar hak veririm de bana hayrına araç satıyormuş triplerine girenle benim işim olmaz.
    Anlatmanıza gerek yok.
    Tüm Peugeot bayiLERİ diyorsunuz. Mesajınızı okuyan biri; bi bayiden bireysel bi sorun yaşadığınızı çıkartmaz. Mesajınızı 'bi bayide şöyle bi sorun yaşadım ondan dolayı pego tercih etmem' olarak değiştirin o zaman. Belki başka bayiye gitsen daha farklı olacaktı durum.

Evet normal diyorum; müşteriye hitap eden ürün satan her firma böyle zaten. Kapısında 2 saat sıra beklediğin meşhur dönerciler, apple, yoğun dönemlerde 2-3 katına çıkan eğlence/park/aktivite biletleri, yazın artan otel vs. fiyarları. Her sektörde aynı değil mi?
    Talep çok ürün azsa sen kovalarsın, durgunluk olduğu zaman firmalar senin peşinden kovalar 'Kışın yalvarıyordu 3 gün oda tutana 4 gün indirim yapıyordu, yaz geldi hepsinin burnu havada fiyatları artırmışlar istersen kal istersen kalma diyorlar' vs. mi diyoruz. Desek de biliyoruz olması gereken o.

Ben de opel, vw, renault, kia, suzuki 20 ye yakın bayiye gittim. Hiç bu tarz bi olayla karşılaşmadım. Hepsi fazlasıyla ilgiliydi. Buradaki mesajları okuyunca 'araç soranı kapıdan döverek yolluyorlar herhalde' diye düşünmüştüm. Yok lüks araçla gidin, kılık kıyafet güzel olursa daha çok ilgilenirler vs. vs. bunları diyeni bile gördüm bu forumda.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Aracın ham fiyatından %3 düşüyor. 60 000 lira ise 1800 lira gibi komik bir rakam yani.

• bulabilirsem eğer kısmet de olursa 0 km egea 1.4 fire almak istiyorum fakat hiç bir bayiide de yok. piyasada da herkes +20 civarı koymuş durumda. inşallah kışa doğru araçlar temin edilebilir de araç alabilirim
  • Corolla 1.6 vision otomatik fiyat alan var mı ?

• Bu pejo tutkunluğu nereden geliyor? Konunun muhatabı bile değilsiniz bana laf yetiştiriyorsunuz. Benim yanıt yazdığım kişi en azından pejo kullanıcısı.

Ben hiç bir mal veya ürün için kimsenin kapısında yatmam kendinizle karıştırmayın. Çok rağbet gören bir ürün için de rağbet normale dönüp bulunurluğu olana kadar beklerim. Arz talep dersi mi alacağım sizden?

Bir bayi ile resmen dolandırılmaya kadar varan başka bir kaç Pejo bayisi ile de yaşadığım nahoş anılarım var. Bilmeden etmeden neyi savunuyorsunuz anlamıyorum.

Beklediğiniz 208 i % 80 ÖTV diliminden getirseler alacak mısınız? Daha fiyatını bilmeden araç beklemek nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s00f87a -- 13 Eylül 2020; 17:43:19 >
  • Fenerli-13 F kullanıcısına yanıt
    Plazalarda yok 162+10 aksesuar 172 bin yani aşağısını duymadım

• oup59 kullanıcısına yanıt
    hangi bayi acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

