Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1597. sayfa)

5 sn
288.924
Cevap
4.622
Favori
47.016.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Peugeot bayileri aradım 508 kırmızı koltuk opsiyonu varmış 20.000 TL istiyorlar 19 jant içinde 2000 3000 lira fark alıyorlar 508 GT sunroof 19 jantlı 317000 TL Fiyat verdiler kırmızı koltuk olursa ekstra ekleniyor koltuk dahil 335.000 tl fiyat aldım
    Asiri fazla degilmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Arabanın fiyatı mı koltuğun fiyatı mı bu arabayı alacak olsam Kesinlikle o koltuğa 20 bin lira vermem dışarıda yaptırırım daha uyguna gelir Hem de daha kaliteli güzel olur istediğim rengi seçerim

Bugün Peugeot bayisi beni aradı arabanın lansman fiyatın üstüne sunroof artı 19 jant ekledi 332 bin koltuk dahil olursa 352 bin lira fiyat verdi

diğer bayiler napa koltuk dahil 335000 Teklif verdi dedim o fiyata olmaz imkansız öyle bir şey yok demeye başladı Normalde sunroof jant 9 bin lira bayi 13 bin lira üstüne koyuyor Bunlar da iyice kazıklamaya çalışıyor ciddi alıcı olursa 305 310 bine kadar düşebilirler bayiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Kasım 2019; 21:21:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam araç güzel ama peugeota bencw o paralar çok fazla .
    Neredeyse yeni kasa 2.0tdi a4 parası isteyecekler utanmazlar
    2. Elde ciddi kayıp olur üstelik 330 bin verip 1.6 dizele binmiş olursunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu arabayı cla a tercih ederdim eğer gt line olan 275 gibi rakamla gelseydi 330 bini bu arabaya verecek adamın çok parası olması lazım

• M Y S T kullanıcısına yanıt
    Hocam Cihan'ın aldığı araba bayilerde yok vergilerden dolayı herkes 2.0 tercih etmeyebilir fiyat performans vergi avantajından dolayı tercih edilebilir En azından yollarda farkın olur o paraları verecek kişi kendini özel hissetmek ister 508 GT bunu karşılıyor Fiyat çok ise all donanım alınabilir benim tercihim gt olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Kasım 2019; 21:29:33 >
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    508 GT ultimate kırmızı + sunroof + 19 jant dahil 315.000 lira gt line 260 bine veriyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Kasım 2019; 21:33:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myway20

yeni a4 380 den baslıyo ayrıca cla ile kıyaslancak bir araç değil c serisi dizel rakibi
    hayır 2.0 tfsi'ı 330'a bırakıyorlar. biliyorum rakibinin c serisi olduğunu. o yüzden cla yerine 2.0 benzinli audi alırım diyorum.
  • pardon gt ile line karıstırdım bu arac gt olarak alınırdı ama 300k üzeri değmez

• decapita D kullanıcısına yanıt
    330 olsa bile ben tasarımını begendiğim aracı tercih ederim sonuçta arabadan keyif almam lazım. 330 a4 verene kadar biraz daha kasıp 320 de mantıklı olabilir beni dizel olması ilgilendirmiyor açıkcası cok yol yapmıyorum

birisi c segmenti 1.33 litre mercedes markalı önden çeker güya premium bir araç, birisi d segmenti 2.0 litre 0-100'ü 6 saniye altında babalar gibi sürekli 4 çeker bir araç. o kadar ötv farkı binmesine rağmen aynı paralar. ben açıkçası tercih etmem. ama tabi zevk meselesi. saygı duyarım.
  • decapita D kullanıcısına yanıt
    yalnız sizin dediğiniz 4x4 245 beygirlik versiyon benzinli ve fiyatı 330 olması imkansız teklif veren bayi varsa yazarsanız yarın sorarım

• quote:

Arabanın fiyatı mı koltuğun fiyatı mı bu arabayı alacak olsam Kesinlikle o koltuğa 20 bin lira vermem dışarıda yaptırırım daha uyguna gelir Hem de daha kaliteli güzel olur istediğim rengi seçerim

