Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ramazandeveli
Gerçek Adramazan develi
Doğum Tarihi20 Ocak ****
Meslekhttp://i.hizliresim.com/vZo90r.jpg
İlgi Alanlarıbilgisayar.politika.spor
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 3791
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları138
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
23 Nisan özel - Defne ve Efe minik konuklar başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Asus Z170 Pro Gaming Anakart (Satıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
ürün tertmiz sorunsuz sıkıntısız faturalı elime ulşmıştırki kendisine teşekkür ediyorum.... Mesaja git »
alınık SADECE Asus VDSL2 DESTEKLİ MODEMLER konusunu başlattı (23 sa. önce)
asus vdsl2 destekli modem aramaktayım Asus dsl 12-14-16-17, bu ürünler DAİMA ALINIKTIR satmak isteyen arkadaşlar varsa görüşebiliriz. 12 için..50 tl... Mesaja git »
TEL ve whatsapp 0507 0207807 YAZICI Hp Officejet Pro 8210 Yazıcı,Wi-Fi,(D9L63A) sıfır acılmamış kutu..325 tl kargo dahil KLAVYE-MOUSE EVEREST RAMPAGE ... Mesaja git »
SATILIK BOL ÇEŞİT VE UYGUN FİYATLI RAMLER konusunu başlattı (23 sa. önce)
*****************************SATIŞTA OLANLAR************************************ +++++LİSTE GÜNCELLEMEMİŞ OLABİLİR.LÜTFEN ÖM DEN BİLGİ ALINIZ+++ ... Mesaja git »
***************SATIŞTAKİ ÜRÜNLERİM****************** TÜM HDD LER TESTLERİ YAPILMIŞTIR. SAĞLIK DURUMLARI BELLİDİR. MASAÜSTÜ DAHİLİ 3.5" DİSK... Mesaja git »
SATILIK KASA VE POWERLAR konusunu başlattı (23 sa. önce)
****SATILIK KASA-POWER-İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU ******* ********POWERLAR 1) 2) cooler master gx-m 750 modüler..............................289 tl ... Mesaja git »
""ALINIK XİAOMİ CEP TELEFONLARI "" MİN 6,0 ANDROİDLER 32GB ROM 3 GB RAM DEN AŞAĞISI İLE İLGİLENMİYORUM. KAÇA SAYARSIN ... Mesaja git »
satılık her bütçeye zevke MÖNİTÖR konusunu başlattı (23 sa. önce)
......................................................... ...........SATILIK MÖNİTÖRLER...............listede olmayan mönitörler her daim vardır ..... Mesaja git »
uygun fiyatlara alınık bilgisayar ve parçaları konusunu başlattı (23 sa. önce)
ilgilenen tüm kişiler lütfen öm atarak iletişime geçsinler sayfanın altına yazmamanız rica olunur.. LÜTFEN DİKKAT arkadaşlar referansı az olan yad... Mesaja git »
Arkadaşları

onur911

ancora

efsane61

adwexx

koşanay

KeremWharton

bluesunset

TiRaNTx

menem

mufisa

ugur2005

denivildo

Arınç

NeOOttomaN

immeLmann

kozmonot271

x3x

fuducuk

tiCCky

Mehmetkirk

technobeto

Extrem_06

Fear Dot Com

Melebek

cank1981

Thehunt

GentleGiant

VisMortis

einstein6161

inadi

porsche911turbo

ecrasniann

carso

korayakbiyik

sstropic

huewin

93m44

byerxan

sasa222

syler23

osmanhasimcan

fenerlist38

doktorum60

kiziltutku

wawax

dagger147

FairFight

Harun1661

zotacing

omertr33

NOCHIMERA

Ch4ylak

pcmnyk

king0653

mstf_aslantas

yok_gibi

alisırakaya

hsnksy92

thyke.mc

By_locker

Ananimus

snpsercan

supercharger2

Renovatio90

Obsessive*

gerbera

magnagizmo

ibrahimscare

IIWorldLifeII

murathandeveli

ilayelektronik dikmen

belgiryon

-10uR-

Livingelectro53

Hellvision

bedirhan44

Tequlala

irfanica

halis88

ultra_1905

umutfff

requiemusic

Scorpitx_

kahramaner

arno.mdr

yskahraman

ersenyesil

darkstar05

TaHa.T.

Keinca

yazaryonetmen

oguz0695

emre0619x

Lanz Bulldog

byrupi

ahg

anatolican

seyhanla

des_tek

g0rki

king81818181

Overlord7134

yusedhan44

hakimert

Otsutsuki

Luffy147

corsairms

evlibarkli

TURKOGLU1968

Nerding_Gamers

suquel58

kanjan

ike17

Battallboi

warriorry1

SterlingCooper

Fly Teknoloji Maduru

SC4RFACE

Rubarmajian06

leflau23

cenkcanbaz

gokhanwdq1

yunus.555

zulkufkaraman

GOKHANBABAMJ

Ogunp

k4r4h4n07

BurakRz58

Exhume10

Gnc752

ahmetyusufff

abak.tarik

ahmetfakoc

The KsM

gtx1080tii

xkarad3nizlyx

Marcelosalas1

osasun06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: BÜTÇE dostu ve OYUNCU TİPİ hazır kasa siparişi alınır ve HAZIR VE GÜZEL RAKAMLI KASAL
Alıcı: exnofear
Tarih: 9 Nisan 2018; 12:06:22
Yorum
ramazan abi her zamanki gibi performansı ucuza almanın adresi.kıl tüğ sorularıma bile usanmadan cevap veren ilgili ve dürüst bir satıcıdır. kendisiyle gönül rahatlığılıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: ÇEŞİTLİ EKRAN KARTLARI SATIŞI
Alıcı: ynsylkn
Tarih: 8 Mart 2018; 22:07:04
Yorum
Forumun en temiz ve güvenilir nadide abilerinden biridir her saat her dakika tam desteğiyle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz
Genel Puan

