Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14482. sayfa)

301.025
Cevap
4.863
Favori
49.032.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
    Hyundai Fiat ve Renault grubu ne yaziiki artık satışları düşecektir Honda ww grubuna zaten bişey demiyorum ilk 10 /20 girmezler derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiguanxx kullanıcısına yanıt
    Togg için beklertimiz bu yöndeydi fiyatta sabit kalır bence yıl sonuna kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Hocam 1milyona dolu ve otomatik versin yine yıkar geçer.
    Egea 1milyon.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

İsteyenin yüzü kara vermeyen zenci gibi olacak ama atmosferik motorda olmasa tadından yenmezmiş gibi :)

• IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt

Ne yazık ki V2 de stok yok millet bir haftadır proforma fatura bekliyor. Fabrika yeniden üretiyor. V1 için ancak stok vardır.

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Şunu kabul etmek gerek, egea alan kişi, bütçesi ona yettiği ve ayağını yerden kessin diye alıyor.. 1.3 milyon başka model var da onu beğenmedi diye değil. Herkesin bir bütçesi var. Gayet doğal..
    Şimdi bu fiyata ya da altına B SUV (kaputa yalıtım ve amortisör bile koymuş adamlar) satarsaniz her türlü tercih edilir açık ara.. Neticede herkes daha iyi bir araca, daha güzel görünen bir araca binmek ister..
    Sağlamlık vs tarafında ise egea da bir volvo değil zaten o kısma kimse takılmaz.. Clio hala eksik airbag ile araç satıyor tr de, ama satışta sıkıntı yok..
    Bütçe meselesi.

Otomatik 999.990 tl, Manuel 899.990 patron çıldırdı diye girsinler, millet birbirini yer demedi demeyin

Arkadaşımın 6 yaşında captur var bir önceki kasa, yenileme şansı yok zira muadil bir araç için üste verecrk parası yok, clio bile alamıyor şu an aradaki fark nedeniyle geçtim yeni captur almayı.
    kredi zaten yalan oldu. Bunu görünce üste vereceği para çok küçük merak bekliyor fiyat açıklanmasını, direk alırım dedi mesela.. Canlı örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 2 Mayıs 2024; 12:50:10 >

Hocam bende alabilirim zaten fiyatı merakla bekliyorum. Yıl sonuna doğru sıfır bir araç alacağız ama bakalım hangisi olacak 😅

• hala fiyat güncelleyen firmalar bana kalırsa kampanya bazında bir şeyler yapıcaklar.fiyatların artma imkanı bence hiç yok.

evet aynı anda takmaktan bahsediyorum.

• EhtiyarKurt kullanıcısına yanıt
    Genişlikte 3 tanesinin sigma ihtimali oldukça zor. Çoğu koltuk orta daki alana taşıyor. Fiilen denemenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki videoada bunun ölçümü ve seçimi konusunda bilgi yer almakta.

https://www.youtube.com/watch?si=DJSEnGndJNi6QtQZ&v=fQXE--NSdEw&feature=youtu.be

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

Atmosferik motorun LPG uyumu olacaktır tahminim. Bizim memlekette en sevilen kombinasyon...

• ankarali321 A kullanıcısına yanıt

kişiye göre değişir, ben hem iç hem de dış tasarımını beğenmiyorum. herkese göre artısı eksisi vardır ikisinin de. Togg bana daha çok hitap etti. kampanyası da çok iyi geldi

bu konuda atıp tutanlar var. arkadaşlar iki aracı da deneyin. sonra ona göre konuşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 2 Mayıs 2024; 13:19:36 >
  • mukeya M kullanıcısına yanıt
    Direkt enjeksiyonlu ise ekonomik bir dönüşüm olmuyor.

En son gittiğimde st abi o internette dolaşan tiggo 4 değil makyajlısı gelecek demişti. Ne kadar değişebilir diye düşünmüştüm ama çok şık olmuş araba.

• IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam. boyutuna değineyim, kodiaq tan kısa olup ondan uzun aks mesafesiyle konforuyla bu segmentin en iyisi bence.

• GÜMÜŞOK G kullanıcısına yanıt

merhaba, birçok büyükşehirde kendi servisleri var. evet motor sesi olmaması ve motor ve yan komponentlerinin (şanzımanlar başlı başına bir dert, yok dsg, yok cvt, yok edc bilmem ne) olmaması çok hoşuma gitti. ayrıca Togg t10x çok konforlu bir araba olmuş. aks mesafesi ile neredeyse d-suv olacak. kodiaqtan kısa ama ondan aks mesafesi fazla. tavan yüksekliği de fazla

Hocam buu videodaki oto koltukları baya büyük bunların küçükleri var. Yalnız böyle bir aparattan haberdar değildim, çok teşekkürler az araştırayım ben.

• İkinci el araç ilan sayılarında belirgin artış var. Gözüme Polo çarptığı için oradan örnek vereyim 1 haftada 100 e yakın ilan verilmiş. Sanırım herkes tesla alıyor ya da başka bir planları var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EhtiyarKurt kullanıcısına yanıt
    Bende dar kullanıyorum şu an oğlan büyüdü, ama 3 tane sığmaz aracım DS7 saydığınız 2 araçtan daha geniş.
    Sırt kısmı sığabilir ama oturma kısmında dışarı doğru cikintilark oluyor kalçayı saran bölge oralar carpacaktir çok yüksek ihtimal.

• laistragon_ L kullanıcısına yanıt

başka plan dediğiniz togg hocam. çok rağbet var. stok eritelim dediler millet sıraya girdi.

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Doğru, Togg u unutmuşum bu ay tüm versiyonlara yapmışlar kredi kampanyasını talep artar önceki aya göre. Türkiye’deki müşteri kitlesi forumda yazanın aksine çok farklı :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.