Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2587. sayfa)

5 sn
288.869
Cevap
4.622
Favori
47.008.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teslim aldın mı aracını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler polo dan bahsedilmis ama golf goremedim. 1.0 dsg geliyor mu hala fiyat listesinde var ama bayilere sormadan buraya sormak istedim burasi bayilerdeki satışcılardan daha donanımlı bence..
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Ne zaman bağlamıştınız hocam? Ben de 15 Haziran'da anlaştım teslimini bekliyorum aracın. Net bir tarih vermedi henüz bayi.

• Komşumun bu a3 ü 160 a aldığını bilmesem 260 a düşünürdüm

Alanlara hayırlı olsun bekleyip pişman olmaya devam
    Bakalım golf 8 kaça gelicek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar mercedes a serisi için fiyat alan oldumu yakın zamanda
  • maliokan kullanıcısına yanıt
    Hangi il ve bayi. Ben de 25 haziran ve beklemedeyim hala

• Crossland X 1.2 AT için fiyat alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

2 ay süren arayışımın ardından ikinci el araç almaktan vazgeçip 1.0 Tce Duster için kapora verdim. Ortalama 150 bin km ve 10 yaşında jip alacağım fiyata ekonomik ve sıfır bir araç almış oldum. Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bayiilerinin büyük kısmını aradım, 129500'e kadar araç bulunabiliyor merak edenler için

Her geçen gün fiyatlar artıyor ve paranın değeri kalmıyordu, 90-100 bine almadığım araçlar 2 ayda 130-140 bine çıktı. Bununla beraber benim motor mekanik olarak sorunsuz olan ve çoğu araçtan daha donanımlı olan Jazzımın fiyatı aynı kaldı. Şimdi elimdeki aracı satıp 2 haftaya kadar yeni aracımı teslim alacağım, bu piyasada daha fazla zarar etmeye gönlüm elvermedi
    4-4 dizel varmıydı bayide

• Merhaba arkadaşlar

tiguan highline bayilerden fiyat alabilen var mı?

Teşekkrler

• Eng. kullanıcısına yanıt
    Kabaca aynı şeyleri diyoruz. Otomobile olan yoğun talep enflasyon altında kalan faiz nedeniyle başladı. Bu vatandaşa paranı bugün harca, yoksa yarın değeri daha da düşecek mesajıdır. Ancak bu talep arz kısıtları nedeniyle fiyatları artrınca, artık fiyat artışından faydalanmak ana itici güdüye dönüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesmerist

A3 piyasası gerçekten çok daha komik, 215 den 235 e çıktığında herkes protesto ediyordu eski kasa vs diye, ama sonrasında 250 binler uygun gelmeye başladı, almayanlar için 2 ay sonra keşke 265 e keşke alsaydık denilecek. Çünkü diğer araçların da fiyatı artarken çok normal. Yakında Peugeot 2008 örneğinde olduğu gibi bu aracın da piyasası malesef 300 bine çıkacak. İhtiyaç varsa ertelenecek bir piyasa yok şuanda malesef. Fırsatlar değerlendirilmeli.
    2008 resmen skandala döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: efruz

Teslim aldın mı aracını
    Almadım hocam 13-14 Temmuz gibi alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

2 ay süren arayışımın ardından ikinci el araç almaktan vazgeçip 1.0 Tce Duster için kapora verdim. Ortalama 150 bin km ve 10 yaşında jip alacağım fiyata ekonomik ve sıfır bir araç almış oldum. Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bayiilerinin büyük kısmını aradım, 129500'e kadar araç bulunabiliyor merak edenler için

Her geçen gün fiyatlar artıyor ve paranın değeri kalmıyordu, 90-100 bine almadığım araçlar 2 ayda 130-140 bine çıktı. Bununla beraber benim motor mekanik olarak sorunsuz olan ve çoğu araçtan daha donanımlı olan Jazzımın fiyatı aynı kaldı. Şimdi elimdeki aracı satıp 2 haftaya kadar yeni aracımı teslim alacağım, bu piyasada daha fazla zarar etmeye gönlüm elvermedi
    Doğru karar kardeşim hayırlı olsun. Galiba duster in 2.elide çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Komşumun bu a3 ü 160 a aldığını bilmesem 260 a düşünürdüm

Alanlara hayırlı olsun bekleyip pişman olmaya devam
    Bakalım golf 8 kaça gelicek.
    Tahminleri alalım orta seviyesi yıl sonu 250 diyorum

• hirikus H kullanıcısına yanıt
    Valla şuan fiyatlar o civardan 10 eksiktir comfortta ,öyle olursa alınır ne diyim.üstlerinde satış rakamları düşer diye düşünüyorum.zaten kışa doğru pandemi ne olcak belli değil.

• Adamlar beni baya idare ediyor hala teslim edilmedi araç dedim izne çıkacam izin dönüşü alırım
    Satış sözleşmesi yaptım krediye imza artım bi teslimde son ödeme kaldı yarısından fazla parasını da verdim araç gelmiş bekliyor
    Ama bi park sensörü hediye etmediler ya teslim alırken birdsha deniyicem reno
  • Teşekkür ederim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Guduset

Merhaba arkadaşlar

tiguan highline bayilerden fiyat alabilen var mı?

Teşekkrler
    Cam tavan 325 afyon temmuz sonu Ağustos başı gibi teslim 280 comfort cam tavan yok o da aynı teslim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrhasan42 -- 7 Temmuz 2020; 23:22:40 >
  • Guduset G kullanıcısına yanıt
    sevkiyatlar bayilere gidiyor. tüm bayileri arayın illa birinden çıkar bişeyler.

• Mesmerist kullanıcısına yanıt
    Ben 250 oldugunda analiz edip herkese duyurdum 3-4 sefer burada ve baska konularda; cok uygun fiyat ihtiyaci olanlar degerlendirsin diye.. Euro bazinda vergisiz fiyati, o donanimin satildigi en uygun fiyatti... Su anki a3 ozelinde analizim ise soyle:

Design veya sport paket icin euro 7.7 lerde takilmaya devam ederse gorecegi tavan fiyat 275-78, maksimum 280 bin olur.. Talep bitip de ellerindeki araclar erimezse, yeni kasa gelecek olup elde hala yuklu sayida stok var olursa (2-3 ay boyunca oyle bir talep azalmasi ihtimali ufukta pek gorunmuyor, belki ekime arac kalirsa olur) dip fiyat 257-58 bin₺ olur... Bundan haric degisimler euroya bagli... (verdigim fiyatlar euro 7.7 civarinda oldugu varsayimi iledir)

Euro da sanirim birkac hafta icinde 7.8 leri devirecek ve a3 sport-design fiyatlari 275-280 binlere rahat gelebilecekmiş gibi duruyor, tabj yine de belli olmaz belki mb tarafindan mudahele daha fazla olur ve euro geriler, fiyatlar 270 seviyelerini pek asamaz..

• 
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.