Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1505. sayfa)

5 sn
288.857
Cevap
4.622
Favori
47.005.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diciotto

Bayilerde araç kalmamış helal valla ne para var millette bu fiyatlardan araç alıyorlar. Polo ve Clio yok ne zaman geleceği de belli değil. Uygun fiyata bir polo highline bulur isem alacağım artık kısmet.
    40 yaşındayım bu saate kadar şu araç kalmadı sözünü bin kere duydum ama kimseninde araçsız kaldığını görmedim.
    Renault fabrikasından hergün dünya kadar araç çıkıyor.
    Şu bayilerin saçma sapan araç kalmadı sözlerini umursamayın.
    Fabrikadan çıkan clio'lar herhalde çöpe falan gitmiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

@Opel Arden Otomotiv
    Astra Edition Plus AT fiyat alabilir miyim?
    Aynı aracin sport paketi içinde fiyat alabilir miyiz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Geçmiş mesajlarımı oku hangi bayinin çalışanı olduğumu söyle bari
    Ben dalga geçen görmedim. Sizi gördüm sadece. Sizde çırpınıyorsunuz.
    Benim savunduğum şey güvenlik ekipmanları. Bunu anladığınızda yazdıklarınızın tamamen boş olduğunu anlayacaksınız.

Size passatınızla mutluluklar. Keşke sizin passatınızdada bu ekipmanlar standart olsada onuda savunsak. Dua edinde sizin gibi güvenlik ekipmanı olmayanlar arkadan çarpmasın size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Dün gittiğimde 73 dü bugün aradılar 71.500₺ dediler. Çok kararsızım. 11 yaşındaki arabam da sıfır alındı. Satmayı çok istemiyorum ama yakıtı mutlu etmiyor. Ya LPG taktırıp kullanmaya devam edeceğim ya da Sandero alacağım. 2 tane sıfır aracın sigorta, kasko, MTVsi ve kredisi yoracak sanıyorum. Eski aracıma iyi bir bakım + çelik supap sonrası LPG kitiyle devam etmeyi de gündeme getirdim. Ama 0 araba için 71.500₺ gerçekten çok çok iyi fiyat

• duggac kullanıcısına yanıt
    Passatla corollayı kıyaslamıyoruz

Kıyasladığımız şey aynı paraya alabildiğiniz güvenlik ekipmanları

Civic deseniz tamam diycemde corollayada teneke diyorsanız konuşacak birşey yok

Kıyasladığımız şey motor değil. Güvenlik ekipmanları. Bunu bi anlasanız hemfikir olacağız.

• Herkese Merhaba,

Yeni Passat Business 1.5 ile Yeni Superb Premium 1.5 arasında tercih ve yorum yapabilcek olan var mı?
    1.5 motorların eski 1.4lere göre performans ve tüketimleri nasıl?

Teşekkürler
  • cemeksioglu kullanıcısına yanıt
    Bu 1.5 motorların Türkçe incelemesi Koca Türkiye de daha yok arkadaş! 2 yıl oldu; bir tane 1.5 tsi Golf&Passat motor performans&tüketim incelemesi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Bak güzel kardeşim hayatımda hiç wv aracım olmadı 7 sene fb7 ye bindim şu andada o teknokojik özellikkerin olduğu qq biniyorum forumlarda gruplarda bol bol durduk yere çarpışma önlemenin fren yaptığını okuyorum civicte öyle kaza anında o oyuncaklar değil araba kurtarır eğer sen o konserve kutusu araç hayat kurtarır passatta ölürsün diyorsan Allah sana akıl versin
    Zaten o özellik 40 km de duruyor gerçe 40 km de çarpmaso bile civiğe yeter direk perte çıkar

Alıntıları Göster
    vw olmasın o

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

1.300cc ustu 2020 mtv 2100lirayi gecer,senede 3 depo eder 1.0 bir depo ile s.ici 700km gidiyor 3 depo 2100km mtv farki.100km’de 1 litre fazla yaksa 15.000km ‘de 150 tane 100km var bu 100km’de 1 litre fazla yaktigini dusundugumuzde(uzun yolda 0,05 en fazla farkediyor),150’yi 1 ile carpiyoruz 150litre 15.000km’de 1 lt fazla yakiyoruz bu 150litreyi benzin litre fiyati 7 ile carptigimizda 1050lira fazla yakmis oluyoruz buda zaten mtv ile esitlenmis oluyor.Birde 185bin lira istenen 1.0 donaniminda olan A3 1.6tdi 205bin civarina satiliyordu 20.000lira farki %10 ile mevduata yatirdiginizda 2.000lirada ordan extra getiri oluyor.
    Bu durumda hangisi mantikli?

