Şimdi Ara

Siemens Ürünler ve Çözümler (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
74
Favori
61.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Btr67

Sizin teslimat baya hızlı olmuş
    Merhabalar. Hocam buradaki isimlerden çıkaramıyorum benden alıp beklediğiniz bir ürün var ise isim soyisim verebilirseniz kontrol edeyim.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas-25

Serdar bey merhaba, WM12T581TR yerli üretim midir. WM12T480TR ve WM12TS80TR den farkı nedir, Tavsiye eder misiniz. 1200 devir Almanya üretimi tavsiye edeceğiniz makina varmı?

Alıntıları Göster
    Merhaba, Almanya üretimi olarak WM14W560TR ve üzerinde modeller var. 1200 devirlilerde direkt Almanya menşeli ürün yok maalesef.

WM12T480TR Üretimi biten 9 kg 1200 devir, yerine WG42A1X0TR modeli çıktı.
    WM12T581TR + leke tanıması olan model
    WM12TS80TR + idos özellikli olan model.

Dilerseniz konuşarak çok daha hızlı ilerleriz aklınıza takılan şeylerde.

Serdar Çetin
    05533976676

• Arkadaşa havale yöntemiyle para gönderip buzdolabı satın aldım uygun fiyatlara yardımcı oluyor güvenip alabilirsiniz servis kargo uğraşmıyorsunuz kurup gidiyorlar dolaptan da şimdilik çok memnun kaldık
  • Merhabalar,
    Siemens'ten beyaz eşyalarımı almayı düşünüyorum.Yardımcı olur musunuz?
    Bulaşık makinesinin çok programı olmasına gerek yok. Çamaşır makinesinde yorgan yıkama yapabileyim. Kurutma özelliği hakkında kararsızım. Kurutmayı sadece acil durumlarda kıyafet için kullanmayı düşünüyorum, kurutma hakkında emin değilim. Buzdolabı için ek bir düşüncem yok. Hepsini inox düşünüyorum. Leke bıraksın da istemem.Fiyat/performans açısından bana önerebileceğiz ürünler neler olur.
  • Serdar bey whatsapptan yazdım. Ev setini sizden almıştım. Dayıma da buzdolabı ve bulaşık makinesi gerekiyor. Geri dönüş yapabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyss

Merhabalar,
    Siemens'ten beyaz eşyalarımı almayı düşünüyorum.Yardımcı olur musunuz?
    Bulaşık makinesinin çok programı olmasına gerek yok. Çamaşır makinesinde yorgan yıkama yapabileyim. Kurutma özelliği hakkında kararsızım. Kurutmayı sadece acil durumlarda kıyafet için kullanmayı düşünüyorum, kurutma hakkında emin değilim. Buzdolabı için ek bir düşüncem yok. Hepsini inox düşünüyorum. Leke bıraksın da istemem.Fiyat/performans açısından bana önerebileceğiz ürünler neler olur.
    Merhabalar.

Lütfen bana direkt olarak whatsapp üzerinden yazar mısınız çok daha hızlı ilerleriz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhabalar,

Alışveriş yapmış bir kişi olarak yorum yapmak istedim.
    Serdar Bey aracılığı ile Siemens XL serisi buzdolabı (KG76NAIFON) aldım. Buzdolabı, internette bu ürünü en ucuza satan Mediamarkt'tan bile 600TL ucuza geldi. Sipariş, ödeme, teslimat ve kurulum olmak üzere her şey problemsiz ilerledi. Buzdolabı Horoz lojistik tarafından evin içerisine kadar getirildi, aynı gün içerisinde de Siemens teknik servis gelip, kurulumu yaptı.
    Serdar Bey her aşamada süreç hakkında sorularıma cevap verdi ve bilgilendirdi. Destek ve problemsiz alışveriş için kendilerine teşekkür ediyorum.
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Temmuz 2020; 14:59:1 >
  • Merhabalar
    Bende Serdar Bey den KG86NA142N buzdolabı aldım piyasada daha ucuza bulmak imkansız :) başka bir satıcıya ben bu fiyata alıcam dediğimde mümkün deil o fiyata getir ben 50 tane alacağım demesi kulaklarımda çınlıyor . Horoz lojistik biraz sıkıntılı ama bunda Serdar Beyin yapacağı bişey yok. Buzdolabı geldiğinde yan kısmında 1 cm lik bir çizik mi desem izmi desem o derece küçük birşey çıktı ürünü teslim almadan Serdarı aradım sağolsun hemen devreye girdi ve sayesinde Siemensten ciddi bir miktar geri ödeme aldım. Velhasıl harikasın Serdar . Kardeşimin siparişini bekliyoruz şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Edit.
    Merhaba Serdar bey

