Şimdi Ara

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: never1die Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.205
Cevap
401
Favori
494.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

tebrikler. güzel konu. fakat her an silinebilir.Çünkü böyle konuları bazen silebiliyorlar.

Üstü yatak altı çalışma masası bir sistem arıyorum çocuk için. bildiğiniz gördüğünüz varsa haber verir misiniz?

nerede oturuyorsunuz hocam

Ankara

sitelerde çocuklar için mobilyacıların olduğu bir sokak var orayı tavsiye ederim size

SANIRIM BUNU ARIYORSUNUZ:)

ÇOCUKÇA MOBİLYA ÜMİTKÖY
    0312 236 1999

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

• KErvan mobilya facebook sayfasını begenen her 50. Kisiye 50 liralik, her 100. Begenene 100 liralik Kervan hediye ceki:)http://www.facebook.com/krvn.com.tr?sk=wall
  • ihtiyacım olacak, bir de kız buldum mu tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

quote:

Orijinalden alıntı: oracleoracle

Evlenirken hiç mobilya almakla uğraşmamıştık. Zaten düğünü kendimiz yapıyorduk, bir de mobilyaya ayıracak paramız yoktu. Bekarlıktan kalma ne eşya varsa 2 yıl kullanıp bugüne kadar geldik. Biraz bütçeyi düzeltince çıktık Ankara Siteler'e gittik. Bu iş evlenme arefesinde nasıl yapılır bilmiyorum. Kavga da edilir, hatta evlenmekten bile vazgeçilir. Stresinize stres katar valla. Ama çoğunluk da böyle, yani evlenmeden bir kaç ay önce almak durumunda kalıyor. Yine de zihninizde verdiğinizden daha fazla zaman verin. Bir şey alıp da sonra daha güzellerine aklınızın kayması çok olağan. İyice "öldüm bittim, ben kesin eminim şu modeli istiyorum" diyene kadar gezin-bakın. Bir de minimum sayıyla gidin. Yok gelinin kardeşi, damadın annesi olmasın. Her kafa ayrı fikir..
    Bu arada mobilyalarımız daha gelmedi, gelince -umarım istediğimiz gibi yaparlar- memnun kalıp kalmadığımı yazarım tekrar. İnegöl'ü, Siteler'i yani imalatçıları mutlaka görün. Hazır mobilyacılardaki çeşitler yetersiz.

sırf o sebepten oturma odasını yaptırdım güzelde oldu çiftli bişey yaptı mobilyacı aslında şöyle veriyorsunuz katalogta begeniyorsunuz aynısını yapıyor ve 4000 tl denilen bir takımı 2500 mal ediyor mobilyalarda peşin alacaksanız pazarlıgını sonuna kadar yapın beraber gidilen alımlarda daha çok fiyat inmiyor biz gittik begendik sonra çıktık sonrasımı operasyona babam ve kayımpederim devam etti şurdan şu modeli istiyoruz fiyatını gidin anlaşın ve bize dedikleri fiyatlardan tam 1500 tl aşağı fiyat aldılar beceri meselesi pazarlık tutupta 4000 tl denilen birşeye 2000 veririm demedik tabiiki biz kaça olur diyip çımıştık sadece ama peşinle kredi kartı ile taksitli alım arasında inanın sadece imalatçı olanlar indirim yapıyor istikbalden aldıgım ürünler bana daha saglam geldi açıkçası...birde evlenen arkadaşlar şu olsun bu olsun herşeyim tam olsun kısmı
    hakkında tavsiye etmek bana düşmez ama herşey birden olunca borca gömülüyorsunuz bende oldugu gibi..abartmayın makul şeylere eşinizi razı edin..anlayışlı bir kişiyse zaten anlayacaktır mesela ben bulaşık makinesi ve televizyon alamadım ...
    zaten ilk 1 yıl tv izlemeye vakit bulamassınız he tv var bi 19" ama idare ediyoruz tvde secici oldugum için alamadım
    abartmayın iyi araştırın peşin nakit verecekseniz iyi pazarlık yapın yapamıyorsanız yapan birini götürün..
    ben bu konuda babama hayranım..kayın pederimde bu konuda iyi ama ben ne derse onu veriyorum böyle bir eksi yanım var..

hazır mobilya çeşitleri ve renkleri bilmiyorumda dayatmacı geliyor bana.. renkler hep koyu cıvıl cıvıl şeyler istiyorum adamlar bi garip bakıyor
    ev bu işte açık renkler diyorum hep beyaz takımlar gösterdiler neyse dedim bende koyu takımlar aldım hadi bakalım hayırlısı arkadaşlar..

nereye yaptırdın,nasıl birşey oldu,çok uğraştırdımı vs biraz bilgi verebilirmisin dediğin gibi dışarıda baktığın 4000 lik takımları 2000 e falan yaptırabilirsin ama bence biraz uğraş ve peşine düşmek gerekli

• köfteci yusuf mudanya yolundaki şubesini ve onun yanındaki istikbal mobilyayı biliyorsundur umarım
    onun arkasında milli pazar marketin karşısında mobilyacı dükkanı var bi adet fotografçıya gidiliyor..
    yaptıgı koltukları sergiliyor kataloktanda begenebilirsin uygun bir yer temiz bir esnaf bakmak ta fayda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

köfteci yusuf mudanya yolundaki şubesini ve onun yanındaki istikbal mobilyayı biliyorsundur umarım
    onun arkasında milli pazar marketin karşısında mobilyacı dükkanı var bi adet fotografçıya gidiliyor..
    yaptıgı koltukları sergiliyor kataloktanda begenebilirsin uygun bir yer temiz bir esnaf bakmak ta fayda var..