Ürün: AMD INTEL ANAKART VE ISLEMCILER
Alıcı: xmxksk
Tarih: 8 Şubat 2018; 18:55:38
Yorum
İ7 920 işlemciyi ihtiyaç sahibi bir arkadaşımın oğluna elimdeki diğer malzemelerle ücretsiz hediye sistem toplamak için aldım. Ramazan beye gösterdiği yardımseverlik ve kibarlık için çok teşekkür ederim, özlediğimiz esnaflığı bize tekrar hatırlattı.
Genel Puan

Alıcı: romeo681
Tarih: 6 Şubat 2018; 23:39:52
Yorum
uygun fiyat hızlı kargo ve hertürlü yardımcı oldu herhangi bi tereddüte düşmeden alışveriz yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: satılık DAHİLİ VE HARİCİ harddiskler....sıfır ve ikinci eller
Alıcı: Keinca
Tarih: 23 Ocak 2018; 15:56:51
Yorum
Ramazan abiyle tanışmadıysanız büyük bir abi eksiliğiniz var demektir :) Kendisi alışveriş ve bilgi tecrübe konusunda mükemmel bir insan herşeyi ile yardımcı oldu ilgilendi sağolsun. Mükemmel bir alışverişti teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: Aferna*
Tarih: 30 Aralık 2017; 17:45:22
Yorum
Ramazan abi şüphesiz forumun en güveniliri, ayrıca satıştan sonra bile çoğu sorunumda yardımcı oldu sağolsun. ZOTAC GTX760 AMP! satın aldım ürün hiç kullanılmamış gibi tertemiz geldi. :)
Genel Puan

Alıcı: hib.96
Tarih: 16 Kasım 2017; 18:44:30
Yorum
Ramazan abi kesinlikle güvenilirdir. Sattığı ürünleri iyice test eder. Kargolamayi da titizlikle yapar. Ürünü cok iyi ambalajlar naylon ve bantları aştiktan sonra ürünün dediği gibi sağlam ve temiz olmasi bir kere daha mutlu eder. Şimdiye kadar iki kez larca siparişi verdim ikisi de sorunsuz du. Monitör aldım dediği gibi tertemizdi. Bundan sonra ikinci el ürün alırken ilk once Ramazan abime mesaj atarım. Hem dürüst hem de işinin ehli kesinlikle güven problemi olmasın parayı gönderin gerisi Ramazan abimde.
Genel Puan

Ürün: BÜTÇE dostu ve OYUNCU TİPİ hazır kasa siparişi alınır ve HAZIR VE GÜZEL RAKAMLI KASAL
Alıcı: SM0K
Tarih: 10 Kasım 2017; 15:21:01
Yorum
Alışverişin dışında Ramazan abiyi tanıdığıma gerçekten memnun oldum, sağ olsun her konuda yardımcı oldu, abi kardeş gibi. Devamlı iletişim halindeydik onca işinin arasında her sorumu cevapladı sağolsun. Kasanın her aşamasını(ürünler,montaj vs.) ayrıntısını, fotoğrafını paylaştı. Satıcıdan önce gönül dostu bir adam, abi öncelikle. Ürün konusunda, hala deneme aşamasında şuanlık sorunsuz. Kargoyu maşallah çok iyi paketlemiş ramazan abi. Taş gibi geldi. Alışveriş yaparken sorun yaşamayacağınıza eminim, yaşarsanız da ramazan abi yardımcı olacaktır. Gözü tok, gönlü bol.. Gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK BOL ÇEŞİT VE UYGUN FİYATLI RAMLER
Alıcı: Exhume10
Tarih: 2 Kasım 2017; 13:45:31
Yorum
Ramazan abimiz dürüst ve düzgün bir satıcı. Tüm alışveriş boyunca irtibatta kaldık. Ürünüde dediği gibi sorunsuz ve kaliteli temizdi. Takasladığımız ürünlerimden hayrını görmesini dilerim. Allah iş rastlığı versin. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: onur911
Tarih: 15 Ekim 2017; 15:51:56
Yorum
Son derece ilgili ve bilgili bir arkadaşımız. Kargolamaya özellikle şaşırtıcı şekilde önem göstermiş. Satış sonrası bitmek bilmeyen sorularımı da sabırla cevapladı sağolsun. Ürün de sorunsuz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: SATILIK KASA VE POWERLAR
Alıcı: shroud61
Tarih: 23 Eylül 2017; 17:56:54
Yorum
Gayet ilgili ve yardımcı olan bir satıcı. İhtiyacınız olan her türlü bilgisayar ürününü size bulup getirebilecek bir abimiz. Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz. Ürün kargolaması ise muazzam orjinalinden iyi paketleyip gönderiyor.
Genel Puan

Alıcı: lalala25
Tarih: 7 Eylül 2017; 21:52:08
Yorum
1TB samsung hdd aldım bizzat yanına giderek. Testlerini yapıp yanında ekstra parçalarıyla beraber verdi ve işlemin nasıl yapılacağınıda gösterdi çok yardımcı oldu. Eğer Ankara'da yaşıyorsanız kesinlikle yanına uğramalısınız.
Genel Puan