Sorunsuz evime teslim edildi dolabım :Siemens Ürünler ve Çözümler

Öncelikle dürüştlüğünüz ,ilginiz ve doğru bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı‎ problemsiz bir şekilde kargo firmsı tafından adresime (evimin içerisine kadar getirilip kargo firması tarafından ürün incelenip teslim edildi. ) Bu devirde sizin gibi dürüş satılar kaldığı için teşekkürler. Bilgili ve tecrübeli bir müşteri olarak Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt buzdolabı alacaktım. internettten araştırırken serdar bey'e ulaştım. Kendisinden gerekli bilgileri aldım. Buzdolabıyla ilgili aklıma takılan bir kaç soru vardı. Kendisi ister benden alın ister almayın dürüşt bir satıcı mantığıyla aklıma takılan soruları bilgi ve tecrübeleriyle hepsini cevapladı sabrı ve anlayışı içinde bir o kadar da teşekkürler. Siemens KG86NAI42N A+++ bu buzdolabı çok güzel ama ses problemi olduğunu alanların şikayetçi olduğu belirttim.Serdar beyden aldığım bilgiler ve farklı kaynaklar olarak internet, teknik servis farklı satıcılardan aldığım bilgiler doğrultusunda ürünün önceki serilerinde bu sorunun olduğu ve daha sonraki yeni üretim modellerinde bu problemin çözüldüğünü belirttiler . Bende böyle büyük bir dolaba ihtiyacım olduğu için almaya karar verdim. Mevctutta çalışan bir buzdolabı oldğu için acelem yoktu.Korona virüs nedeniyle ürün üretim ,dağıtım konularında biraz geçikmeler olduğu için ürüne zam gelmeden serdar beyden ürünün alımını gerçekleştridim. Ürün serdar beyin dediği gibi acil ihtiyacınız varsa almanızı tavsiye etmemem ürününüz biraz geç gelebilir dedi.Hemen dolap ihtiyacınız varsa benden almayın bile dedi. Denim dolabım çalışıyor acil ihtiyacım yok dolabım sessiz çalışan yeni üretim olsun ve sorunsuz bir şekilde evime gelsinde ne zaman gelirse gelsin dedim . Ürün 22.04.2020 tarinde sipariş geçtim. Buzdolabı sıfır olarak fabrikadan evime 01.06.2020 sorunsuz geldi. Ürünü alacak kişilerin yanlış anlamasını istemem. Ürün geç gelmesi Serdar beyden kaynaklı değil genel olan dışı bir durum oldğu için geç geldi. Acil ihtiyacı olmayan ürünün geç gelmesi çok önemli de değil ürünün sorunsuz hasarsız gelip verdiğiniz paranın buşuna gitmeyip sorunsız çalışması önemli .Bazıları güvenden dolayı telefon üzerinden ürün mü alınır diyebilir hele 6.000 Bin üzerinde bir para veriyorsanız kimse kimseye güvenmez telefon üzerinden konuştuğun birinden ürün alınmaz diyenlar olabilir doğruda düşünüyorlar ama dürüş ve güvenilir bir satıcı bulunursa hele ki Serdar bey gibi birisi gözüm kapalı güvenip siparişimi verdim .Kendisini daha önceden tanıdğığım biri değil Ama tanıdığıma çok memnun oldum . Evime Siemens marka bir ürün alacaksam bir beyaz eşya önce kesinlike Serdar bey den bir fiyat alacağım kesin .Tüm satıcı ve internet fiyatlarına göre Ürünü fiyat araştırmalar sorunucunda çok hesaplı aldım. Gönül isterki Böyle dürüşt satıcı Bosch marka üründe satsın Bosch marka ürünlerden de ihtiyacımız oldğunda alırken uygun fiyatlı teklif alabilseydik. Serdar bey gönül isterdiki DAHA FAZLA ACIKLAYICI ŞEYLER YAZMAK İSTERDİM HATTA TANITIM VİDEO ÇEKİP ATMAK İSTERDİM AMA ZAMAN DEĞERLİ BİRŞEY Bu yazdığım bilgiler kendisiyle telefonda konuştuğumuz bilgilerin yanında hiç kalır fazlası var eskiği yok diyebilirim kısacası . Bu bilgilere rağmen güvenmeyip almak istemeyen video falan atın diyenler varsa hiç ürün almayı düşünmesin bence

