Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye

48.072
Cevap
1.014
Favori
3.222.542
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Siber Pazartesi Fırsatlarını Kaçırmayın! | Gearbest Türkiye
Giriş
    17929 Mesaj

Merhaba,

İşleme alınmamış olabilir.

Çünkü birçok kargo bu şekilde PTT'de / gümrükte bekletiliyor.
    |
    |
    davidoff26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba, Az önce PTT den sms geldi LBEX GROUP PTT'ye kargoyu vermiş yani kargolama yurtiçinde yapıldığı için öncesi takip edilemiyor ptt den. Diğer kargolar gibi yurtdışı geliş kaydınını ve nereye sevk edildiği göremiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidoff26 -- 8 Ocak 2019; 14:12:39 >
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kayıt açmıştim. Yoğunluk var vs gibi cevap vermişlerdi. Yeni kayıt mı açayım yoksa eski kaydın numarasını versem olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mevcut bilet üzerinden tekrardan yazabilirsiniz.
    |
    |
    coolman7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgilendirme için teşekkürler.

Güzel günlerde kullanın.
    |
    |
    davidoff26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler
    |
    |

1- Haziran 2018'de drone satın almak için üye oldum, indirimli bir fiyat vardı ve ödeme sayfasına gelince kargoyu kontrol etmek için geri gittim, sonuç olarak indirimli fiyatı bir daha göstermedi site. Destek bileti açtım, söylenilen şey daha da komikti. Bir üye ürünü sepete eklediyse o fiyat sadece o zaman geçerlidir, tekrar sepete eklerse indirimden yararlanamaz, ben : WTF ? Sonrasında yeni bir e-mail adresiyle, evet şaka gibi ama yeni bir mail adresiyle üye olup satın almak zorunda kaldım. İndirim kodumu direk üyeliğimle birleştirip kullanamazsınız dediler.

2- Drone'a yorum yazdım, yorumda cümle bozukluklarım vardı, puan seçimini de farketmeden gönderdim, düzelteyim dedim izin verilmedi, yorumum yayınlanmadı ve iptal ya da düzenleme imkanı da verilmedi. Destek ekibine defalarca yazdım, saçmasapan cevaplar aldım bir düzeltme yapılmadı

3- Bugün 585 GB puanımla ürün almak istedim, ürünü ödeme ekranına geldim kullanmak istediğim puanların miktarını yazdım, sonra ödemeyi yapmadan önce geri gidip kargo seçeneklerine bakmak isteyince puanlarım bir anda 0 oldu evet yanlış duymadınız SIFIR. Puanı kullanıp ürün almadım, ve GB puanlarımı bir güzel sistem yedi.

Açtığım ticketlara, canlı sohbetlere ve messenger destek hattına dönüş yapanlar sorunlarımı çözemedi ve bu saçmasapan site hala çalışıyor. Bu siteye kredi kartlarımızı giriyoruz, bug yuvası olan bir siteye kart bilgisini girmek ne kadar sağlıklıdır onu sizlerin yorumuna bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermancati -- 8 Ocak 2019; 15:41:7 >

• Bölüm Yetkilisi
    17929 Mesaj

Ben teşekkür eder, iyi günler dilerim.
    |
    |
    muratyarimoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ganeja

berkan xiaominin termal vakumlu termosunu sipariş etmiştim... ama bana yan ürün olan moka denen ürün geldi..orijinal değil ve kalitesiz..halbuki sipariş sayfasında resim ve açıklamalarda bu belirtilmiyor...ürünü iade etmek istiyorum..yardımcı olabilirmisin..
    ticket no.T19010869262
    gelen üründe bu..
    berkan maalesef (seninde tahmin edeceğin gibi sorunum çözülmedi..) tickete gelen cevap copy-past cevap okunmamış bile...bana ürününün sorununu bir video ile gönderin..kusurları belirtin vs deniliyor...ayrıntılı olarak tickettede belirttiğim gibi..ben 1 adet Xiaomi youpin Taşınabilir Akıllı Termal Vakumlu Su Şişesi....sipariş ettim.fakat bana xiamoninin yan ekolojik ürünü olan moka kiss fish logolu ürün geldi.bu durumu sipariş sayfasında belirtmeniz gerekirdi.çünkü daha önce aldığım bu ürün ısıyı muhafaza etmiyor...oled ekranı bozuluyor..deri kayışı hemen kopuyor vs.diye yazmıştım...gelen ürünün resminide yolladım...
    bu durumda ürünün orijinali ile değiştirilmesini...orijinal ürün yoksa farklı vacumlu termos alternatifleri teklif edilmesini istiyorum...
    bir el atsan......
    tesekkürler