Alıcı: emrekardas
Tarih: 6 Temmuz 2017; 0:21:31
Yorum
Gerçekten çok ilgili ve dürüst bir abimiz, bana bir çok konuda yardımcı oldu, gönlünüz ve kafanız rahat bi şekilde alışveriş yapabilir, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Aranarth
Tarih: 15 Haziran 2017; 11:38:29
Yorum
Forumdan defalarca kez alışveriş yaptım Ramazan abi gördüğüm en dürüst ve ilgili kişidir.Hertürlü sorunumda bana fazlasıyla yardımcı oldu.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
Genel Puan

Alıcı: irep32
Tarih: 10 Haziran 2017; 11:39:45
Yorum
Ramazan abi herkes tanışması gerek , bilgisayar toplatmaycak , alışveriş yapmayacak olsa bile tanışması gereken bir insan . Gerçekten her konuda elinden gelenin fazlasını yapıyor . Sağolsun neredeyse 1 ay benimle uğraştı ve sonunda çok güzel bir birlgisayar topladık . İşinin ehli birisi . Sırf verdiği sözü tutmak için işlerinin arasında benim kasamı 1 günde toplayıp ertesi gün elime ulaştırdı . Şu forumda iyiki tanışmışım dediğim insanlardan. Eğer bilgisayar alacaksanız ramazan abiye bi sorun önce .
Genel Puan

Alıcı: Crow312
Tarih: 26 Mayıs 2017; 0:46:51
Yorum
Toplamış olduğu sistem için Ramazan abime ne kadar teşekkür etsem azdır...Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.Herşey için çok teşekkürler, bir sonraki alışverişimizi iple çekiyorum :)
Genel Puan

Alıcı: darkeyescan
Tarih: 11 Mayıs 2017; 12:19:17
Yorum
Dürüst , nazik ve çok ilgili başka hiçbir esnafla karşılaşmadım bugüne kadar.Sanki bir yabancıdan değilde aile içi bir dosttan bir şey istemişsiniz edasında ilgili birisi.İnternet ortamında yediğim birkaç kazıktan sonra ramazan abi gibi birisiyle tanışmak insana umut veriyor.whatsapp profil resmi ile hayran duyulacak insan.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapın eşinize dostunuza önerin
Genel Puan

Alıcı: saMetallica
Tarih: 4 Mayıs 2017; 10:53:59
Yorum
ilk defa alışveriş yaptım kendisinden. bir ssd ve hdd aldım. beklediğimden daha temiz ve kaliteli ürünler. kendisi bu konuda tecrübeli ve güvenilir birisi.başta biraz uğraştırsam da sabırla cevap verdi iyi niyetini hep gösterdi. kargolama da çok güzeldi kargoda da fiyatta da yardımcı oldu sağolsun. :)
Genel Puan

Alıcı: Ovnic
Tarih: 27 Mart 2017; 22:55:37
Yorum
Ramazan abi çok ilgili ve dürüst bi satıcı alışverişimizde en küçük bir problem bile yaşanmadı ve tam olarak istediğim donanımların bulunabilecek en iyi durumdakilerini, en uygun fiyata verdi.Herkesin sonuna kadar güvenerek alışveriş yapabileceği şişirmeyen nadir satıcılardan.
Genel Puan

Alıcı: _NorthWind_
Tarih: 14 Mart 2017; 14:12:49
Yorum
Ramazan Ustamız şimdiye kadar gördüğüm sistemlerden anlayan en iyi ve profesyonel Uzman'dır. Eğer bir sistem toplayacaksanız siz kendisine bir fiyat bildirin o da sizin belirttiğiniz fiyata yapılabilecek en güçlü sistemi yapsın :) Güven konusunda bana sorun yaşatmadığı için,teknik destek ve samimi muhabbetleri için,kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum için,yardımları için ve diğer her şey için kendisine çok teşekkür ederim. Allah nasip ederse umarım başka alışverişlerimiz de olur Ustamız ile..
Genel Puan

Alıcı: doctor_bey
Tarih: 6 Eylül 2016; 9:51:34
Yorum
Bir satıcı düşünün, keşke tüm teknoloji marketler onun kadar ilgili olsa, keşke tüm ticaret yapan insanlar onun gibi olsa dediğiniz... işte o satıcı Ramazan Abi'dir. Çok ilgili, çok içten, çokta bilgili biri. Bakın abi dedim, bir satıcıdan ötedir kendisi. Kıymeti bilinesi, alışveriş yapılacaksa da tercih edilesi bir insandır. Ayrıca çok güzel kutulama yapar, açmaya kıyamazsınız "Vay be çok güzel duruyor" diye. Velhasıl kelam çok fazla düşünmeyin, tereddütünüz olmasın, istediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kendisinden, asla ve asla pişman olmaz, memnuniyetten havalara falan uçabilirsiniz, o derece diyorum bak. Teşekkürler abi :)
Genel Puan

Alıcı: DKNhz
Tarih: 6 Eylül 2016; 9:48:56
Yorum
Ramazan abiden i5 4430, GTX 770, GA-B85M-D3H ve 8lik hyperX aldım. Kargo muazzamdı. Emek harcamış, özen göstermiş. İlk andan itibaren sizinle ilgileniyor, alışveriş bittikten sonra da ürünlerinin arkasında durmaya devam ediyor. Buralarda karşılaşabileceğiniz en düzgün, en güvenilir adam Ramazan abi. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Stoeger
Tarih: 17 Ağustos 2016; 12:33:51
Yorum
Merhabalar, Ramazan abiden HAF 942, Kasa Aldım.. Kargosunun Düzenınden tut BenimLe İlgilenmesi cok sevindirdi Beni.. Çok düzenli bir alışveriş Oldu..Alışveriş yapıcak arkadaşlar şanslılar cünkü düzgün biri karşısındaki.. Kendisine cok teşekkür sunar, Hayırlı tücaretler dilerim..
Genel Puan

