Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1444. sayfa)

5 sn
288.808
Cevap
4.623
Favori
47.000.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Manuel vites comfortline ve highline da metalik renk seçeneği var biliyorum
    Benim bahsettiğim 1,5 TSİ ACT comfortline ÖTV den dolayı şuan için sadece beyaz renk olarak geliyor başka renk alternatifi yok

Yarın yienede fiyatları kontrol edeceğim.

İyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Tiguan da metalik renk stok var. Yarın fiyatları bir daha sorun dediğim gibi bugün biraz indirim yaptılar.
    %23 indirim yapılıyo onun üzerine mi %3-%4 daha indirim geldi?

• Bugün az kalsın Peugeot 2008 alıyordum. İşlem sırasında arabayı test ettik falan derken opsiyon koymayı unuttum aman araba satilmasin bari dedi satış temsilcisi. İşte o an fark etti ki başka temsilci opsiyonlamis ve müşterisine kredi girişi yapıyor. Şimdi fikrinizi sormak istediğim
    146750 ye birakiyordu peşin
    Fiyat nasıl sizce
    Peugeot 2008 allure 1.5 dizel otomatik metalik renk(kırmızı)
    Başka fikirlere de açığım.
    Tercihim B segmentinden büyük olacak
    4 kişilik bir aileyi idare edecek bir araba
    Golf olabilir
    308 olabilir
    Compact SUV olabilir
    Örnekler çoğaltılır
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Teşekkürler ;)

• xzaq X kullanıcısına yanıt
    A3 e bakabilirsiniz. Golf ile yakın fiyatı ve az araç kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    8 ay 2008 kullanan birisiyim; konfor konusunda sıkıntılı açıkcası. Uygun fiyata düşse alınabilir en nihayetinde eat6 şanzumana sahip bir araç ama dediğiniz 146 bin liraya şahsen ben almam. Araç dışardan güzel görünüyor ama içi dar, koltuk ve süspansiyon konforsuz. Uzun süre kullanınca fark ediyorsunuz. Dediğiniz araçların tamamını ben takip ediyorum, kasımı bekliyorum. Uygun fiyatlı olan herhangi biri olursa ben de alıcam inşallah. 2008 de dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: FBlegend

Peki , tiguan comfortline 1,5 TSİ otomatik cam tavanlı araç 208.000 TL ye mantıklımıdır ? Bir yandan da 202.000 Tl ye Skoda kodiaq var 1,5 TSİ otomatik ambiance paket . Fakat Skoda nın 2.el değer kaybı çok fazla olur diye düşünüyorum
    1.5 act 150bg dsg tiguanın yakıtı için ne düşünüyorsunuz? kodiaq tiguandan büyük ve aynı motoru kullanıyorlar. değer düşme durumuna bakılırsa passat alınması bir tık daha mantıklı o vakit.

• Aslında amacım daha uygun fiyatlı birşey almaktı. 208 1.2 benzinli 110 beygir otomatik 110bin fiyat verdiler. Kocaeli üstelik yani 10 gün önce 104900 e vermişler kan beynime sıçradı. Araba kalmamış piyasada, gemideki arabaları bile satmışlar. Bana da acil 2. Araba lazım
    Bugün az kalsın alacaktım. Gidip de arabayı görememek, bir de artan fiyatlar can sıkıyor. Yani ne yapacağımı şaşırdım. İkinci el bakıyorum sıfırından daha pahalı
    Çok acayip bir piyasa oluştu şu son 2 haftada

• qznnn Q kullanıcısına yanıt
    Yarın Audi için fiyat alacağım. Teşekkürler

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. 147bin verilecek bir araç değil. 142 gibi bir şey olsa alınabilir. Teşekkürler.

Ben yazıyım :)
    A3 sb 1.0 dynamic prestige + led paket 170k
    Sedanı 188 civarı

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Çok fazla km yapmayacağım için yakıt çok üzmez diye düşünüyorum ,
    Kodiaq tan 2.el değer kaybı yüzünden vazgeçtim
    VW Passat konusunda dediğinize katılıyorum araç değer kaybetmiyor desek yeridir.

