Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1936. sayfa)

5 sn
288.880
Cevap
4.622
Favori
47.009.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19341935193619371938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 model opel astra k alman mı fransız mı diye bir video cekmeye calıstım.

alt takımını ve motorunu inceledim.

Abone olursanız sevinirim

https://www.youtube.com/watch?v=T69z9fBfZCw&feature=youtu.be
  • Arkadaşlar Burası aslında bir tarih...

OTV indirimi sonrası neler olmuş vakti olan 650 li sayfalara baksın... OTV indiriminin sadece bayilere ve sonrasında Galericilere yaradığını görsün ...

O dönem OTV indirimine giren sınırda ki arabaları ya bayiler kendileri kapattı ya da yandaşlarına sattılar.. Faydalanan vatandaş sayısı o kadar azdı ki .. Beni onu dinlemeyin gidin eski sayfaları okuyun neler yaşanmış görün lütfen..

OTV indirimi öncesi bu ülkede 100 bini aşın stok ile yakalanmıştı sektör.. ÖTV indirimi gelir mi ? gelir de ne zaman gelir? ne zaman aynı stoklar olursa gelir.. Peki stok var mı ??? yahu güldürmeyin beni millet 3 ay sonrasına sıraya giriyor... neden diyoruz gelmez diye bu yüzden gelmez... Belki stoklar oluşursa son Çeyrekte gelir.. orası bile zor çünkü bayiler araç getirmiyor/getiremiyor ( nedeni uzun hikaye )

Benim yaşadığım yerde evler yüzde 30 üstü arttı son dönemde.( İZMİR )
    Limon yüzde 40 arttı yahu.. Doğal gazı biliyorsunuz.. elektrik malum.. Yani burda araç fiyatlarının artışının ülkemizde açıklanan enflasyon?? rakamları üzerinden olacağını düşünenler pembe dizi seyrediyor kusura bakmayın..

Bu yorumları yapınca AL-SAtçı gelerici diyorlar bize.. Ya arkadaş ben sana git kaporanı ver Sıfır aracını al diyorum git sarı siteden mi al diyorum
    neyse bu konuda son yazımdır.. herkesin aklı kendine yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 15 Şubat 2020; 17:12:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Ötv indirimi yolda haksız ve gereğinden fazla kazanç var devlet uyumuyor merak etmeyin.
    Böylesine iddialı bir mesaj atmadan önce araç satışlarından elde edilen ötv gelirinin toplam ötv geliri içerisinde ki paya bakmanız gerekir. Alkollü içki ve sigaradan elde edilen gelir kadar değil maalesef.
    Devletin burada ki fonksiyonu piyasayı regüle etmektir. Olmayan araçlar için ötv indirimi yapıp daha büyük bir kaos yaratmak değildir. Kaldı ki cari açık gibi bir problem varken ithalatı körükleyici böyle bir adımın atılacağını öngörmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Astranin ruhuna Fatiha.. güzelim 1.6cdti 136hp motoru harcadılar. Fiyatlarda full leondan pahalı kimse gidip de astraya bu paralari vermez artık.. psa grubu opeli bitirmek için satın almış belli oldu.

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    Bende arabadan vazgeçtim ev bakıyorum. İzmirdeyim 400 olan ev 460 500 olmuş. Ama en azından adamın önüne nakit para atarsan veriyor gerçek satıcı ise. Evin pazarlığı çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ötv indirimi yolda haksız ve gereğinden fazla kazanç var devlet uyumuyor merak etmeyin.
    Tahmini yolculuk ne kadar sürer yani varış zamanı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 tsi passat acil gerekli stokta olan bir bayi bilem var mı?Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kardeş 2020 yılı öncesi bir kere yazmadım sen karıştırıyorsun herhalde.

Alıntıları Göster
    Pardon dostum akıllıalıcı adlı kullanıcıumış.Karıştırmışım haklısın

• Bu isi yapanlar dikkatli olsun,sonradan burasi aglama duvarina donmesin.Bu isin sonu sifir araci 1sene icinde satana kdv zorunlulugudur.

https://www.haber414.com/ikinci-el-aracta-al-sat-yapanlara-geriye-donuk-inceleme-baslatilacak/3348/

• EUS E kullanıcısına yanıt
    KDV ile ne alakası var 2. el aracın satılmasının? 1 sene içerisinde satan herkes ticaretini mi yapıyor bu işin sanki?
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    2019 modeline aralık ayında 215 in aşağısına düşmedi fırsatçı bayiler. İyi fiyatmış.

• Bugun gezdiğim bayiler tıklım tıklım doluydu bu kadar alıcı varken ötv indirimi beklemek tamamen hayalperestlik olur Bursada yeni clio baya var arayan arkadaşlar için paylaşıyım.
  • doluluk biraz da insanların işlerini hallede memesinden
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Afyon demireller bayide vardı renk çeşitleriyle hemde. Oradan bulabilirsiniz. Turuncu mavi beyaz gördüm 5 tane fln

• erhan63 E kullanıcısına yanıt
    bugün sordum. Lansman Mart ayında, satışlar nisan ayında başlayacakmış. Clio ve 2008 e göre bence mantıklı tercih olabilir.
  • arkadaşlar passat 1.6tdi impression ve busines fiyatı alan oldu mu?
  • Megane sedan sedefli beyaz 1.3 joy edc 154bin

• 3008 hic yok mu ellerinde su an? 90 bin 36 ay 0.69 kredi kampanyasi da varmis bu aya ozel.

• road35 R kullanıcısına yanıt
    izmirin neresi reis

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Aslında vergiyi 0 yaş 10 bin km altı arabanin satışına getirilmesi gerek. Alsatcilar ve galericiler gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalırlar. Çok da güzel olur

• 
Sayfa: önceki 19341935193619371938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.