Alıcı: -net-
Tarih: 16 Temmuz 2016; 23:23:53
Yorum
Sitede taniyabileceginiz en durust, en anlayisli, en sabirli insandir. Gonul rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz. 5000 TL param olsun hepsini gonderirim gozumu kirpmadan. Adam gibi adamdir Ramazan abi ..
Genel Puan

Alıcı: halis88
Tarih: 16 Temmuz 2016; 11:49:46
Yorum
samimi,dürüst,güvenilir bir adam-abi-dost.gönül rahatlığıyla laışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Gnc752
Tarih: 13 Temmuz 2016; 23:25:03
Yorum
Özü sözü doğru olan tacire; cennet kapıları kapanmaz. Ramazan Bey işini hakkıyla ve helaliyle yapan sayılı insanlardan biri bana oldukça yardımcı oldu alışveriş yapacak olan ve bu yorumu okuyan kardeşlerim gönül rahatlıyla gözleri arkada kalmadan alışveriş yapabilirler.Kargo ve Paketlemede Oldukça hızlı ve özenli. Teşekkürler Ramazan Bey.
Genel Puan

Alıcı: ahmetyusufff
Tarih: 10 Temmuz 2016; 22:10:53
Yorum
iki adet ekran kartı ve bir sürü bilgisayar parçası aldım kendisinden. hepsinden memnunum. ürününün arkasında duran güvenilir satıcı
Genel Puan

Alıcı: GentleGiant
Tarih: 19 Haziran 2016; 1:11:09
Yorum
bilgili ; dolayısıyla sattığı ürünü tanıyan ; dürüst bir arkadaşımız
Genel Puan

Alıcı: rockking92
Tarih: 6 Haziran 2016; 15:24:59
Yorum
Sorunsuz temiz bir alışverişti. Ramazan Abi'ye çok teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: algoritma
Tarih: 5 Haziran 2016; 1:32:15
Yorum
söze gerek var mı :)
Genel Puan

Alıcı: schaglader
Tarih: 4 Haziran 2016; 21:38:44
Yorum
GTX 960 4GB OC aldım kendisinden ve benim açımdan gelişen olumsuzluklardan dolayı kartı alamıcak duruma bile düşmeme rağmen yardımcı oldu kendisi. Hizmet Harika. Gözünüz Kapalı güvenebileceğinize emin olun. Hiç Bir sıkıntı yaşanmamıştır.
Genel Puan

Alıcı: belgiryon
Tarih: 4 Haziran 2016; 21:34:41
Yorum
teşekkürler abi
Genel Puan

Alıcı: Thunderalps
Tarih: 28 Mayıs 2016; 15:16:31
Yorum
Arkadaşıma psu + dvd/rw + hdd aldık, sorunsuz ürünler ve hızlı kargo Teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: kahramaner
Tarih: 27 Mayıs 2016; 16:13:09
Yorum
sağolsun her hürlü yardımcı oldu ileriki alışverişlerde buluşmak dileğiyle...
Genel Puan

Alıcı: lamettrie
Tarih: 25 Mayıs 2016; 20:06:31
Yorum
Ramazan Bey ilgili kibar saygılı ve çok yardımsever birisi. Kendisinden işlemci ram ekran kartı aldım. Sıfırdan sistem kurdu sağolsun güçkaynağı ve anakarttan işletim sistemine kadar. Kendisiyle her zaman alışverş yapmak isterim.
Genel Puan

Alıcı: meposion
Tarih: 25 Mayıs 2016; 20:04:52
Yorum
10 numara bi insan buradaki 5* değerlendirme az gelir. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Donanım lazım olduğunda ilk tercihim ramazan bey olacaktır.
Genel Puan

Alıcı: jabbawockezz
Tarih: 25 Mayıs 2016; 19:02:06
Yorum
Mükemmel
Genel Puan

Ürün: satış iptali SİLİNEBİLİR .
Alıcı: atesm18
Tarih: 24 Mayıs 2016; 15:49:07
Yorum
Gönlü ve yüreği güzel abimiz. Güzel alışveriş oldu. Yardımlarından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: tosunpasa
Tarih: 19 Mayıs 2016; 22:42:37
Yorum
Çok ilgili, yardımsever, dürüst bir abimiz. Tanıştığımıza da ayrıca çok memnun oldum.
Genel Puan

Alıcı: asir279
Tarih: 17 Mayıs 2016; 16:22:58
Yorum
hızlı iletişim ile elden hızlı bir alışveriş oldu. 5 yıldız 10 numara satıcı.verdiği ücretsiz fan içinde ayrıca teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: NOCHIMERA
Tarih: 13 Mayıs 2016; 22:54:08
Yorum
Ramazan abime öncelikle tesekkür ediyorum. Gercekten kibar ve dürüst birisi. Kolay kolay güvenemem insanlara ama Ramazan abi o güveni sağladı. Ürün temiz ve saglıklı calısıyor. Bad sector yoktu hdd de. Bundan sonrasında da alışverisimiz devam edecektir.
Genel Puan

Ürün: satılık her bütçeye zevke MÖNİTÖR
Alıcı: hombak108
Tarih: 13 Mayıs 2016; 22:45:13
Yorum
Kendisinden LG LCD monitör alıcaktım,eline yeni geçicek olan led monitörü çok az farkla önerdi sağolasın monitör geldi kusursuz temiz parıl parıl monitör.Fazladan VGA kablosuda koymuş eywallah.
Genel Puan

Alıcı: XII
Tarih: 12 Mayıs 2016; 16:14:11
Yorum
Her konuda ilgi ve alakasına ile teşekkür ediyorum...
Genel Puan