Saygılarımla iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delux066 -- 13 Haziran 2020; 21:53:18 >

• Merhaba,

Sitede aktif bir üye değilim ama ben de buradaki yorumlara güvenerek bulaşık makinemi Serdar Bey’den aldım. Almak istediğim modelin arada bir model olduğunu, bir alt ya da bir üst modeli seçmem gerektiğini gerekçeleri ile ayrıntılı bir şekilde anlattı. SN257I01MT modelinde karar kıldık. Kendisi cihazın kurulumu tamamlanıp bir sorun olmadığından emin olana kadar iletişimi devam ettirdi. İlgili ve güvenilir satıcı. Şahsen ben kendisi ile yaptığım alışverişten çok memnun kaldım. İlgisi için buradan da kendisine teşekkür ederim.

• SN235I00JT ve SN235I00NT fiyatları nedir acaba? Aralarındaki fark sadece 3.çekmece midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

SN235I00JT ve SN235I00NT fiyatları nedir acaba? Aralarındaki fark sadece 3.çekmece midir?
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Temmuz 2020; 15:3:27 >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    76naif0n buzdolabı
    Wm12T581tr çamaşır mak.
    Sn235i00 bulaşık mak.

Hepsi nakit olacak şekilde 20-25 günde teslim edilebilir hemende teslim alınabilir. Ankara. Fiyat verebilirmisiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cturkmen1453

76naif0n buzdolabı
    Wm12T581tr çamaşır mak.
    Sn235i00 bulaşık mak.

Hepsi nakit olacak şekilde 20-25 günde teslim edilebilir hemende teslim alınabilir. Ankara. Fiyat verebilirmisiniz.
    Biraz geç gördüm ama telefonda hallettik :)
    Saygılar.
  • Ben de Serdar Bey’den siemens kg86nai42n modelli buzdolabını aldım. Kendisi ürün teslim olana kadar benimle iletişimde oldu. Ayrıca piyasadaki en ucuz fiyattan aldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

• Ben de bugün itibariyle KG86NAI42N buzdolabını teslim almış durumdayım. Bayi ve online platformlarda pek çok yere bakıp bilgi ve fiyat aldım. Donanımhaberde araştırma yaparken Serdar beye denk geldim. İstanbul'da olmam, bayinin ise İzmir'de olması başta ister istemez tedirginlik yarattı elbette. Ancak en cazip fiyatı vermesinin yanında ödeme şekli, seçenekleri, faturalandırma, sürecin nasıl işleyeceği konusunda oldukça detaylı bilgiler vererek karar vermemi olduça kolaylaştırdı. Sürecin her aşamasında irtibat kurmayı da ihmal etmedi. Buzdolabı fabrikadan Horoz lojistik firması ile evime kadar getirildi. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kullanıma başlamayacağım için ev içerisinde uygun bir yere yeniden kutulama işlemi yaparak yerleştirdiler. Bu bölümde dahi Serdar bey ile irtibat halindeydik. Son zamanlarda sık göremediğimiz örnek bir ticaret insanı kendisi bence. Bu vesileyle kendisine bir kere daha teşekkür etmek isterim. Gönül rahatlığı ile kendisinden alışveriş yapabilirsiniz...

• drolgu D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ne zaman siparişi vermiştiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 28 Mayıs sipariş, 17 haziran teslim. Ancak en başta serdar bey 20 günü bulabileceğini acelem var ise başka bayiler ile görüşmemin daha doğru olacağını söylemişti. Acelem de olmadığı için benim adıma sorun yaratmadı.
  • Arkadaşlar merhaba.

Temmuz zam geçişi olacağından alım yapacak arkadaşların bunu göz önüne alması gerekiyor.

4 - 6 puan arası zam olacağının bilgisini aldık.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.