Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4728. sayfa)

5 sn
293.105
Cevap
4.715
Favori
47.703.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1058 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 47264727472847294730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alaskalı Suikastçi

Hocam 185 bin üzeri her fiyatta elden para alacaklar anladığım kadarı ile.

Bu arada 3008 için fiyatı hangi bayiden aldınız?

İstanbul da bir ST arkadaş ile görüştüm, kendilerine sadece 1 tane 3008 için 1.6 allure için engelli indirimi uygulanabileceğini merkezden iletildiğini söyledi bana. Bu dediği doğru mu değil mi onu anlamaya çalışıyorum :)

3008 Antalya 1,6 Puretech Prime Edition dendi.

Nissan, Opel İstanbul ve Tekirdağ

VW Tiguan Osmaniye hatta T-roc (175.000) ve Passat (200.000) da var. Mennan Otomotiv diye bir yer. Yetkili satıcı mı yoksa tanıdık engellilerin üzerine araç mı çıkarttırdı da satıyorlar bilemiyorum. Bana uzak bir yer. Telefonla arayıp stok ve fiyat almaya çalıştım tüm gün tek tek şehir şehir arayıp.

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Şu an bayiye gitsek sizin aldığınız fiyattan alamayız o zaman. Siz aracı alalı baya oldu o zaman.
  • kizilat K kullanıcısına yanıt
    2020 model yılı C5 Aircross SUV modelinde ayda 4.500 TL taksit veya 120.000 12 ay %0 faiz veya 1 ay ötemeli %0 faiz kampanyaları sunulmaktadır. 2021 model yılı C5 Aircross SUV modelinde 120.000 TL 24 ay % 1,09 faiz kampanyası sunulmaktadır. Finans kampanyaları belirli model ve versiyonlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Finans kampanyası ve fiyatlar belirli Citroën modellerinde 31.01.2021 tarihine kadar tüm Citroën Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Biliyorum bilmesinede ötv nin yüzde 3 olduğunu biliyormusun elektrikli araçda. Rahat ol 120-135 k bandında olacak çok satacak çok

Alıntıları Göster

Neye göre 120-130 bin TL olacak diye bekliyorsunuz? Aracın Avrupa satış fiyatı beklentisi 20 bin Pound'un biraz altında. Çünkü doğrudan rakibi SEAT Mii Electric diğer rakibi de Volkswagen e-Up olacak ve bu araçların ikisi de hemen hemen bu fiyata satılıyor. Kısacası bu aracın satış fiyatı 200-250 bin TL aralığında bir rakam olacak ülkemizde demektir ki 200 bin TL bile firma teşvikli rakam olur, 235 bin TL gibi bir rakam lansman fiyatı olur tahminen.

Çin'deki fiyatları baz almayın, özellikle Çin'de üretilen elektrikli araçlar için çok ciddi devlet desteği var satış fiyatlarında.

• acharyann A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acharyann A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederiz
  • Passat 2020 imprestion Tdi fiyat alan varmı
  • The 2021 Hyundai Elantra was named winner of the 2021 North American Car of the Year award today by the North American Car, Utility and Truck of the Year (NACTOY) automotive media jury.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    368 demişlerdi 15 gün önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Neye göre 120-130 bin TL olacak diye bekliyorsunuz? Aracın Avrupa satış fiyatı beklentisi 20 bin Pound'un biraz altında. Çünkü doğrudan rakibi SEAT Mii Electric diğer rakibi de Volkswagen e-Up olacak ve bu araçların ikisi de hemen hemen bu fiyata satılıyor. Kısacası bu aracın satış fiyatı 200-250 bin TL aralığında bir rakam olacak ülkemizde demektir ki 200 bin TL bile firma teşvikli rakam olur, 235 bin TL gibi bir rakam lansman fiyatı olur tahminen.

Çin'deki fiyatları baz almayın, özellikle Çin'de üretilen elektrikli araçlar için çok ciddi devlet desteği var satış fiyatlarında.

Alıntıları Göster

2 satır Google araştırması yapsan şu verdiğin fiyata gülersin. 130 135 k bandında satılacak. Çatır çatır egea yerine aileler bunu alacak. Google dan araştırman gerek. Dediğin rakama adam gider clio icon yada polo highline paket alır. Ne yapsın vatandaş o dacia yı.dacia çok satacak demedi demeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

2 satır Google araştırması yapsan şu verdiğin fiyata gülersin. 130 135 k bandında satılacak. Çatır çatır egea yerine aileler bunu alacak. Google dan araştırman gerek. Dediğin rakama adam gider clio icon yada polo highline paket alır. Ne yapsın vatandaş o dacia yı.dacia çok satacak demedi demeyin.

Alıntıları Göster

Google bilmem araç gelince kaydet benim mesajı alıntılarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Google bilmem araç gelince kaydet benim mesajı alıntılarsınız.

Alıntıları Göster

Buyur. Rumen dostum stancu da aynı şeyi dedi. Dacia 2021 de elektrikli suv modelde büyük atılım yapacak.

• ebangelia E kullanıcısına yanıt
    Qq benzinli mi o fiyat acaba?
  • webco W kullanıcısına yanıt
    Haber7 ofsayt hocam ama umarım dediğiniz gibi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çinde 25.000 yuen (3500 dolara )yakın devlet desteği var elektrikli araçlarda)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanlı84 -- 12 Ocak 2021; 1:21:44 >
  • Bi 100bin tl ye elektrikli araba alabilecegini dusunen arkadasimiz eksikti. O da gelmis, ekip tamamlandi

• nail68 N kullanıcısına yanıt
    Kutlukardeşler Afyon
  • Yakın zamanda C5A 1.2 live için fiyat alan oldu mu? Bu pakette acc ve şerit takip bulunuyor mu?

5 yıl sonra bataryaya yarı araba parası verip değiştirmen de gerekecek. Genel olarak 2. eli çok sıkıntılı görünüyor bu elektrikli araçların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 12 Ocak 2021; 8:4:59 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben epeydir bu elektrikli araçları inceliyorum. Batarya en çok maliyeti olan aksam. Ancak teknik veriler 3000 dolumdan sonra şarj kapasitesinin %80’nin altına ineceği söyleniyor. Yani her gün şarj eden için neredeyse 9 yıl. Benim gibi küçük şehirde yaşayıp çok kilometre yapmayan birisi için ayda iki kez şarj etsem yeterli gibi. O şekilde çok daha fazla süre ile batarya dayanacaktır. Ülkemizde şu anda elektrikli araçlar çok az ancak yurtdışı satış rakamları milyonlar düzeyinde. Bir diğer avantajı da ötv %15. Yurtdışı fiyatlarına benzer bir harcama ile elde edilebiliyorlar. BMW ix3 Almanya’da 72.500 Euro iken Türkiye satış fiyatı 870.000 bin açıklandı. Ama BMW 3 serisi 35 bin Eurolarda iken Türkiye’de 660.000 ve üzeri rakamlara satılıyor. Emisyon regülasyonları mutlaka ülkemize de gelecektir. Bu nedenle geleceğin hibrit ve elektrikli de olduğunu düşünüyorum. Selamlar.

• 
Sayfa: önceki 47264727472847294730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.