Alıcı: bkmonr
Tarih: 5 Mayıs 2016; 15:00:00
Yorum
Ramazan abi her zamanki gibi gene abiliğini yaptı, buldu buluşturdu. Uygunmu uygun bir rakama ssd mi teslim etti. Nasıl yapıyor bilmiyorum ama yapıyor. 10 numaralı 5 yıldız adam gibi adam. Helal olsun işi biliyor. Hayırlı işler diliyorum abime.
Genel Puan

Alıcı: ggzm09
Tarih: 5 Mayıs 2016; 14:58:48
Yorum
Genel Puan

Alıcı: immeLmann
Tarih: 2 Mayıs 2016; 22:16:34
Yorum
babana güvenme ramazan hocama güven.
Genel Puan

Alıcı: Mkerek
Tarih: 2 Mayıs 2016; 17:43:09
Yorum
Güvenilir bir üye. Ekran kartı ve ram aldım kendisinden. Güzel şekilde paketlenmiş geldi. Sorularıma hemen cevap verdi. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: umutfff
Tarih: 1 Mayıs 2016; 11:40:11
Yorum
mönitör aldım sağolsun yine abiliğini yaptı ve cidden yardımcı oldu. forumda her daim güvvendiğim ender isilerin başında geliyor. mönitörler hakkındaki az bilgim bir anda çoğaldı ve ne alacağım neden alacağıma kadar herşeyi öğrendim. birde mönitörüm oldu.
Genel Puan

Alıcı: Gerginix
Tarih: 28 Nisan 2016; 22:28:28
Yorum
%100 iletişim. Sağlam kargo, karşılıklı güven, hızlı ve kusursuz alışveriş. Kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: emrebo
Tarih: 28 Nisan 2016; 22:20:21
Yorum
Ramazan abi'den yine sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdim.Kendisine çok teşekkür ederim , Çok ilgili ve yardımsever birisi aynı zamandada çok dürüst. Başka alışverişlerde görüşmek üzere..
Genel Puan

Alıcı: onur5337
Tarih: 28 Nisan 2016; 22:19:55
Yorum
Genel Puan

Alıcı: exorcist33
Tarih: 23 Nisan 2016; 21:14:02
Yorum
çok sevdik be abi :) yeni alışverişlerde görüşmek üzere kesinlikle tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: tanerss
Tarih: 14 Nisan 2016; 15:19:10
Yorum
Sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu. Güvenle ürünlerini satın alabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Just4ForMe
Tarih: 9 Nisan 2016; 23:35:53
Yorum
Bundan sonra gözüm kapalı alışveriş yapacağım nadir insanlardan birisidir, kartı almadan önce benim yapmaya üşeneceğim bütün testleri yapıp bana an ve an fotoğraflarını attı gerek sıcaklık değerleri gerek fps değerlerini, söylediği gibi tertemiz bir kart ulaştı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu arada kargo paketlemesini de söylemek istiyorum. Kartı sıfır alsam ancak bu kadar olurdu.:) Hayırlı günler...
Genel Puan

Alıcı: HevesiniziBaltalayanBalta
Tarih: 27 Mart 2016; 15:24:46
Yorum
Aynı söylediği gibi tertemiz, nerdeyse kullanılmamış kart aldım. İlgili iyi satıcı.
Genel Puan

Alıcı: ecrasniann
Tarih: 16 Mart 2016; 19:41:53
Yorum
güvenilir, ilgili bir abimiz, ürünü en kısa sürede orjinal kutusundan daha sağlam bir şekilde paketleyip kargoya verdi, sorunsuz güvenilir alışveriş.
Genel Puan

Alıcı: burkino
Tarih: 28 Şubat 2016; 21:25:21
Yorum
İkinci el olarak cok güvenebilceginiz birisi.Kişilik olarak cana yakın ve cok samimi birisi herkese öneriyorum kaliteli sohbet ve ürününden dolayı cok teşekkür ediyorum ramazan abi :)
Genel Puan

Alıcı: Ufuk VIII
Tarih: 21 Şubat 2016; 19:27:43
Yorum
Ramazan abi forumdaki sayılı güzel insanlardan biridir
Genel Puan

Alıcı: TiGER001
Tarih: 19 Şubat 2016; 20:31:54
Yorum
Ramazan Bey'den güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kendisi her türlü sorunuzla samimi bir şekilde ilgileniyor. Sattığı ürün söz verdiği gibi sorunsuz ve temiz durumda. Hızlı bir şekilde kargolandı ve gayet güzel paketlenmişti. Forumda, gözüm kapalı alışveriş yapacağım insanlar arasındadır.
Genel Puan

Alıcı: ucuß3
Tarih: 15 Şubat 2016; 21:34:36
Yorum
ramazan abi 10 numara bir insan sattığı mal çiçek tertemiz sorunsuz , paketlemeside güzel insan olarakta şu forumda muhattap alınıp alışveriş yapılacak ender insanlardan biridir. teşekkür ederim ramazan abi :)
Genel Puan

Alıcı: JLR
Tarih: 9 Şubat 2016; 23:53:27
Yorum
Herşeyiyle çok güzel ve sorunsuz bir alışveriş oldu abi öncelikle çok teşekkür ederim. Sürekli mesaj atıp, arayıp rahatsız etsemde hiç bi zaman sıkılmadan sorularıma cevap verdi benimle ilgilendi. Bütçeme göre en iyisini yapmaya çalıştı, bilmediklerimi öğretti. Eğer alışveriş yapmayı düşünen varsa gözü kapalı şekilde Ramazan Abi'yi öneriyorum, asla sorun çıkmaz
Genel Puan

