Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
95.807
Cevap
1.622
Favori
10.996.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6493
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 16
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1623
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1525 mesaj) CaptainSkyWalker (1281 mesaj) icemy (962 mesaj) ysf87 (796 mesaj) Opel Arden Otomotiv (779 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39546 mesaj) Mobil (49278 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (4861 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
263 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1505 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Peugeot 308 de düşünüyorum, aynı şanzıman ve aynı motor. Fakat yüksek bir araç, şu an bulunduğum lokasyonda ve sitede daha uygun.
    Inciroglunda 2 hafta once 308 benzinli otomatik vardi. 190 li rakamlar soylemisti. Sattigim arac 308 di o yuzden dusunmedim. Dusunuyorsaniz sorun isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam şuan kullandığım motor ve şanzıman kombinasyonunu çok seviyorum aslında.

1.2 puretech ve eat8 gerçekten iyi seçenek.

Ama suv tarzı bir araçtan yanayım.

Fakat 308 allure dynamic paketi, dolu bir araç aklımı çelmiyor değil .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gokselelkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: barisarock13

Hocam şuan kullandığım motor ve şanzıman kombinasyonunu çok seviyorum aslında.

1.2 puretech ve eat8 gerçekten iyi seçenek.

Ama suv tarzı bir araçtan yanayım.

Fakat 308 allure dynamic paketi, dolu bir araç aklımı çelmiyor değil .
    Ben gecen hafta 1.2 eat6 allure 1.2 130 beygir aracimi sattim. Led farliydi. Guzel arac.

|
    |

Zorunda değilse kimsenin bayiye koşup sıraya yazılması gerekmiyor ey ahali

Almanyada şu anda korona nedeniyle sipariş geçtiğin arabanı evin önüne tırla getirio teslim ediyorlar Bayiye bile hiç gitmiyorsun, 10 ay sonraya sıraya sıra vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Konuya bak 300 kişi takip ediyor halen koştura koştura sıfır araç alma peşinde insanlar,ya fiyatlar artarsa ya arabasız kalırsak,ya eski arabamıza binmek zorunda kalırsak di mi ?

Zorunda değilse kimsenin bayiye koşup sıraya yazılması gerekmiyor ey ahali

Almanyada şu anda korona nedeniyle sipariş geçtiğin arabanı evin önüne tırla getirio teslim ediyorlar Bayiye bile hiç gitmiyorsun, 10 ay sonraya sıraya sıra vermiyorlar
    Burası Almanya değil.

Hocam fanatiklerle uğraşılmaz kabul etmezler gerçekleri. Mesela ben focusu severim eksiklerinide kabul ederim. Bindiğim en kaliteli c sınıfı araba golftür bana göre bindim kullandın gördüm ama pahalı bana göre. Ama japonlarda kaportada kalite zayıf deyince hemen saldırı gerçekleşiyor. Neymiş efendim arıza açmıyormuş kafa yapısına bakar mısın. Neyse konu uzamasın kalıplardan kurtulmak çok zor bizim ülkede

|
    |
    Teknode kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-D1C05E1A1

A3 sedan design prestige paket icin 295 bine anlasildi, euronun akibeti belli degil umarim cok yuksek bir zam gelmez, iki sevkiyat var belki eylul basina kalabilir dendi. Herkes icin hayirlisi olsun.
    Hangi bayi o fiyati verdi?Bana sanki kapora almak icin verilmis bir fiyat gibi geldi.
    Ben tanidiklarla konustum onumuzdeki hafta zam aciklayacak audi eylulde gelecek partiyi banada teklif ettiler fakat zam aciklansin oyle konusalim dedik.
    Euro’nun buralarda durmasinida pek beklemiyorum bu arada.

|
    |

Ya hocam öyle diyorsunda bizi Almanyayla nasıl kıyaslıyorsun anlamıyorum.
    Almanyada şöyle böyle. Almanyada böyle biz Almanyamıyız yada Almanyayla kıyaslamak nedir.

Reis bile eyy alamanya diyor mercedese biniyor

Türkiyede dünyanın hiçbir ülkesine benzemez. Etinde kilosunu 100liraya yersin sarımsağında.

Arabanında kralına 3 milyon verirsin evinde.

Burası Türkiye biz Almanyadaki fiyatları yada hürmeti bekleyeceksek kapıya kdr getirmeler fiyatların 100.000tl lere geri düşmesi vs hep hikaye.