• Teğmen
    181 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ermancati

GearBest'in web sitesi ve destek ekibi sınıfta kalmıştır. Yaşadığım 2-3 örneği sizlerle paylaşayım:

1- Haziran 2018'de drone satın almak için üye oldum, indirimli bir fiyat vardı ve ödeme sayfasına gelince kargoyu kontrol etmek için geri gittim, sonuç olarak indirimli fiyatı bir daha göstermedi site. Destek bileti açtım, söylenilen şey daha da komikti. Bir üye ürünü sepete eklediyse o fiyat sadece o zaman geçerlidir, tekrar sepete eklerse indirimden yararlanamaz, ben : WTF ? Sonrasında yeni bir e-mail adresiyle, evet şaka gibi ama yeni bir mail adresiyle üye olup satın almak zorunda kaldım. İndirim kodumu direk üyeliğimle birleştirip kullanamazsınız dediler.

2- Drone'a yorum yazdım, yorumda cümle bozukluklarım vardı, puan seçimini de farketmeden gönderdim, düzelteyim dedim izin verilmedi, yorumum yayınlanmadı ve iptal ya da düzenleme imkanı da verilmedi. Destek ekibine defalarca yazdım, saçmasapan cevaplar aldım bir düzeltme yapılmadı

3- Bugün 585 GB puanımla ürün almak istedim, ürünü ödeme ekranına geldim kullanmak istediğim puanların miktarını yazdım, sonra ödemeyi yapmadan önce geri gidip kargo seçeneklerine bakmak isteyince puanlarım bir anda 0 oldu evet yanlış duymadınız SIFIR. Puanı kullanıp ürün almadım, ve GB puanlarımı bir güzel sistem yedi.

Açtığım ticketlara, canlı sohbetlere ve messenger destek hattına dönüş yapanlar sorunlarımı çözemedi ve bu saçmasapan site hala çalışıyor. Bu siteye kredi kartlarımızı giriyoruz, bug yuvası olan bir siteye kart bilgisini girmek ne kadar sağlıklıdır onu sizlerin yorumuna bırakıyorum.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ama siz ısrarla tam ödeme ekranındayken tekrar tekrar geri dönüyorsunuz ve buglu sitede bu tür sonuçlarla karşılaşıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1874 Mesaj

Hesabıma girmiyor gearbest hesabında teknik sorunlar var 70011 hatası veriyor ne demek bu ?
    |
    |

Sipariş numaranızı da almam mümkün müdür?

Hepsini birlikte bildireyim.
    |
    |
    ganeja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Stok bekleniyor olabilir, support.gearbest.com 'dan iletişime geçin lütfen.
    |
    |
    hamunpatra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

support.gearbest.com 'dan iletişime geçin lütfen.

Hesap kontrolünü sağlayıp, 24 saat içerisinde dönüş yapacağız.
    |
    |
    A Lifetime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- Türk Lirası(TL) ile girilmiş fiyatlarda Dolar kuru sebebiyle değişiklik olabilmektedir, lütfen satın almadan önce kontrol ediniz.

QCY T1C TWS Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: QCY1111 / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise EX8 Yükseltilmiş DIY 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 140$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zanflare F1 USB Şarjlı El Feneri 4500-5000K - 1240Lm / İndirim Kodu: SDDeal35 / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HUAWEI Band 3 / İndirim Kodu: CWT190108QW02 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Chuangmi 720P IP Kamera / İndirim Kodu: CWT190108QW03 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia Akıllı Sıcaklık ve Nem Sensörü / İndirim Kodu: CWT190108QW07 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Termostat Doğru Sıcaklık Nemi Monitörü / İndirim Kodu: CWT190108QW04 / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi WiFi Akıllı Priz - ZigBee Sürüm / İndirim Kodu: CWT190108QW12 / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MAANGE 22 in 1 Makyaj Fırçası Seti / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

gocomma 960P Outdoor Kablosuz IP Kamera / İndirim Kodu: GBexhf133 / 39$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Motospeed CK103 NKRO RGB Mekanik Oyuncu Faresi / Flaş İndirimli / 44$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

BAOFENG UV-5R UHF / VHF Telsiz / İndirim Kodu: CWTY3GIEQD2D1 / 22$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

gocomma Outdoor Sırt Çantası / İndirim Kodu: GBexhf132 / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise BT-200 Bluetooth Soundbar / İndirim Kodu: GBAFFYL401 / 36$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MEIZU EP51 HiFi Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: TW7SUHEZ97 / 21$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