Alıcı: qkhan06
Tarih: 9 Şubat 2016; 14:55:34
Yorum
Ramazan abi az paraya çok performans nasıl alınır dersi verdi. Gerçekten takdir etmek gerekiyor. Bu paraya nasıl bu fps lere ulaştı hala hayretler içindeyim. İyiki varsın abi. İnşallah daha çok kazanırsın. Ellerine sağlık abicim.
Genel Puan

Alıcı: asdfzxcv12
Tarih: 6 Şubat 2016; 11:28:08
Yorum
Ramazan abi çok sıcak kanlı biri . alışveriş çok iyi herşey çok iyiydi .
Genel Puan

Alıcı: L.J
Tarih: 5 Şubat 2016; 0:44:52
Yorum
Ramazan Abimiz sağlam adamdır. Kendisiyle eğlenceli bir projemiz oldu, proje bitti ama dostluğumuz baki kaldı.
Genel Puan

Alıcı: g.net
Tarih: 31 Ocak 2016; 22:48:59
Yorum
herşey için tşk.
Genel Puan

Alıcı: ahartir
Tarih: 26 Ocak 2016; 23:33:14
Yorum
Ramazan Bey bir satıcıdan bekleyeceğimden çok daha ilgili, yardımsever davrandı. Dürüst ve teknik bilgisi iyi biri. Bilmediğim bazı konular hakkında mecbur olmadığı halde telefonda uzun süre bilgi verdi ve tavsiyelerde bulundu. Ayrıca yine kendisinden satın alma ihtimalim olan bir ürünü, normalde satmak için uğraşabilecekken tam tersi bana doğru bilgi vermek adına satın almamamı tavsiye etti. Ayrıca satın alacağı ürünler ile ilgili de gayet titiz. Donanımhaber forumunda böyle biriyle tanıştığım için gerçekten kısmetli olduğumu düşünüyorum :) Kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Rubarmajian06
Tarih: 11 Ocak 2016; 21:30:26
Yorum
Ramazan abi'den msı gtx 770 ekran kartı aldım gayet temiz kullanım ve ürün cok hızlı güvenilir şekilde bana ulaştı gayet iyi bir satici sonuna kadar güvenebilirsiniz parayı yatırdım ertesi sabahi ekran kartını gönderdi her şekılde sorularınızı sorabilirsiniz gayet iyi şekilde davraniyor sorularınizi yanıtlıyor kartı kullanıyorum çok memnunum herşey için teşşekür ederim....
Genel Puan

Alıcı: Sinerfru
Tarih: 2 Ocak 2016; 16:50:03
Yorum
Ramazan Bey e ilgisinden ve satın aldığım ekran kartından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: hakimert
Tarih: 22 Aralık 2015; 11:01:23
Yorum
ramazan abi sonuna kadar ilgilendi ve anlaşmamızda olmamasına rağmen kargo ücretini ödeyerek bi abilik örneği sergilemiştir tekrar kendisine burdan teşekkür ediyorum.Eline emeğine sağlık abi :)
Genel Puan

Alıcı: mustafad66
Tarih: 19 Aralık 2015; 20:30:15
Yorum
Çok ilgili birisi, sattığı malın arkasında.
Genel Puan

Alıcı: NiTian ErXing
Tarih: 19 Aralık 2015; 18:06:19
Yorum
Yine sorunsuz ve çok güzel bir alışveriş oldu. Ramazan abi yine yaptı abiliğini, çok teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Alıcı: eenust
Tarih: 17 Aralık 2015; 15:44:17
Yorum
Ramazan Bey güvenilir, düzgün bir arkadaş. Alış verişimizden memnun kaldım.
Genel Puan

Alıcı: can6prmk
Tarih: 2 Aralık 2015; 12:51:17
Yorum
Mükemmel paketleme, sorunsuz ürün. Güvenilir satıcı. Teşekkür ederim
Genel Puan

Alıcı: ysff_srdr
Tarih: 1 Aralık 2015; 22:44:58
Yorum
Çok güvenilir bir satıcıdır. Hiç çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz. Fİyatlarıda çok uygundur.
Genel Puan

Alıcı: geforcemx
Tarih: 26 Kasım 2015; 22:17:23
Yorum
10 NUMARA DÜZGÜN VE DÜRÜST BİR İNSAN,,SORUNSUZ ALIŞVERİŞ İÇİN AYRICA ÇOK TEŞEKKÜRLER.
Genel Puan

Tarih: 22 Kasım 2015; 17:10:47
Yorum
teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: Mami1734
Tarih: 22 Kasım 2015; 13:20:28
Yorum
xilence 500watt psu aldım her şey için kendisine teşekkür ederim. bundan sonra herhangi bir bilgisayar parçası lazım olduğunda iletişime geçeceğim ilk kişidir.
Genel Puan

Alıcı: 006kartal
Tarih: 22 Kasım 2015; 0:01:41
Yorum
İyi niyetli satıcı. Sorun olursa kesinlikle tereddüt etmeden direk geri iade edebileceğimi üstüne basa basa söyledi gayet uygun fiyata alışverişi yaptım tavsiye ederim. Tereddüt etmenize hiç gerek yok.
Genel Puan

Alıcı: andreii
Tarih: 21 Kasım 2015; 16:46:24
Yorum
Çok hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Sağolsun Ramazan abi çok yardımcı oldu Cumartesi günü ürünü kargoya verdi. Düşünmeden alışveriş yapacağım insanlardan. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: crazyhamsi
Tarih: 18 Kasım 2015; 23:44:19
Yorum
Emeğine , yüreğine sağlık . Bugüne kadar en az 4 5 kere kargo ile alışveriş yaptık ve hiç bir sıkıntı yaşatmayan abim gerçekten verilen paranın hakkının çok çok üstünde bir hizmet vermekte. Çöpe atılacak pcyi yavaş yavaş yeni bir hal aldırdık ve 1-2 ayda eli yüzü düzgün bir pcm oldu :) Teşekkürler ramazandeveli.
Genel Puan