Alıntıları Göster
    sen otobüse bin kardeş, yüksek lisansa kaydol istanbulkart çıkar öğrenciden aylık sınırsız al 40 liraya istediğin yere git rahatça

• Yazmistim diye hatirliyorum da kaybolmus sanki;

A4 ve A4 Avant icin fiyat alan oldu mu?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

sen otobüse bin kardeş, yüksek lisansa kaydol istanbulkart çıkar öğrenciden aylık sınırsız al 40 liraya istediğin yere git rahatça

Alıntıları Göster
    Son kurusuna kadar araca yatirip ustune kredi cekip borclanip hafta ici toplu tasima kullanip araca uzaktan bakan h.sonu da cumartesi mi pazar mi binsem diye dusunen,herkese saygisizlik yapma hakkini kendinde goren insan ancak benim o yorumuma bu cevabi verebilirdi.
    Merak ediyosunuzdur diye cevapliyorum YL 3 sene once yaptim ama dediginiz yollarin hicbirini izlemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: keyn

Yazmistim diye hatirliyorum da kaybolmus sanki;

A4 ve A4 Avant icin fiyat alan oldu mu?..
    Makyajli A4’ler gelmedi daha biliyorum makyajsizda 2.0TFSİ QUATTRO mevcuttu onlarda 338bindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 22 Ekim 2019; 17:5:32 >
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    Ben haftasonumu sordum.
    Artık benzinli/dizel ufak motorlar olmayacakmış.

Ellerindeki 1 sedan araç için yanlış hatırlamıyorsam 377bin demişti ama motor ve donanım hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Son kurusuna kadar araca yatirip ustune kredi cekip borclanip hafta ici toplu tasima kullanip araca uzaktan bakan h.sonu da cumartesi mi pazar mi binsem diye dusunen,herkese saygisizlik yapma hakkini kendinde goren insan ancak benim o yorumuma bu cevabi verebilirdi.
    Merak ediyosunuzdur diye cevapliyorum YL 3 sene once yaptim ama dediginiz yollarin hicbirini izlemedim.

Alıntıları Göster
    ben paramı biriktirdim aldım 1 yıl oldu alalı, krediyle falan almadım 106'ya şirket üstüne alıp vergiden düşürüp fiyatını 85lere getirdiğim arabam da şu an 140küsüre satılıyor, 1yılda da 20bin kilometre yaptım tepe tepe biniyorum

dur şu kapakları sıkayım da hava almasın, gaz yapar daha fazla

• Fatiho7 F kullanıcısına yanıt
    Hocam 185 bin fiyat verdiler işte en geç salı günü teslim edecekler aracı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Alıntıları Göster
    EUS un kendisini bir ekonomi topiğinde görmüştüm ve bana oldukça donanımlı biri olarak gelmişti. Yazdığınız yorum bence cok yanlış. Benim gibi yahu nedir bu 1.0 tsi denen insanların aklındaki soruları kaldırmaya yönelik olmuş ve cok güzel açıklamış.

Eus hocam sizin 2020 için bu otomobil fiyatları için bir öngörünüz var ı? Gerçekten her ay mükemmel zamlar geliyor ve maalesef durdurak bilinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Bu 1.5 motorların Türkçe incelemesi Koca Türkiye de daha yok arkadaş! 2 yıl oldu; bir tane 1.5 tsi Golf&Passat motor performans&tüketim incelemesi yok.
    Koca Türkiye'de donanımhaber'den başka siteler de var. Araştırmasını bilmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

EUS un kendisini bir ekonomi topiğinde görmüştüm ve bana oldukça donanımlı biri olarak gelmişti. Yazdığınız yorum bence cok yanlış. Benim gibi yahu nedir bu 1.0 tsi denen insanların aklındaki soruları kaldırmaya yönelik olmuş ve cok güzel açıklamış.

Eus hocam sizin 2020 için bu otomobil fiyatları için bir öngörünüz var ı? Gerçekten her ay mükemmel zamlar geliyor ve maalesef durdurak bilinmiyor.

Alıntıları Göster
    beni olmadığım birisi gibi yargılayan hüküm veren tanımadığı insanlar hakkında atıp tutan birisi nasıl donanımlı olabiliyor? böyle davranan birisine çok yanlış demeyip gelip bana demenden sonra seni ne kadar ciddiye alabilirim veya objektif yorum yaptığını düşünebilirim?

• needacar kullanıcısına yanıt
    1.5 TSI ve ACT li versiyonu yeni emisyon normlarını karşılayabilmek için geliştirildi. Yabancı kaynaklarda 1.4 TSI ACT lere göre performans açısından geriye gidiş olarak yorumlar var. Eski motora göre biraz tutuk olduğundan bahsediliyor ama genel olarak benzer performans sunuyor. Yakıt açısından da önemli bir fark yok.

Bir de Türkiye de hiç DSG olmayan şanzımanla satılan bir model ile gelmedi ama Avrupa’da düz vitesli modellerde kanguru efekti sorunu var. Bu ara VW için baş ağrısı durumu var. Bu motorun takıldığı tüm modellerde olduğu konuşuluyor.

• cemeksioglu kullanıcısına yanıt
    Eski motoru kullandıysanız üç aşağı beş yukarı performansı ve tüketimi aynı. Ama tüketimde çok ufak düşüş hariç ileriye gittiğini söyleyemeyiz.

• 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.