Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nowo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 41 Misafir (6 Mobil) - 36 Masaüstü6 Mobil
5 sn
293.525
Cevap
4.727
Favori
47.773.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1059 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 48524853485448554856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xcorp

Bu hakaret içerikli hesap açma işi de moda oldu, seviye iyice düşüyor bölümde. Tam ergen muhabbetleri.

Bir tane yaşı küçük bi kardeşimiz var abisi göndermiş kendisini anlattığına göre.
    Her gün banlanıp yeni üyelikle geliyor.Her geldiğinde de tüm gün saldırıp yeniden banlanıyor.
    Abisi rica ediyorum al başımızdan şunu kendin gel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia spring'den umudu olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoygaKhan

Herkes kendince doğru bildiğini söylüyor. Bende dün 208 denemeye gittim evet sınıfında en küçük, en dar araba 208.
    Ama sınıfında tasarımı en güzel olan araba da o.
    Ben sırf iç dış tasarımı güzel diye almak istedim ama boydan ötürü almadım.
    Yani herkesin beklentisi farklı.
    O yüzden biri birşey diyorsa kendince bir şeyini görmüştür ki demiştir.
    Bakın sizde Leon a sert plastik demişsiniz. Şimdi Leon cu bir kardeşimiz gelip size b.k atma derse ki der çünkü hastaları var yani bu gibi ithamlar hoş değil güzel kardeşim.
    Kim neyi beğeniyorsa alsın binsin parası yetiyorsa.

Hocam iste bu nedenle sap ile samanı karıştırıyorsunuz

Okumadan cevap yazıyorsunuz

208 de sürücü kapısı kaplaması linea ile ayni yani

208 B sınıfı

Bunu anlamak zor fan boyluk

B sınıfı o araca o parayı vermek isteyen verebilir

Ama leon C sınıfı bunu kabullenin

• Millette ne para varmış arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgürwilly

Maddi nedenlerle vazgeçtim ancak yine de buraya yazayım belki ilgilenen vardır,

308 1.2 puretech benzin otomatik, cam tavan, geri görüş kamerası 230 Bin TL + 100 bin 12 ay sıfır faiz kampanyası var. Bayilerin ellerinde çeşitli renklerde opsiyonlar var.

Hocam 308 guzel araç Led farlı ve c sınıfı

Tek dezavantajı eski kasa olması 5 6 senelik araç

Ama fiyat olarak en makbulü o

Aşure sportunu 230 a alırsan super olur

• 208 alacak adam yine gider 208 alır.Neden? Çünkü 208 aile babası adam almaz.
    Baba gider kızına bunu alır,karısına alır.Genç adam vardır evli değildir tipine vurulur alır.
    Aslında o fiyata şunlar alınır derken ben de hata yapıyorum.Çok farklı kitleye hitap eden araçlar.

• 1000 km'de 2020 Tiguan 1.5 Comfortline dsgnin 330 bine satıldığı sarı sitede 2017 model Octavia için istenen fiyatlar.Söylenecek söz bulamıyorum.

• Semsam S kullanıcısına yanıt

Bazıları ihtiyaca göre araba kavramını anlayamıyor. Avrupa'da bu oturmuş, en çok satan araç B segment hatta. Yahu ben eşime araba alıyorum donanımlı B'yi tercih ediyoruz C'ye.

• tuttus T kullanıcısına yanıt

Diğer paketlerin fiyatı konusunda bilginiz var mı hocam?

• 80boztepe 8 kullanıcısına yanıt
    Alan var mı yok. Bir otomobil grubunda adam neredeyse 2 yıllık 10bini geçmiş aracını satıyor, diyorumki istediğin fiyata bayide sıfır veriyorlar, neredeyse tüm grup beni topa tuttu. Yok, adam zarar mı etsinmiş, fiyat bu isteyen alsınmış. Sonuç araba neredeyse 20gündür ilanda duruyor öyle.
    Bunlar da oltayı atmış keriz bekliyorlar.
  • Bende leon için görüştüm ,manueli şubatta gelicek dediler , ve yüzde 50 ötv den vereceğiz dedi ama araba fiyatını maks 260 olur dedi temsilci akılları sıra opsiyonlu verecekler zorla . Sanruf yada herhangi bir opsiyon arabayı yüzde 80lik dilime sokuyor , boya sokmuyormuş bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Temmuz ayında 180 bin lira eden Leon'a kim sarı siteden 250 bin verecekse onu sen değil kimse kurtaramaz zaten.