Alıcı: kannkii
Tarih: 17 Kasım 2015; 22:04:05
Yorum
yine ihtiyaç halinde gözüm kapalı güveneceğim bir arkadaş, sizlerede tavsiye ederim. herşey için teşekkür ederim
Genel Puan

Alıcı: sasa222
Tarih: 16 Kasım 2015; 22:00:49
Yorum
kesinlikle alışveriş yapılası birisi ramazan abi.ihtiyacım olmayan bir kaç birşey bile almayı düşünüyorum.kendisi çok kibar ve iyi birisi.alışveriş için kendisine teşekkürlerimi sunarım
Genel Puan

Alıcı: boss06
Tarih: 13 Kasım 2015; 11:37:28
Yorum
Eğlenceli ve hızlı alışveriş için kendisine teşekkür ederim. Alışverişimizin devamı gelir inşallah
Genel Puan

Alıcı: yskahraman
Tarih: 19 Eylül 2015; 11:41:06
Yorum
Ramazan abiden 2.kez ürün alışım ve her zaman ki gibi farkını yine konuşturdu.Mükemmel ilgi, mükemmel anlayış. Ramazan abi forumdonanım'da gözüm kapalı güvenebileceğim tek insandır.Sözünün eridir.Benim için abimizin sözü senettir.Ramazan abi de bir ürün varsa diğer satıcılara bakmam bile hatta fiyatını bile önemsemem . Benim için Ramazan Develi hem bir büyüğüm fikrini sorduğum abim, hem de bir "MARKA" 'dır. İşini bu kadar güzel yapan, ürünün arkasında duran böyle dürüst ve özverili kişileri gördükçe dünyaya daha umutla bakıyor insan. Çok keyifli bir alışveriş olduğunu belirterek, kendisine buradan teşekkür etmeyi borç bilirim.
Genel Puan

Alıcı: Gold D. Roger
Tarih: 18 Eylül 2015; 15:57:49
Yorum
İlgi,güvenilirlik,dürüstlük ve nicesi ramazan abide toplanmış.Bir satıcıdan ziyade abiniz gibi görmeniz daha makul olacaktır. Hiç bir probleminiz olacağını sanmıyorum.İstediğimden daha iyi bir sistem yaptı desteği ve bilgilendirmesi çok çok iyi ayrıca yaptığı sistemin arkasında duruyor kendisine her şey için teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: paradox1453
Tarih: 16 Eylül 2015; 20:38:14
Yorum
Ben bu kadar ilgili bir satıcı daha görmedim. Hakkını vererek yapıyor bu işi. Teşekkürler abim herşey için.
Genel Puan

Alıcı: Acanbulat
Tarih: 10 Eylül 2015; 0:55:01
Yorum
çok dürüst güvenilir bir satıcı .hiç bir sıkıntı yaşamadım.teşekkürler...
Genel Puan

Alıcı: Cem.gen.tr
Tarih: 4 Eylül 2015; 19:28:39
Yorum
Daha ucuza ve daha kaliteli bir satıcı bulamayabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: nihcet
Tarih: 28 Ağustos 2015; 21:08:51
Yorum
Bir alisveristen istenen ürüne hakimlik, ciddiyet, dürüstlük, güven, hızlı ve sıfır urun gibi gönderim ise hepsi işte ramazadeveli'de. Daha ne olsun.
Genel Puan

Alıcı: kiziltutku
Tarih: 23 Ağustos 2015; 2:34:57
Yorum
Kesinlikle güvenilir ve kesinlikle samimi bir satıcı. Sorunsuz alışveriş için teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: Bhr089
Tarih: 22 Ağustos 2015; 22:16:52
Yorum
Öncelikle Ramazan abiye buradan da çok teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün bütçeme uygun, ihtiyaçlarımı karşılayacak derecede müthiş bir bilgisayar topladık. Öncelikle misafirperverliği, cana yakınlığı, tadına doyulmaz muhabbeti için çok teşekkür ediyorum. Türkiye çapında tanınsa Vatan Bilgisayarın iflas edeceğini düşünüyorum :)
Genel Puan

Alıcı: charm35
Tarih: 15 Ağustos 2015; 0:18:02
Yorum
sorunsuz ,iyi bir alışverişimiz oldu.Her konuda yardımcı oldu.Güvenebilirsiniz
Genel Puan

Alıcı: yamahasg
Tarih: 5 Ağustos 2015; 0:15:30
Yorum
Ramazan bey mükemmel bir insan. Hiç bir şekilde olumsuz yaklaşımı olmuyor. Çözüm için elinden gelen gayreti gösteriyor. Kendisinden iki sistem aldım. ilerleyen zamanlarda inşallah bir daha alırım. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: fnxcoder
Tarih: 31 Temmuz 2015; 12:27:03
Yorum
Genel Puan

Alıcı: Doctor.mac
Tarih: 15 Temmuz 2015; 23:30:42
Yorum
2.Sorunsuz alisverisimiz kendisi forumdaki degerli abilerimizden birisidir.Kesinlikle her konuda guvenebilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: Xeph
Tarih: 14 Temmuz 2015; 23:10:37
Yorum
Ramazan abi inanılmaz sıcak kanlı, iletişimi mükemmel birisi. Sistem yaklaşık 5 günde elime geçti, konuştuğumuzdan farklı birşey yok. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: DragonLive
Tarih: 14 Temmuz 2015; 23:08:40
Yorum
söylememe gerek yok artık. işinde üstat
Genel Puan

