Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (323. sayfa)

5 sn
288.904
Cevap
4.622
Favori
47.013.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Nissan Kocatepe ye gittik Fethiye de
    Pulsar ellerinde yok üretilmeyecek artık Visia otomatik benzin 72.000 TL satılmış.

Pulsar istenirse getiriyorlar 82.000 TL

Juke 106.000 Dizel skypack
    82.000 lira hangi versiyonu hocam Pulsar'ın? Dizel için fiyat aldınız mı?

72'den satılan araç için bana 76 bin fiyat verdi İstanbul'da bir bayi.
  • tayfun91 T kullanıcısına yanıt
    Malum sitede 106 bine var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grandland X Enjoy 1.6 dizel otomatik için yorumlarınız nelerdir kullanan oldu mu daha önce? Fiyat teklifi alanlar var mı?

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    vergi indiriminden önce de aynı sitede 107-109 arasında birkaç tane araç vardı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Niye geri dönülmesini istiyorsunuz ki veya niye geri dönüş yapacaklar ki? Telefonda son ne olur, şu olur diye bitmiyor mu muhabbet?

Bitmiyor cunku cogu yogunuz diyerek satis danismanina baglayamiyor.Donecekler size diyorlar ama donen yok.
    Bir kismi da takas verecegim aracin bilgilerini istiyor,detayli yolluyorum ve yine donus yok.

He Kartal Dogus Otoda bir Emre bey var kendisi istedigim paketin fiyatini bir arastirip donecegim dedi.Bir hafta oldu hala donemedi.İstedigim paket de su yani dizel otomatik comfort golf.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuşa dün gittim hiç stok yok havaları yoktu neyi sorsam buluruz dediler ayrıca yeni araçlar kur sebebiyle gümrükten avantajlı girerek eski araçlara göre daha bile hesaplı olabiliyor dendi muhtemelen diğer vw bayilerinin heyecanı ellerindeki araçları hızlıca vermek kalmazı boşverin eğer araç kalmaz ve gelmezse siz en fazla eski aracınızla kalırsınız onlar işsiz kalır. Ayrıca kur yine artar araçlar pahalanırsa seçeneğinde o durumda zaten daha büyük sıkıntılar oluyor arabaya üzülmeyin derim. Elbet kur maaş fiyat faiz değişikleri arasında yeni bir denge sağlanacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmuraY -- 5 Kasım 2018; 7:28:45 >
  • http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/100-bin-arac-izin-bekliyor-41008525

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat__ -- 5 Kasım 2018; 7:28:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lepanto kullanıcısına yanıt
    Bayağıdır ona bakıyorum ama bir iki kullanıcı yorumu okuyunca vazgeçmek zorunda kaldım.

• Seat arona mı Seat Leon mu tavsiye

• ankura kullanıcısına yanıt
    Adam sormuş, cevapladım ne yapayım şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat__

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/100-bin-arac-izin-bekliyor-41008525
    Umarım hem ithalat izni verilir hem de ÖTV indirimi uzatılır

• Carsever kullanıcısına yanıt
    İkiside olur hocam şu an para akışı için herşey yapılır. Bayiler istediği kadar son araç deyip dursun artık millet uyandı

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Neden ki yasa belli yılsonuna kadar ithal edilecekmiş her sıkıştıklarında yasa mo değişecek 2 yıl önce milletin gözünün yaşına bakmıyordu distribütörler o araçları ithal etsinler gerekirse zararına satsınlar biz maaşlı çalışanlar sıkıştık MTV yi sonra alın diyebiliyor muyuz.

• Arkadaşlar bence şimdi almayın, otomotiv sektörü henüz dolar kurundan dolayı yükseltmiş olduğu fiyatları düşürmediler 1 ay daha bekleyin dedim...
  • Ellerinde araba yok arkadaşlar 100.000 cik tane araba sadece yok yok var da yok Yersen yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Ellerinde araba yok arkadaşlar 100.000 cik tane araba sadece yok yok var da yok Yersen yani
    Siz ve sizin gibi arkadaşlar niye anlamamakta ısrar ediyor. Bende alınmaması taraftariyim fakat o stok sadece bir marka ve model için değil.genel sayı.

Şimdi adam 64000 e micra bulmuş almasın mı arkadaşıma alain dedim sizin gibi ağır davrandı çok araba var vs ve 2.5 günde tüm micra stopu bitti.hadi alda nul şimdi.üstelik sıfır faiz ile idi.yani bazı modeller kalır ama ucuzla biter bulunmaz

• Konu ile dolaylı etkisi var geçen hafta ABD bakanlar hakkında ki tedbir kararını kaldırmıştı bu çok olumlu birde Halkbank konusunda uzlaşma sağlanırsa alt kırılma bandı 5.30 lara kayabilir dolar. Düşüş trendi devam ederse otomotiv için her türlü olumlu olur. Ama firmalar üstüne koyarken yaptıkları atağı indirirken yapmaz bu çok hissedilmeyebilir.

• Çok ölü bir teklif bence ama yine de paylasayim

Polo 1.6tdi highline dsg 128bin

• Ankara peugeot 3008 Allure EP için aldığım teklifler,

Göral 199900 grip kontrollü,
    ABC 205bin grip kontrollü ve kredi seçeneği yokmuş bu araçlarda.

Bulur üzerinden de bu sabah 261 ve 264bin teklif aldım intenet sitesinden 252 bin yazan araca. Sebebini sorduğumda ise o araçların dolu gamzeli olduğu kendi sattıkları araçlarında bu opsiyonun bulunmadığını söyledi.

Sizce durum gerçekten böylemidir yoksa keriz mi arıyorlar. Malum sitede bile benim aldığım tekliften 20-30 bin pahalıya satıyorlar aynı aracı.

Kafam karıştı.
  • 2 sene önce 86 bin olan elegans civic 122 bin diye sevinir mi olduk ? nerdeyse 40 bin zam. Bu millet parasınada acımıyor arkadaş

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.