Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • honda ısrarla teklif vermiyor sebebi nedir acaba
  • Tertibatsız Engelli araç alımı ile ilgili çalışmanız var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözülmesi için söz konusu marka ile iletişim halindeyiz. İlginiz için teşekkürler.
  • zelim_han kullanıcısına yanıt
    Böyle bir çalışmamız maalesef bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.
  • Fikir güzel de isim olmamış. Bu arada site baya akıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 10 Mart 2019; 0:13:26 >
  • Liste fiyatından teklif geldi, şaka gibi bir de indirimli göstermiş...

Mağazaya sordum bu fiyattan bir tane sattın mı diye? Cevap vermedi.

Ölü doğmuş yatırım, geçmiş olsun. Umarım yazılım, reklam, host derken çok fazla bir yatırımda bulunmamışsınızdır.
  • Fiat tan teklif istedim hiç bakmıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Her bir bayi özel işletme olduğundan dolayı verecekleri indirimleri kendileri belirlemektedir. legaraj.com satıcı ile alıcı arasındaki köprü görevini üstlenmektedir. Dolayısıyla indirim oranları bayilerin kendi inisiyatifindedir. İlginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 11 Mart 2019; 14:26:48 >
  • İlginiz için teşekkür ederiz.
  • tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Lütfen PM kutunuza bakar mısınız?
  • Size en uygun kampanyalı Dacia modelleri legaraj.com'da!

Fırsatı kaçırmayın!

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da!
  • işe yarasa da dh forum ölücülerini kesmez %1-2 indirim.
  • Oluculeri bilmem ama Bana liste fiyatindan yuksek fiyat verende oldu sadece mesaj atmak icin arac stokta yok diyende.O yüzden legaraj artik ilgimi cekmiyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bim esprisi yapmaya gelmiştim ama herhalde bir 50 kere falan yapılmıştır dimi
  • Le Garaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 14 Mart 2019; 15:17:55 >
  • Teklif istediğim araçlar ile ilgilenmiyorum artık. Nasıl silebilirim? Garajım kısmına giriyorum ama yolladığınız görseldeki gibi yenileme ve çöp kutusu işareti yok.
  • DjProgressive D kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Aşağıda çember içine alınan "Teklifi Arşivle" düğmesine tıklayarak teklifinizi arşivleyebilirsiniz. Hemen sağındaki düğmeden ise teklifinizi yenileyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 14 Mart 2019; 19:2:14 >

• legarajcom kullanıcısına yanıt
    Yukarıdada belirttiğim gibi bende öyle bir yer yok.

• DjProgressive D kullanıcısına yanıt
    Teklifleri yenileme ve arşivleme özelliği teklif alındıktan sonra 15 gün içerisinde aktifleşir. Lütfen teklif aldığınız günü kontrol ediniz. Bu süre geçmiş ve hala bahsettiğimiz özellikler aktifleşmediyse lütfen bize bildiriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Mart 2019; 12:28:31 >
  • Çekiliş hakkındaki detaylı bilgi için tıklayınız : https://www.instagram.com/p/BvB34Z-nNT3/

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.