Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (892. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 58 Misafir (10 Mobil) - 48 Masaüstü15 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel otomatik 308 almayı düşünüyorum Bugün 5-6 adet bayi aradım ellerinde yokmuş varmı yakında teklif alan arkadaş bayi ismi verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electrician E kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla Comfortline araç. Peki başka opsiyon var mı? Anahtarsız çalıştırma + katlanır ayna vs..

Katlanır ayna harici 160a aldım. Aralık sonu ödemeli Ocak trafiğe çıkışlı.

Katlanır ayna ilaveli olanı ise yine forumdan bir arkadaş 161800e aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmatac

Muhtemel İngiltere üretimli olması ve gümrük rejimlerinden kaynaklanıyor bu fiyatlamalar. Aynı şeyden japonyadan ithal mazda ve Subaru vs. muzdarip.

Almazsınız olur biter. Zaten hükümetler almamanız için alıyor bu önlemleri. Çok daha fazlasını gerektiren bir kaç önlemden biri.
    Hangi gümrük rejimi? İngiltere halen ab üyesi ve ordan ithal araçlar gümrük birliğine tabi

• thall kullanıcısına yanıt
    Evet comfortline, anahtarsiz çalıştırma mevcuttu, katlanır aynayi bilmiyorum. Hayırlı olsun güzel gunlerde kullanın

• bencede arkadaşlar bu fiyatlara alınmaz araç ekonomik ne ise alın 2.el binin paranız sizde kalsın
  • 123000 tl ye en dolu peguot 2008 alınır mı ?
    alternatif ne tavsiye edersiniz?
  • Ülkemiz şartlarında ''Sıfır Araç'' artık lükstür.

Ekonomik araç arayan arkadaşlarımıza saygı duyuyorum fakat bazı gerçekleri artık kabul etmemiz gerekiyor. Maalesef alım gücümüz fazlasıyla düştü. Ve bu sebeple pek çok araç bize ''Pahalı'' geliyor. Ayrıca bu durumun oluşmasında ağır vergi yükünün de etkili olduğunu kabul ediyorum. Her neyse canınızı sıkmayın. Sıfır araç almak zaruret arz etmiyor. İhtiyacı olmayan sıfır almasın. Hatta araç almasın. Devir ekonomi devri...
  • Arkadaşlar son günlerde aşağıdaki araçlar için teklif var mı? Muadil c segmenti başka marka araçlarda olabilir marka takıntım yok sadece turbo motor ve manuel vites olmazsa olmazım.

SEAT LEON 1.2 TSİ STYLE MANUEL
    VW GOLF 1.0 TSİ MİDLİNE PLUS MANUEL
    VW GOLF 1.0 TSİ COMFORTLİNE MANUEL
    RENAULT MEGANE 1.2 TCE TOUCH MANUEL

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 15 Ocak 2019; 9:31:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haremsize

Ülkemiz şartlarında ''Sıfır Araç'' artık lükstür.

Ekonomik araç arayan arkadaşlarımıza saygı duyuyorum fakat bazı gerçekleri artık kabul etmemiz gerekiyor. Maalesef alım gücümüz fazlasıyla düştü. Ve bu sebeple pek çok araç bize ''Pahalı'' geliyor. Ayrıca bu durumun oluşmasında ağır vergi yükünün de etkili olduğunu kabul ediyorum. Her neyse canınızı sıkmayın. Sıfır araç almak zaruret arz etmiyor. İhtiyacı olmayan sıfır almasın. Hatta araç almasın. Devir ekonomi devri...
    iki sayfada bir aynı muhabbet baydı yahu. sıfır araç alanların o kadar muhakeme yeteneği yok mu? illa iki sayfada bir birisi bunu yazmak zorunda mı?
  • seçime kadar desenıze suna
  • Bu devir hep ekonomi devri ben kendimi bildim bileli, ne zaman atağa gecicez aga
  • Geldiğimiz seviye içler acısı.

Sıfır araç teklifi alacan araç yok.

Bulduğun araçlar pahalı.

Anlaşılan firmalar iyice max. kara oynuyor. Daha öncelerden savunduğum ötv yi düşürme hareketleri. Çok iyi biliyorlar ki araç satışı olmazsa dünya vergiden olacaklar. Aracın yürütme maliyetinin neredeyse %70 i devlete vergi olarak dönüyor.

Haziranda taksilerin ötv siz satışı bitiyor. Bu da satış rakamlarını iyice düşürecek. Engelliler için mantıklı araçlar baya azaldı. %35 lik ötv değilde %60 ve 100 lük ötv dilimine giren ancak 247k liranın altındaki araçlar çok mantıklı.

Bireysel kullanıcılar zaten çok istekli değil bu fiyatlara.

Satışları sırtlayan filo satışları idi. Ancak filo ve kiralama araçları 2.elde istenilen performansta satışları olmadığından ucuz olmadıkça toplu alım için istekli değiller.

Kısacası ötv muafiyetli olanlar hariç herkes pusuda. Bayilerde dahil. Hükümet bir 15 lik daha patlatana kadar bu sayfa suskun kalacak.

• Subaru dizel için teklif alan arkadaş bayi ismini yazabilir mi

• Sıfır olmaz da bari ikinci elde uygun faizle veren yerler varsa oradan alalım. Bir de ona mı konu açsak
  • Arif kullanıcısına yanıt
    hocam ötv+kdv dahil 200000 sınırı konuşuluyordu. artık 247000 tl mi sınır acaba
  • hsmdgn kullanıcısına yanıt
    Yüzde 23.6 lik enflasyon/tufe/tefe artık her neyse yılbaşında yansıtılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Forester 2.0diesdl elegance 135bin otv muafiyetl olanlarin haberi olsun.

Alıntıları Göster
    ötv muafiyetli araç alacaklar dikkat etsin.

forester 2,0 dizelin muafiyetli fiyatı bu olamaz. muafiyet üst sınırı 247.400 olduğuna göre bu araçtaki %100 ötv yi düşünce maksimum 123.700 liraya satabilirler. nasıl olsa indirimli diye 5-10 bin lira fazla diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL

123000 tl ye en dolu peguot 2008 alınır mı ?
    alternatif ne tavsiye edersiniz?
    fiyatı hangi bayiden aldınız?
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi, yazabilirmisiniz.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Ankara eskıhısar,

Vw golf 1.0tsı manuel;

Mıdlıne plus 99bın tl
    Comfortlıne 106bın tl

Ancak forumda daha asagı fıyatlar gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 15 Ocak 2019; 12:28:1 >
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.