teşekkürler o tarafa geçersem bakabilirim onada şimdilik gidebilirsem pazar günü inegöle planım var
  • tepehome da indirim varmış
  • bilginiz olsun 4 şubata kadar yeşilköy atatürk havalimanının ordaki fuarda mobilya fuarı var. ihtiyacı olan düşünenler kaçırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bilginiz olsun 4 şubata kadar yeşilköy atatürk havalimanının ordaki fuarda mobilya fuarı var. ihtiyacı olan düşünenler kaçırmasın

inegöldekilerde fuar sonrası fiyatların artacağını söylüyo buda bilgi olsun dünden beri 3-4 dükkan ile görüştüm telde
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaL™

evliliği atlattık şükür de bebek odası için varsa tavsiyeleri alabilirim 0:)

evet arkadaşlar bebek odası için tavsiyelerinizi bende bekliyorum :)
  • mesajım bulunsun.4,5 sene önce istikbalden aldığımız 3 lü çekyat tipi kanapelerin yaylarında sıkıntı çıktı.napacam bilmiyorum. boynuz kulağı geçer diye korkuyorum...
  • geçenlerde arkadaşımla sohbet ederken konu mobilya maaliyetlerine geldi. kendisi SAP'çı. programın ne olduğunu bilen bilir. adı sanı duyulmuş firmaya proje hazırlıyordu. bu sayede maaliyetleri görme fırsatı da olmuş. ortalama bir yatak odasının mağaza ulaşımı dahil maaliyeti yaklaşık 250tl imiş. tabi bunu söyledikten 1 ay önce evlenen ve yatakodasını 2500tl ye mal eden ben kendimi enayi gibi hissettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akremon

quote:

Orijinalden alıntı: HayaL™

evliliği atlattık şükür de bebek odası için varsa tavsiyeleri alabilirim 0:)

evet arkadaşlar bebek odası için tavsiyelerinizi bende bekliyorum :)

Bebek odası için önerebileceğim marka Çocukça Mobilya.

1986'dan beri Ankara'da faaliyet gösteren, bebek-çocuk ve genç odalarında akla ilk gelen firma. Tüm Türkiye'ye ürün gönderiyor.

Hazır mobilya, suntalam çalışmıyor. Ürünler kendi tasarımı ahşap/mdf, kurşunsuz, sertifikalı, kanserojen madde içermeyen lake boya kullanıyor.

Tüm stop ve ray sistmeleri 1. sınıf Alman malı.

Firma üretici olduğundan tüm ürümler üzerinde beğenmediğiniz noktalar çıkarılıp veya isteğe göre eklemeler yapılabiliyor. Odanıza göre çizim yapıp özel tasarım hizmeti de veriyor.

Ayrıca ürünler sizin dilediğiniz renge de boyanabiliyor.

http://www.facebook.com/cocukcaumitkoy

www.cocukcamobilya.com

Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması

• quote:

Orijinalden alıntı: mls777

geçenlerde arkadaşımla sohbet ederken konu mobilya maaliyetlerine geldi. kendisi SAP'çı. programın ne olduğunu bilen bilir. adı sanı duyulmuş firmaya proje hazırlıyordu. bu sayede maaliyetleri görme fırsatı da olmuş. ortalama bir yatak odasının mağaza ulaşımı dahil maaliyeti yaklaşık 250tl imiş. tabi bunu söyledikten 1 ay önce evlenen ve yatakodasını 2500tl ye mal eden ben kendimi enayi gibi hissettim

dostum sunta fiyatı belli tamam adamlar pahalıya satıyor ama 10 katta fark yok okadar abartmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bf

quote:

Orijinalden alıntı: mls777

geçenlerde arkadaşımla sohbet ederken konu mobilya maaliyetlerine geldi. kendisi SAP'çı. programın ne olduğunu bilen bilir. adı sanı duyulmuş firmaya proje hazırlıyordu. bu sayede maaliyetleri görme fırsatı da olmuş. ortalama bir yatak odasının mağaza ulaşımı dahil maaliyeti yaklaşık 250tl imiş. tabi bunu söyledikten 1 ay önce evlenen ve yatakodasını 2500tl ye mal eden ben kendimi enayi gibi hissettim

dostum sunta fiyatı belli tamam adamlar pahalıya satıyor ama 10 katta fark yok okadar abartmayalım

yüzde 300 kar var diye biliyorum ben de. tabiki bu kar her üründe geçerli değildir
  • evet bu gercekten büyük sorun,ne yapmak lazım bu mobilyaları..
  • harika birkonu,inşallah yeni evlenecek çiftlere yarar,tabi herkes aldığı yeri ,fiyatı doğru şekilde yazarsa...
  • guzel konu takıpteyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: savatager

Origami Mobilya - İstanbul'da çeşit yok.

bir mode lbegendim 14500 lira fiyat cektiler arkadaslar origamide
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bilginiz olsun 4 şubata kadar yeşilköy atatürk havalimanının ordaki fuarda mobilya fuarı var. ihtiyacı olan düşünenler kaçırmasın

fuar kurumsal
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.