Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boras06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 47 Misafir (6 Mobil) - 41 Masaüstü7 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mevduatta çözüm değil bir 3-4 ay olabilir ama şuan bile bankalar - faiz vermekte 1 yılsonra %12 eriyor anapara ama dediğim gibi 3 ay falan faiz alınabilir döviz gaza basmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekil_a

135 lira teklif aldım. active ama donanım olarak; cam tavan, klimatronik, 17 jant,smart link hız sabitleyici dokunmatik multimedya sistemi vardı.renk business grisi.
    Hangi Bayii?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün bora-efe honda bayilerine gittim.

her iki bayide tıklım tıklım, satış temsilcisiyle konuşmak için en az yarım saat sıra beklemek gerekiyor.

en büyük artısı muadillerine göre makul sayılabilecek fiyat ve 50.000 tl'ye sıfır faiz imkanı.

tüm yorumları okudum, kurlara paralel fiyat düşüşü bekleyen arkadaşlara hak veriyorum ama sıfır faiz ya da biraz daha yüksek tutarlarda düşük faiz imkanı şu piyasada çok cazip gözüküyor.

kia bayine de gittim, orası da epey kalabalıktı, sportage orta donanım 126.000'e bırakıyorlar, lakin ordaki finansman biraz daha maliyetli.

elimdeki aracı hafta içi satarsam eğer sonrasında honda bayilerini tekrar ziyaret etmek niyetindeyim.

eco elegans otomatik 122.000 executive eco otomatik 132.000 tl gibi fiyatlar söylüyorlar, biraz daha pazarlık mümkün olabilir tabi ama öte yandan belediye dağıtır gibi kuyruğu görünce olmayabilir de :)

• Ağzım açık yazılanları okuyorum.
    Yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ankara baykoçlar nissan 1.2 qashqai tekna otomatik 136800 liste fiyatı üstünden 1 lira düşmeyiz diyorlar.
    ben de almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supergokhan -- 5 Kasım 2018; 1:16:1 >
  • K.Kahriman kullanıcısına yanıt
    hangi bayiydi, teklif şartlarda geçerli? faizssiz kredi için maks 34 bin tl mi?
  • Su indirim doneminde baya bi bayi ile telefonda gorustum.Telefondan geri donecegini soyleyen o kadar kisi oldu bir tanesi geri donmedi.İhtiyac duymuyorlar,zahmet etmiyorlar.Saglam araba satiyorlar belli.

Arabami aldigim bayi bile bana iki kere aramama ragmen donus yapmiyor:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acele edin aman ha yoksa 1 tane araba kalmayacak
    Hemen krediye borca girin rahatlayın
  • Bakalım yarın fiyatlar yukarı mı aşağıya mı fiyat alanlar güncel tutsun.
  • Aralığın sonunda daha uygun fiyattan satılacak araçlar olabilir,lakin bir kısmının stokları yetersiz kalırsa zamda olabilir.

Şöyle,60 lık dilimden satılan ve indirimle 50 lik sonrasında 35 lik dilime giren araçlar tükenebilir.İndirim miktarı çok olduğu için galericilerde işin içine girecektir.Zaten inse bile birkaç bin iner,ama araç tükenirse 230-240 lara çıkar en az.Bence bu tarz araç düşünenlerin alması mantıklı(a4,x-trail,bunlara 3 serisininde ekleneceğini düşünüyorum)

Ama normal fiyattan 3-5 inen matrah derdi olmayan araç grubu için beklenebilir.

• Niye geri dönülmesini istiyorsunuz ki veya niye geri dönüş yapacaklar ki? Telefonda son ne olur, şu olur diye bitmiyor mu muhabbet?

• Urfa honda bayi bana 155 dizel otomatik fiyat verdi sanırım orta paketti. Cok ilgisiz ve de umursamazdi bayi bomboş olmasina rağmen. Son fiyat mi diye de üstelemiştim hurda tesvik de dahilmiş. Komedi.

• http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/100-bin-arac-izin-bekliyor-41008525

Stok durumunu merak edenler bu haberi mutlaka okusunlar. Özetle: yıl sonuna iki ay kala bayilerin elinde 200.000 araç stoku olduğu ve ayrıca yıl sonuna kadar gümrükten geçerilmesi gereken 100.000 adet araç daha olduğu belirtiliyor. Yani toplam 300.000 araç! Stok ayağı yapanlara resmi ağızdan açıklama yapılan bu haberi okutun. Kimse kimseyi kündeye getirmeye kalkmasın. Stok belli...

