Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
40 Misafir (3 Mobil) - 37 Masaüstü3 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.622
Favori
46.998.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 28732874287528762877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel Peugeot Citroen yeni listeleri ne zaman yayınlayacak bilgisi olan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araba fiyatları arta arta bir hal oldu iyiceBoş Clio yu 200 bin yapın da sizde rahat edin bizde rahat edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi star scream -- 10 Ağustos 2020; 9:43:0 >
  • Volvo hala fiyatlarini aciklamadi
    Citroen ve Peugeot da
    Bakalim ne olacak
    Euro yine artiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Volvo hala fiyatlarini aciklamadi
    Citroen ve Peugeot da
    Bakalim ne olacak
    Euro yine artiyor
    eylül ağustostan daha güzel olacak hocam.
  • Leon zam bu hafta.
    Kaynak bir arkadaş 😁

• cihanair kullanıcısına yanıt
    2.0 passat a 37 bin zam geldi s90 da 50 bin gelirse 790 bin olur ozaman sasirmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 10 Ağustos 2020; 10:16:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Yav stok fazlasi olacak Cihan’cim merak etme fiyatlar dusecek.

• İstanbul Davutpaşa Mengerler’ de 3 adet GLA 200 AMG araç gelecekmiş. Dışı Dağ Grisi içi Siyah. Sadece Teknoloji Paketi var. 3 Senelik Kasko (12.000 TL civarı), 3M Uygulama (4.000 TL civarı), Tescil işlemleri (1.800 TL civarı) ve Takasa araç karşılığında verebiliyorlar. Fiyatı 497.000 TL. + bu saydığım ücretler. Bende GLA istiyordum ama sadece Teknoloji paketi varmış. Ben Teknoloji + ve Gece Paketli arıyordum. Bana kısmet olmadı, almayı düşünen varsa bakabilir

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    eski test aracımız 2018 olması lazım 2 yıldır kullanılıyor ve 23.000 km ye geldi herhangi bir tavan boya atması yok
  • waldemar85 W kullanıcısına yanıt
    2000 de 9 milyara satılan accent 2001 de 11 milyara satılmış gayet artmış.Bir de o zamanlar ülkenin kendine ait fabrikaları şirketleri ve yedek akcesi vardi.Ulke 80-90 lara geri dönüyor.Artik ithal arabalar tek tük satılacak.Her yer eğer clio olacak.Yeni kasa 3 serisi yada 5 serisi kaç tane gordunuz?2016 yılında 70 bine 308 alınıyordu simdi benzeri 210 bin lira o yuzden boşuna indirim beklemeyin.Anca ikinci elde olur.

• AndroTurk A kullanıcısına yanıt
    Gecen hafya yazmistim artik takasli satis istediklerini. Takasta cok oldurmezlerse dusunulebilir.

Fakat takasa vereceginiz aracin 6 aydir sizin uzerinizde olmasi ve 150.000 ustu kasko degeri olmasi sarti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Ağustos 2020; 10:46:47 >
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bakmıştım GLA hiç bir bayide yoktu. Bende 2017 CLA 180d araç var, cam tavansız. 260.000 TL dediler takasta. Ekran küçük olmasa düşünüyordum. Teknoloji + Paketi yokmuş maalesef 3 araçtada.

• Opel Corsa 1.4 Enjoy aldım. 2015/39 bin de. Hasar/boyasız. 96 bin TL ye .
    Yarısına kredi çekmem gerektiği için faizler daha da yükselmeden çektim geçen hafta. Fiyatlar biraz gerilese bile faiz artışından dolayı aynı fiyata denk gelecekti benim için.

0.9 Clio için 117 Fiyat verdi bayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga277 -- 10 Ağustos 2020; 10:55:46 >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    merhaba

astra sedan araç varmı elinizde yada yakın zamanda gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

2.0 passat a 37 bin zam geldi s90 da 50 bin gelirse 790 bin olur ozaman sasirmam
    Sadece isvec kronu 1 ayda %20’den fazla artti
    50.000 en az zam gelir fabrika destegi olursa oda

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Yav stok fazlasi olacak Cihan’cim merak etme fiyatlar dusecek.
    Nasil olacak hocam ?
    Kime gitsek ekime kadar araba yok diyor
    Euro 8.70 seviyesinde yakinda 9 olur
    30.000 eurodan asagi araba olmaz yani 270.000 demek c sinifi icin
    Suv ler 350.000 bandinda olur
    Premium olanlar zaten allah’a emanet

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

2000 de 9 milyara satılan accent 2001 de 11 milyara satılmış gayet artmış.Bir de o zamanlar ülkenin kendine ait fabrikaları şirketleri ve yedek akcesi vardi.Ulke 80-90 lara geri dönüyor.Artik ithal arabalar tek tük satılacak.Her yer eğer clio olacak.Yeni kasa 3 serisi yada 5 serisi kaç tane gordunuz?2016 yılında 70 bine 308 alınıyordu simdi benzeri 210 bin lira o yuzden boşuna indirim beklemeyin.Anca ikinci elde olur.
    2001 krizinde bile %20'den fazla artmış. Burada %15 mevduat faizine tav olacak oldukça fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga277

Opel Corsa 1.4 Enjoy aldım. 2015/39 bin de. Hasar/boyasız. 96 bin TL ye .
    Yarısına kredi çekmem gerektiği için faizler daha da yükselmeden çektim geçen hafta. Fiyatlar biraz gerilese bile faiz artışından dolayı aynı fiyata denk gelecekti benim için.

0.9 Clio için 117 Fiyat verdi bayi.
    Corsa otomatikse iyi fiyata almışsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Pandemiden önce fiyatlar bugüne göre %20 daha ucuzdu kimse sırada da değildi demişsiniz doğrudur muhakkak. Ama şu noktayı göz ardı etmeyin, örneğin altın pandemi başlangıcından bu yana geçen süreçte %50 nin üzerinde arttı. Euro ve Dolarda da ciddi bir artış söz konusu. İkinci el araç piyasası da çok hareketli. Bu değişkenlerin hepsini göz önüne alısanız bu durumda olan kişilerin araçlarını yenilemeleri çok da abes değil. Gazetelerde sık sık milyoner sayısı şu kadar arttı haberleri görüyorsunuzdur. Çünkü insanlar tasarruflarını döviz ve altına kaydırmıştı ve bu artışlarla birlikte biraz daha zenginleşen insanlar var. Belki yüzbinlerce.
    altına ve dovıze bakın ne zaman yukselıse gectıler ?
    dolar dedıgımız ıllet aylarca 6.85 lerde gezmedımı ?
    altın aylarca 399 larda degılmıydı ?
    zaten benım dedıgım konu bu artıslar olmadan once mıllet sıraya gırdı.
    Devletımız 0.64 lerden kredıler kullandırdı tuketıcı kredısı alan goturdu altına dovıze yatırdı.
    6 ay odemesız 1 sene odemesız kredı alanlar goturdu altın ve dovıze yatırdı devletımız ıyılık yaparken maalesef kı bırazda kendı ayagına sıkmıs oldu.
    neyse toparlamak gerekırse benım soyledıgım konu sıfır araç kuyrukları yenı degıl.
    dolar ve altın artmadan once o kuyruklar olustu.

• Tolga277 kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş Clio 0.9 103-105 civarıydı Haziran Ortası

• 
Sayfa: önceki 28732874287528762877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.