Şimdi Ara

SİEMENS CX 75

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar siemens cx 75 almayı düşünüyorum, 440 ytl fiyata en iyi performans veren telefon olarak gördüm, ama yine de kararsızım, siemens olduğu için.

performansı ile ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olur mu acaba?

kamera performansı nasıl?
    menü hızlı mı?
    kilitlenme oluyor mu? .. ......vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danga -- 1 Ocak 2006 15:10:32 >

• bende cx70 var sorunsuz ayrıca tema programları falan da var, 312 adet oyun var,java programlar var file manager msn opera vs cx75de de çalışıyor sanırım..ayrıca o telefonda stereo mp3 çalar var emin ol çoğu nokiadan iyi çalıyor kamerası ise video vasat ama resim kalitesi iyi 1.3 olmasına rağmen güzel resim çekiyor benim cx70 vga kamera ama çektiği resimleri bi programla mp yapıyorum çok iyi oluyor benim bi arkadaşta 6230i var onla aynı yerde resim çektik sonra ben resmi mp yaptım aynı boyda olsun diye benim telefon daha iyi çekti yani mp değil mercek önemli mesela k750i 2mp ama 3mp n80den daha iyi resim çekiyor bende cx75le çekilen bikaç resim var gayet iyi telefon ayrıca hızlı bayağı benim cx70im bayağı hızlı kilitlenme de yokj onda olcağını hiç sanmıyorum telefon parasına göre güzel
  • eyvallah kardeş, en azından bi fikir edindim siemens kullanan birinden..
  • ben kullanıyorum telefonu gayette memnunum tavsiye ederim sanada gerçekten eski siemenslere hiç benzemiyor çok kalite telefon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.