Şimdi Ara

Siemens WM08Q460TR**Profilo CM101K0TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz araştırdım ama karar veremedim. Tarayıcım yeni sekmelerle doldu taştı. Şuan HEPSIBURADA ve N11 kampanyaları varken bulaşık makinesi almak istiyorum. 4 kişilik bir aile için 1000 TL civarında bir makine arıyorum. Tercihlerimi 2 ye kadar düşürdüm. Sizin tavsiye edebileceğiniz makine varmı?

HEPSIBURADA Siemens WM08Q460TR A+++ 7 Kg 800 Devir Çamaşır Makinesi

N11 Profilo CM101K0TR Çamaşır Makinesi

• Fiyat performans olarak bakarsan Profilo daha mantıklı aksesuarlar dışında aynı makine. Panel tasarımı farklı profilo 1000 devir tambur hacimleri aynı 63lt ama profilo 8kg iyi de fiyat farkı mevcut.
  • Üzerinde Siemens yazıyor diye daha alt modele fazla para vermenize gerek yok. Profilo almak elbette daha mantıklı.

CM101K0TR modelini rahatlıkla tavsiye edebilirim. Kömürlü klasik motor kullanmasını saymazsak oldukça iyi bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Üzerinde Siemens yazıyor diye daha alt modele fazla para vermenize gerek yok. Profilo almak elbette daha mantıklı.

CM101K0TR modelini rahatlıkla tavsiye edebilirim. Kömürlü klasik motor kullanmasını saymazsak oldukça iyi bir cihaz.

candogan bey inverter motorlu makıneler bunlara göre bariz ses farkı oluyor değil mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.