B/B-Suv arac bakiyoruz. Dun Citroen bayisine gidip C3'ü sordum. Hyundai bayisinde sadece i10 ve Tucson vardı. Ford bayisinin bahcesinde Puma'yı görebildik. Bayi kapalı idi. Kia Stonic ve Opel Crossland X bayilerinin ne bahçesinde ne içeride yoktu.
    Citroen ATA'da 1 adet mavi ve siyah tavan çift renkli C3 FEEL BOLD 1.2 PureTech 110 HP S&S EAT6 Tam Otomatik paketi varmış ellerinde. 178K'ya kadar düşebilirim dedi. Nereden düşüyor anlamadım. Feel liste fiyatı 169.500 ve çift tavan farkı ile aslında liste fiyatı 171.250. Bold diye bir paket listede yok sanirim sadece ismi Feel Bold olmus. Satis gorevlisi arkadas o sekilde soyledi. Makyaj kaynakli fark varsa belli o fark vardir ya da paket ayni paket aslinda. Shine paketi liste fiyatı bile 176500. Ona da 185-190K cekecekler demek ki. C3 mavi renk uymadığından fiyat niye böyle demedim ki sorsaydim da muhtemelen “zorunlu akaesuar ve koruyucu islemler” kaynaklidir. Telefon biraktim. Gelecek araclara gore haber verecekler. Ama sanirim kaldik sari siteye. Tamam galeriler ve al satcilar da liste fiyatina kar ekliyor ama en azindan araba hazir orada ve paket ile renk secenekleri var.

Puma, Ecosport,Stonic,Crosslan X vs ne varsa bakacagim ama Ecosport 10lt yakiyormus. Yeni nesil motor ve sanzimanli 1.0-1.2 motorlu araclar okudugum kadariyla 6-7lt araliginda.
    Cift kavrama araclar daha az yakiyor ama ariza ve kararsiz vites degisimleri var. Dsg nin ariza ihtimali daha cok konusuluyor. Eski focus powershift sirkette cok var sirf benim bildigim 5 aracin sanzimani degisti. Birisi 2 aydir serviste. Tork konvertorluler saglam ama 1 lt fazla yakiyor ortlamada. 4 yil kullandigimiz 308 1.2 eat6 aracimiz tork konvertorlu ve 8 lt yakiyordu. 3 haftadir ecosport kullaniyoruz 400 km.de su an 9.2 lt.. ama bu 3. Sifir ozel aracimiz. Sirket icinde sifir araclar kullandim. Ilk 1000 km den sonra yaklasik 1 lt dusuyor. Yani ecosport 8-8,5 tuketir tahmin ediyorum. Face sayfalarinda sehre ve trafige gore 7,5 diyende var 9,5 diyende. Ozetle tork konvertorlu 308 ile tork konvertorlu ecosport arasinda taş catlasa 0,5 lt.oluyor. yada ayni olur. Biri 1.2 130 beygir.. biri 1.0 125 heygir. Ecosport 200 kg daha agir. Eger dsg, ford powershift, renault edc vs. Olsaydi fark 1 veya en fazla 1,5 lt olurdu.

megane 4 dizel otomatik edc 3 yil 100 bin km. Kullandim ve kullandigim en kararsiz ve duzensiz vites degistirendi. Ortalama tuketim 5,7-6,2 arasiydi.

Su an 2020 focus dizel.otomatik (tork konvertorlu) araci 2 haftadir kullamiyorum 800 km. Oldu. Su an ortalama tuketim 6,8 . Tahminen 6,5 civarina iner.

Ben tork konvertorlu araclari tercoh ediyorum. 1 lt fazla yakmasini normal karsiliyorum.

Yilda 10 bin km. Kullanimla. En fazla tuketim farkina gore; 7 lt ile 8,5 lt tuketen araclar arasinda yilda 1000 tl kullanim maliyeti demektir. 5 yillik kullanimla 5 bin tl eder. Bu rakam marka/model tercihimde etkili olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 13 Eylül 2020; 19:8:22 >

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Kaç gün sonraya sıra veriyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerli-13

Corolla 1.6 vision otomatik fiyat alan var mı ?
    Yılbaşına kadar araç yok diyorlar. Gelse bile bu fiyatlara almak imkansız olur. Ben başka alternatiflere yöneldim mecburen.

• Yeni leon yada octavia takip eden var mı acaba ne zaman gelecek araçlar fiyatları nasıl olur?

• gregor0034 G kullanıcısına yanıt
    Leon için Kasımda gelecek isterseniz isim yazalım dediler. ...Doğuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32053206320732083209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.