Bırakın şu ülkeyi orayla burayla kıyaslamayı . Türkiye burası dünyada eşi benzeri olmaz vergiside kallavi olur arabasıda

Euro 8.30
    Dolar 7
    Altın 440
    Benzin 6.5

Araba 200.000 olmuş çokmu

Ama Almanyada şöyle böyle bizde isteriz Almanya olmayı ama olmuyor işte.

Edit: Biz daha yapılan zamlara devlete ses edemiyoruz Almanya olmayı bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 2 Ağustos 2020; 17:23:26 >
    |
    |
    HoLY.oNE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1267 Mesaj

Nisan da 155 bin TL iken Berlingo shıne incelemiştim. Araç çok güzel,geniş ve ön taraftan bakınca içlerinde en yakışıklısı. Motor-şanzıman zaten muazzam.Tercihim Berlingo olurdu.

|
    |
    adamın1i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Burası Almanya değil.

Alıntıları Göster
    İstersen bulgaristan ile kıyaslıyım ?

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

İstersen bulgaristan ile kıyaslıyım ?

Alıntıları Göster
    Yani Almanya ile kıyaslaman kadar abes olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nervo -- 2 Ağustos 2020; 17:33:17 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5648 Mesaj
    Araba buldukta almaması kaldı.

|
    |

Orijinalden alıntı: road warrior

Hocam fanatiklerle uğraşılmaz kabul etmezler gerçekleri. Mesela ben focusu severim eksiklerinide kabul ederim. Bindiğim en kaliteli c sınıfı araba golftür bana göre bindim kullandın gördüm ama pahalı bana göre. Ama japonlarda kaportada kalite zayıf deyince hemen saldırı gerçekleşiyor. Neymiş efendim arıza açmıyormuş kafa yapısına bakar mısın. Neyse konu uzamasın kalıplardan kurtulmak çok zor bizim ülkede
    Fanatik diyor kendisi focusu bmw yaptı. Hadi kardeşim kendi lakaplarini gelip bana söyleme. Bos bos konuşuyorsun. Yok kaportası çöpmüş. Bunu kabul edecekmissin de gelip laf yapmalar. O paralara focus vermicez. Zorlama artık dostum. Eksiklerini söylerim diyorsun 1 tane bile söylememişsin. Civic ve corollanin yanindan gecmem diyorsun. Senin araban bmw mi geçmiyorsun yanindan kaporta çöp diyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanpence40_ -- 2 Ağustos 2020; 17:52:13 >

• Yarbay
    3345 Mesaj
    arac kalmayinca kavgaya mi basladik???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Nervo

üretim artacak diye heveslenen arkadaşlara sesleniyorum;

Kasım-Aralık'ta ve yeni yılda araç fiyatları şimdi fiyatlara göre çok daha fazla artacak!

bu konuda itirazı olan var mı?
    Euro düşse bile en iyi ihtimal fiyat sabit kalır. Talep inanılmaz boyutlarda. Bu kadar talep varken hiç bir firma EURO düştüğünde bile indirim YAPMAZ.

Avrupada talep %40 düştü bizde %30 arttı. En baba iktisatçı bile bu işi açıklayamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 2 Ağustos 2020; 18:17:54 >

Kavga yok hocam forum sıfır arac arayanlar yeri. Bir iki eleman yok şu çöp bu çöp onun yanından gecmem diyerek yalan yanlış sallıyorlar. Burada araci almak isteyen arkadaşların da kafasında soru işareti oluyor.

|
    |
    26_bbz_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Aslanpence40_

Kavga yok hocam forum sıfır arac arayanlar yeri. Bir iki eleman yok şu çöp bu çöp onun yanından gecmem diyerek yalan yanlış sallıyorlar. Burada araci almak isteyen arkadaşların da kafasında soru işareti oluyor.
    Kardeş ,insanların çok farklı fikirleri olabilir bu çok doğaldır. Biraz geniş gönüllü olmak lazım . En fazla güler geçersin.

|
    |

Kardeşim hadi işine bak sen hadi yallah. Sana mutluluklar dedim cıvıkınla

|
    |
    Aslanpence40_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deimos

hocam araç sedan passat değil, passat variant.

beyaz renk, ekstra cam tavan ile doğuş oto’dan 301.000’e aldım.
    Bedava almışsınız, nasıl denk geldi acaba?

Sohbet
kripto para haberleri
Ekonomi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,656
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.