720P HD Video Kablosuz Ev Güvenlik Kameralı Kapı Zili / İndirim Kodu: QY2UF3407932A / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma SWA1 WiFi Akıllı Priz / İndirim Kodu: GBexhf134 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise BH-126 Otomatik Diş Fırçası / İndirim Kodu: GBexhf131 / 18$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Naviforce NF9038M Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: GBAFFYL451 / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ZS3 HiFi Kulaklık / İndirim Kodu: GBAFFYL452 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Q9 Akıllı Saat / İndirim Kodu: GBAFFYL453 / 17$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Nem ve Sıcaklık Ölçer / İndirim Kodu: CWTU7F9RRM456 / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mingsford 128GB MicroSD Hafıza Kartı / İndirim Kodu: CWTBBW899C45F / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Mingsford 64GB MicroSDXC Hafıza Kartı / İndirim Kodu: CWTO8A3849PB0 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

iPazzPort 21S Air Mouse / İndirim Kodu: CWTOTV313SQ39 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Çok Fonksiyonlu Masaj Aleti / İndirim Kodu: ZCYLERAVAN / 23$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIOMI 460ML Paslanmaz Çelik Termos / İndirim Kodu: CWTW9I71Q2075 / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Zeblaze VIBE 3 Akıllı Saat / İndirim Kodu: CWTVB9419X7S8 / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Sakal Tıraşı Makinesi - Şarj Edilebilir / İndirim Kodu: CWTP45U47764R / 16$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 1080P FHD Akıllı IP Kamera / İndirim Kodu: CWTX1A2178260 / 22$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi XMYX03YM Bluetooth 4.2 Hoparlör / İndirim Kodu: CWTV5G008V6Z0 / 21$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mijia 360 Derece 1080P Akıllı Wifi IP Kamera / İndirim Kodu: CWTHZ2H1X18TV / 31$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIOMI 300ML Paslanmaz Çelik Termos / İndirim Kodu: CWTMTK3396932 / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Netac P500 64GB MicroSD Hafıza Kartı / İndirim Kodu: CWTA2I2Y28UW4 / 9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A8 PRO 2/16GB TV Box / Flaş İndirimli / 28$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlör / İndirim Kodu: GBAFFYL440 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Aksesuar Çantası / İndirim Kodu: GBAFFYL438 / 2.9$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

* Mecool İçin %30'a Varan İndirim *

* VISUO - XS816 RC Drone *

* DIY Elektrikli Araç Fırsatları *

* Devasa İndirim Kampanyası *

* Alfawise A8 PRO 5G Wifi Magic TV Box *

* %80'i Aşan Olağanüstü Fırsatlar *

* 3 Adet Üzerinde Alın, 1 Ücretsiz Kazanın *

* Fiyatlar Yeni Yıla Eriyerek Giriyor - Özel Markalar *

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Teğmen
    154 Mesaj
    Arkadaşlar puanlarımı kullanabileceğim bir ürün önerebilirmisiniz neye elimi atsam puan kullanamazsınız diyor..tv kutularında kullanmak istiyorum flash indirimde olmayan ürünlere dahi kullandırtmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Sipariş numaranızı da almam mümkün müdür?

Hepsini birlikte bildireyim.
    tabiiki..
    18122300967605563606

tesekkürler berkan..dediğim gibi...sipariş sayfasında bana taahhüt edilen ürün mevcut değilse..farklı alternatif termos teklifleride olur..
    4850 Mesaj
    Arkadaşlar gümrüklerde bir sorun mu var? PostNL ile aldığım siparişler İstanbul’da öylece bekliyor. İşleme bile alınmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Sucre Maricruz

quote:

Orijinalden alıntı: ermancati

GearBest'in web sitesi ve destek ekibi sınıfta kalmıştır. Yaşadığım 2-3 örneği sizlerle paylaşayım:

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer ama siz ısrarla tam ödeme ekranındayken tekrar tekrar geri dönüyorsunuz ve buglu sitede bu tür sonuçlarla karşılaşıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Bug'lı siteyi düzeltmeyen suçlu olmuyor kullanıp mağdur olan mı hatalı? Bir şekilde mağdur olunduğunu burda sizlere anlatıyorum yine bana laf geçirme peşindesiniz bu sitede nedense böyle herşeye NEGATİF yaklaşan, mağdura geçirmek için hazırda bekleyen bazı tipler var. Onlardan biri olmadığınızı umuyorum.

Evet ben bilerek geri döndüm, çünkü bu arkadaşlar 6 aydır Türkiye'ye giriş yapıyoruz diye sağda solda reklam basıyor, kampanya pompalıyor, dedim ki kendi kendime bence siteyi de adam etmişlerdir ama nafile. BU arada puanları silmemişler yalnız o sipariş için kullanmanız şart ve belli bir günü var, almaktan vazgeçersneiz puanlarınız çöp oluyor, bence bu da yanlış. Hataları görüp söylemek gerekir, başkaları da kayıp yaşamasn diye, bilmem anlatabiliyor muyum?

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.