Bugün Peugeot bayisi beni aradı arabanın lansman fiyatın üstüne sunroof artı 19 jant ekledi 332 bin koltuk dahil olursa 352 bin lira fiyat verdi

diğer bayiler napa koltuk dahil 335000 Teklif verdi dedim o fiyata olmaz imkansız öyle bir şey yok demeye başladı Normalde sunroof jant 9 bin lira bayi 13 bin lira üstüne koyuyor Bunlar da iyice kazıklamaya çalışıyor ciddi alıcı olursa 305 310 bine kadar düşebilirler bayiler
    1.6 pejoya ancak elektirikli olursa 300 verilir
    Bu selilde degil nappa krali olsa etmez o parayi
    Ben arabami bedava almisim ya

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Aynen sen de uygun fiyata 2.0 245 beygir araba aldın

Markanın de zaten çok satayım uygun fiyata vereyim Derdi yok öyle olsaydı bu fiyatlarla gelmezdi

Peugeot az satayım ama özel kişilere farklı olmak isteyenlere satmak istiyor adamlara 1000 adet satsa yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Kasım 2019; 21:54:1 >
  • quote:

508 GT ultimate kırmızı + sunroof + 19 jant dahil 315.000 lira gt line 260 bine veriyorlardı
    Gt-line 260 bin mi.Dizel-benzin
    280 bin +sunrof fiyat veriyorlardı
    300 bin gt alınır.225 hp gırtlak dolu araba.Zarar yazacağını sanmıyorum.ne 208 gti alan zarar etti ne 308 gti.
    Yarın Mepa ile konuşayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 8 Kasım 2019; 21:58:51 >
    hocam forumda cihanair var o 335 bine a4 2.0 tfsi 245 bg design aldı şuan web sitesinde 358 bin görünüyor ama bayide indirim

yapıyorlar audi bayileri 335 bine verirler
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    youtube videosunda bayi fiyatı 265 bin oldugunu gördüm yüzyüze ciddi konuşunca fiyatı biraz daha düşürüler

edit o allure donanımmış şimdi fark ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Kasım 2019; 22:5:27 >
  • Ershell E kullanıcısına yanıt
    arkada havalandırması opsiyon olan bmw m executive için 399 bin fiyat verdiler bugün borusandan. bmw 3 ün 400 olduğu yerde passata 260 normal bence.
  • Octavia bekleyen var mı? Yeni octavia lar 6 ay sonra gelecekmiş. İlk gelenler sadece manuel olacakmış. Otomatikler seneye sonbahara.

• 1.6 vergisinde olan arabanin, 2.0 vergisinde premium arac fiyatinda satılması tek kelime ile HADSİZLİK

donanim falan gecsin herkes bu işleri bu araba tutmaz bi fiyatlara

yukarida bi arkadas 208 falan bahsetmis ama b segment ile d segment baska dunyalar

• quote:

Aynen sen de uygun fiyata 2.0 245 beygir araba aldın

Markanın de zaten çok satayım uygun fiyata vereyim Derdi yok öyle olsaydı bu fiyatlarla gelmezdi

Peugeot az satayım ama özel kişilere farklı olmak isteyenlere satmak istiyor adamlara 1000 adet satsa yetiyor
    Birde bu algı çıktı. Az satayım farklı olsun ye kürküm ye..

Ya sen d segmenti bir araban yok adam akıllı birde bunun özel versiyonunu mu çıkarmışsın.
    C serisi sedan en çok satılır.
    Özel olmak istersen coupe, cabrio alırsın.
    Veya vw passat. Spor olsun istersen arteon.

Bu aracın gerçek rakibi arteon ve insignia olur. Ancak bu modellerden satış rakamı çalar. Bende diyorum ki bu araç her yönüyle aşırı uber f/p olsa arteon ve insignia 0 (sıfır) satar.

Kesinlikle insignia bu araca göre daha f/p orası net ancak arteon ile kıyaslayınca f/p konusunda çok kötüler. O rakamlara gelince şu kriz ortamında alım gücü yüksek insanların eşine çocuğuna meraktan bir kaç adet satılır. Bir kaç tanede ötv indirimli satılır. 2020 satışlarını görünce mazda gelecek aklınıza

• 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.