Alıntıları Göster

Bunun gibi onlarca mesajın var. Bu tek başına herşeyi anlatıyor. İnsanda ar olmalı. Utanma olmalı. Yazık aciyorum.

• mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Malesef diğer paketleri sormadım hayalet ekran cam tavan dsg style paket caddy fiyatı aldım 293400 kum beji renk lansman rengi doğuş oto kartal
  • xcorp X kullanıcısına yanıt

İnsanlarda bir harf takıntısı var b c d Leon zaten 208 den daha iyidir bunda anormal birşey yok ama ben tek çocuklu aile için 208 alırım Leon manuel almam . Kadın da kullanır rahat rahat park da eder tıp göreceli bence 208 güzel bir araba leondan daha dolu 2021 olmuş yıl hala b ye su para verilir mi diyorsunuz şanzıman dert değilse elbette Leon mantıklı ..

• Yeni Leon sayfaya gelmis. Yakinda arac listelemeye baslarlar. Takip ederseniz arac bulma sansiniz olabilir. https://www.dogusoto.com.tr/yeni-leon-kl1#!#items

• tuttus T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: W00DPECKER

Bende leon için görüştüm ,manueli şubatta gelicek dediler , ve yüzde 50 ötv den vereceğiz dedi ama araba fiyatını maks 260 olur dedi temsilci akılları sıra opsiyonlu verecekler zorla . Sanruf yada herhangi bir opsiyon arabayı yüzde 80lik dilime sokuyor , boya sokmuyormuş bilginize
    Aynısını yazdım. Adamlar ucuz reklam yapıyorlar diye. Geçmişte onlarca kez yaptı diye. Ben forumda pug bayilerinin olduğunu biliyorum ama vag bayilerinin olduğunu öğrenmiş oldum artık. Hatta bir tanesi açık açık vw de st yim demişti. Sonra adam bir anda pug ları önermeye başladı. Meğer pug st si olmuş. Çok sçık söylüyorum şurada normal vatandaş olarak yazan çok az kişi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

Bunun gibi onlarca mesajın var. Bu tek başına herşeyi anlatıyor. İnsanda ar olmalı. Utanma olmalı. Yazık aciyorum.

Alıntıları Göster
    Yahu sen Corolla ve Octavia için indirim beklerken bindirim görüp taklaya gelen değil misin?
    Sonrada bu araçları kimseye satamazlar diye üste çıkmaya çalışan?Sen geçmişi görüyorsun da biz seni hatırlamıyor muyuz?
    Son bir senedir araçlar düşecek düşecek diye konuya her gün yazmışsın.Bir tanesinde istediğin rakamı görmüşsün sokak ağzıyla yazıyorsun.
    Zam gelen araçlar için son bir senedir buraya yazsana.Yok yazamazsın işine gelmez sıvarsın zaten satamazlar diye.

Adam bir senedir fiyatlar düşecek diyor Leon beş ayda 180 binde 231 bine gelmiş ama biz daha pahalıya gelir diye beklediğimiz için
    şu ağızlarını çekiyoruz.Biz gelip son bir senedir burada yükselen araba fiyatlarını koysak kendi kendini imha edeceksin sakin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 22 Ocak 2021; 12:56:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Aynısını yazdım. Adamlar ucuz reklam yapıyorlar diye. Geçmişte onlarca kez yaptı diye. Ben forumda pug bayilerinin olduğunu biliyorum ama vag bayilerinin olduğunu öğrenmiş oldum artık. Hatta bir tanesi açık açık vw de st yim demişti. Sonra adam bir anda pug ları önermeye başladı. Meğer pug st si olmuş. Çok sçık söylüyorum şurada normal vatandaş olarak yazan çok az kişi var.

Alıntıları Göster

valla adamlar bedavaya heryerde reklam yaptı. İnsta geçilmiyor yeni leon postlarından

• sinanarmy S kullanıcısına yanıt

Bunun bir üst versiyonu manuel d sınıfı kullananlar neymiş araba çok konforluymuş kardeşim 200k üstü para veriyorsun debriyaja basıp vites atıyorsun ne konforundan bahsediyorsun araba dediğin hatchback olacaksa zaten arka diz mesafesi ,bagaj beklemeyeceksin ha peugeot bayilerinden nefret ediyorum ama bence 208 gt daha iyi bir seçenek.

• 
Sayfa: önceki 48524853485448554856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.