Durum öyle vahim ki firmalar bu 100.000 adet gümrükte bekletilen aracı 2019 da getirmek için kanun değişikliği talep ediyor. Köşeye sıkıştır. Ama bence bu kanun değişikliği yapılır. Devlet firmaları rahatlatır. Zira yapılmaz ise araçları alacak firmaların Dolar talebi ile döviz yükselir. Devletin de işine gelmez. Karşılıklı çıkar söz konusu...

• quote:

Orijinalden alıntı: ivangennaro

bugün bora-efe honda bayilerine gittim.

her iki bayide tıklım tıklım, satış temsilcisiyle konuşmak için en az yarım saat sıra beklemek gerekiyor.

en büyük artısı muadillerine göre makul sayılabilecek fiyat ve 50.000 tl'ye sıfır faiz imkanı.

tüm yorumları okudum, kurlara paralel fiyat düşüşü bekleyen arkadaşlara hak veriyorum ama sıfır faiz ya da biraz daha yüksek tutarlarda düşük faiz imkanı şu piyasada çok cazip gözüküyor.

kia bayine de gittim, orası da epey kalabalıktı, sportage orta donanım 126.000'e bırakıyorlar, lakin ordaki finansman biraz daha maliyetli.

elimdeki aracı hafta içi satarsam eğer sonrasında honda bayilerini tekrar ziyaret etmek niyetindeyim.

eco elegans otomatik 122.000 executive eco otomatik 132.000 tl gibi fiyatlar söylüyorlar, biraz daha pazarlık mümkün olabilir tabi ama öte yandan belediye dağıtır gibi kuyruğu görünce olmayabilir de :)
    honda borada Oray beyi biraz sıkıştırırsanız fiyatı düşürebilirsiniz cana yakın adamdır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Şu civic sedanı tavsiye ediyor musunuz? Türkiye üretimi olması beni biraz ürkütüyor? Deneyimi olan var mı,fiyatları iyi seviyelerde sanki.
    2018 sedan i-dtec elegance aldık kullanıyoruz hocam, tam olarak nesi korkutuyor yerli üretim olması sorarsanız cevaplamaya çalışırım, zira işçilik kusurları var araçta fakat aracı almaktan vazgeçtirecek seviyede değil en azından benim gözüme 2 işçilik kusuru battı şimdiye kadar, ön 2 kapıda da kaynak biraz özensin yapılmış izi duruyor, bir de 2. gün torpido titreşim sesi yapmaya başladı onu da en kısa zamanda götürüp düzelttiricem garantiden, bunlar dışında araçta kusura rastlamadım ve çok memnunum hele dizel alacaksanız motoru tasarruflu olmaya inanılmaz yatkın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Şu civic sedanı tavsiye ediyor musunuz? Türkiye üretimi olması beni biraz ürkütüyor? Deneyimi olan var mı,fiyatları iyi seviyelerde sanki.
    Dizeli Premium geçen hafta 154 den 119 a düşürdüler 115/117 civarina veren bayılır oldu o yüzden bu fiyattan almayın şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Urfa honda bayi bana 155 dizel otomatik fiyat verdi sanırım orta paketti. Cok ilgisiz ve de umursamazdi bayi bomboş olmasina rağmen. Son fiyat mi diye de üstelemiştim hurda tesvik de dahilmiş. Komedi.
    Dizeli Premium geçen hafta 154 den 119 a düşürdüler 115/117 civarina veren bayiler oldu o yüzden bu fiyattan almayın şimdilik ind yapacaklardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Ötv indiriminden önce sattım.araç 3.16i idi ama zaten onlarda fiyat düşmedi. Benzer aracın sıfır fiyatı 300'ün üzerinde şu anda. O paralar bu arabalara yazık.
    Hocam yerinizde olsam ciddi ciddi x trail düşünürdüm. Dizel otomatik full donanım d suv 192 bin tl, vag grubunun benzinli c suv araçlarının saçma sapan fiyatları ortada iken tekrarı zor bulunur bir fırsat bence bu araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: idril

Aracı nereden aldınız hocam, Manuel sportage var mıydı, fiyat vs verdiler mi

Uşak Kia bayiinden aldım manuel beyaz vardı. 97 bine bıraktı. Uşak çağdaş otomotiv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isdemir64 -- 5 Kasım 2018; 7:53:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 64 bine verilen Micra bulabilen var mı, kalmış mı herhangi bir bayide?

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.