Tiguanlar için ekstra bir indirim olduğunu düşünmüyorum çünkü bugün saat 17:30 civarı yetkili biri ile son fiyatları ve araç stok durumlarını konuştum
    Yukarda bahsettiğim fiyatların olabilecek en son fiyatlar olduğunu özellikle tiguan 1.5 TSİ ACT comfortline aracın tam %50 ÖTV sınırında geldiğini belirtiler.
    Passat larda business donanım aynı şekilde bu sınırdaymış . ( elegance donanım%60 ÖTV ilke geliyor )
    Hem tiguan hamde passatlar için belli modellerinde Almanya dan destek almışlar ve bu araçları %50 ÖTV sınırında getirebilmişler
    Ayrıca hurda bulmakta da sıkıntı başlamış ve hurda araç fiyatları her ay 300-500 artmaya başladı

• dorianyates55 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun..Ben de vision otomatik bakıyorum ancak 135lere çıkacak bütçem yok..Opsiyon eklemeden satmıyorlar demişsiniz.Sitede 118 gözüken arabaya ben sadece lpg istiyorum o zaman 125k civarı olur sanıyorum..Bu şekilde bu arabayı alamıyor muyuz?

• qznnn Q kullanıcısına yanıt
    Ağustosun sonunda 1.0 sn 2 arkadaşım aldı
    Birisi 163 diğeri 160
    160 olanın hikayesi farklı
    Yani 40 günde 7 bin zamlanmis araba %4 yani

145 bine 2008 alacağınıza 140 bine 308 style var.308 varken 2008 e o para verilmez.4 kişilik aile için 2008 dar gelebilir.308 in bile arka koltuklar sıkıntılı.Ben 2008 i direk gözden çıkarırdım.4 ay kullanıp sattım.208 in biraz ferahı ve yükseği,fazlası yok.208 içinde gemideki araçlar bile satıldı kapışıldı vs bayinin gazına gelmeyin.Kasanın son üretimleri ve güzel fiyatla sonlandırabilirler.
    Ama ben Peugeot için Kasım ayını bekliyorum.

• dorianyates55 kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsınız. Biz de Cuma 208 için 106 bine anlaştık opsiyonladık aracı, dolar 5.80lere geldiği için opsiyonlamasanız normalde artardı fiyat dedi bayii. Bu hafta içi alıcaz umarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Cam tavan ve hayalet ekran standart donanımda artık highline’da. Eğer bunları size ekstra diye sunuyorlarsa bilginiz olsun diye söyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: xzaq

Bugün az kalsın Peugeot 2008 alıyordum. İşlem sırasında arabayı test ettik falan derken opsiyon koymayı unuttum aman araba satilmasin bari dedi satış temsilcisi. İşte o an fark etti ki başka temsilci opsiyonlamis ve müşterisine kredi girişi yapıyor. Şimdi fikrinizi sormak istediğim
    146750 ye birakiyordu peşin
    Fiyat nasıl sizce
    Peugeot 2008 allure 1.5 dizel otomatik metalik renk(kırmızı)
    Başka fikirlere de açığım.
    Tercihim B segmentinden büyük olacak
    4 kişilik bir aileyi idare edecek bir araba
    Golf olabilir
    308 olabilir
    Compact SUV olabilir
    Örnekler çoğaltılır
    Tavsiyelerinizi bekliyorum
    Teşekkürler ;)
    Bu dedikleriniz içinden 308 derim, 2008 dört kişilik aileye bir nebze dar gelebilir. 308 i mutlaka test etmenizi öneririm benim çok hoşuma gitmişti.

Hem de 70.000 TL 24 ay sıfır faiz vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• FBlegend F kullanıcısına yanıt
    tsmsk kullanıcısına yanıt
    Sorun şu ki tiguan’ın en üst donanımı bazı markaların orta donanımı kadar bile konfor sunmuyor. Kablosuz şarj, elektrikli ısıtmalı hafızalı koltuklar, navigasyon aklıma ilk gelen özellikler. Bunların olmaması “en üst” donanım seviyesi için eksiklik olarak geliyor bana. yoksa çok kafa karıştıran bi araç hala almak için

• sipsibjk kullanıcısına yanıt
    60.000 sıfır faiz vardı

• 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.