Alıcı: 007_Kasap
Tarih: 11 Temmuz 2015; 19:41:17
Yorum
Verebileceğim fiyata istediğimden daha iyi bi sistem kurdu. Ayrıca her şey için de koşturdu. Yaptığı işin önce kendi içine sinmesini istiyor zaten böyle olunca da sistem çok iyi oluyor.
Genel Puan

Alıcı: ugurbaba10
Tarih: 9 Temmuz 2015; 23:25:13
Yorum
Hızlı teslimat duyarlı satıcı ve güvenilirlik daha ne istenebilir ki ürünü aldım güzel paketlenmiş dediği gibi sıfır ayarında saolsun ramazan hocam.
Genel Puan

Alıcı: Chromosty
Tarih: 8 Temmuz 2015; 23:16:42
Yorum
Çök iyi bir abimiz. Elinden geleni en iyi şekilde yapıyor.
Genel Puan

Alıcı: Doctor.mac
Tarih: 4 Temmuz 2015; 23:42:46
Yorum
Çok ilgili ve çok dürüst bir abimiz.Her türlü konuda yardımci oldu sağolsun.
Genel Puan

Alıcı: ilayelektronik dikmen
Tarih: 3 Temmuz 2015; 17:01:09
Yorum
bu sanal ortamda güven önemli ramazan kardeşim saolsun durust bır arkadaş uzun zamandır alış veriş yapıyorum en ufak ciziğine kadar bılgı verıyor sattığı mallara ve yardımcıda oluyor....
Genel Puan

Alıcı: Puredistance
Tarih: 3 Temmuz 2015; 16:09:09
Yorum
Sağ olsun Ramazan abi siparişin her aşamasında haberdar etti. Aracıyla da ürünü teslim etti. Her şey için çok teşekkür ederim:)
Genel Puan

Alıcı: ibrahimscare
Tarih: 3 Temmuz 2015; 12:18:06
Yorum
Ramler mükemmel.Ramazan abi ise fevkalade bir insan ve kişiliğe sahip.Herşey için teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: ibrahimscare
Tarih: 3 Temmuz 2015; 12:10:40
Yorum
Ramazan abim on numara bir adamdır.Hic bir zaman beni kırmadı.herzaman sorunsuz bir alışveriş yaptım.Kargolama konusunda özellikle çok titizdir.
Genel Puan

Alıcı: Regoan
Tarih: 28 Haziran 2015; 23:27:33
Yorum
Hızlı kolay bir alışveriş yaptık.Teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: Bestt Riven TR
Tarih: 27 Haziran 2015; 19:53:48
Yorum
Güler yüzlü bi abimiz çok yardımcı oldu güzel bi sohbet ettik.Ürünü test ettim ve aldım sorunsuz bi alışverişti
Genel Puan

Tarih: 27 Haziran 2015; 19:53:01
Yorum
Çok güvenilir bir abimizdir. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Her sorunumla en içten şekilde ilgilendi ve sorunlarımı çözdü. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Tarih: 27 Haziran 2015; 19:52:48
Yorum
Çok güvenilir bir abimizdir. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Her sorunumla en içten şekilde ilgilendi ve sorunlarımı çözdü. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: efedemirci
Tarih: 22 Haziran 2015; 15:17:05
Yorum
gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim gözükapalı güvenilecek arkadaşlardan biridir.
Genel Puan

Alıcı: yskahraman
Tarih: 19 Haziran 2015; 14:45:23
Yorum
Mükemmel ilgili , tanıştığım için çok mutlu olduğum bir abimiz. Ticaret yaparken sanki ürünü kendi alıyormuşçasına davranıp hiç usanmadan saatlerce yardım etti. Güvenilir satıcı. Allah razı olsun. Teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: dabilozan
Tarih: 19 Haziran 2015; 14:35:40
Yorum
çok hızlı ve güzel bi alışverişti,güvenilir ve yardımsever bir insan.)
Genel Puan

Alıcı: canbaz_233
Tarih: 18 Haziran 2015; 11:13:03
Yorum
Herzamanki gibi sorunsuz bi alışveriş oldu
Genel Puan

Alıcı: saygi
Tarih: 13 Haziran 2015; 12:16:53
Yorum
Teşekkür ederim.
Genel Puan

Alıcı: eAkman
Tarih: 17 Mayıs 2015; 12:47:23
Yorum
Genel Puan

Alıcı: oguz0695
Tarih: 8 Mayıs 2015; 22:03:44
Yorum
Prpblemsiz alışveriş :)
Genel Puan

Tarih: 6 Mayıs 2015; 13:47:49
Yorum
Çok temiz bir ürün ve yine sorunsuz bir alışveriş oldu, teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: inadi
Tarih: 6 Mayıs 2015; 3:06:19
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş yaptım. Ramazan Bey'e ilgisi ve titizliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Forumun kral satıcısı :))
Genel Puan

Alıcı: x3x
Tarih: 5 Mayıs 2015; 22:11:57
Yorum
Forumda sayısız alışveriş yaptım, en memnun kaldığım alışverişlerden biri oldu. Gerçekten çok ilgili ve alakalı, en önemlisi de sözünün eri ve dürüst. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. A+++++
Genel Puan

Alıcı: oguz0695
Tarih: 2 Mayıs 2015; 0:37:48
Yorum
Ramazan abimle her zamanki gibi problemsiz bir alışverişimiz oldu, çok teşekkür ediyorum :)
Genel Puan

Alıcı: patapirana
Tarih: 24 Nisan 2015; 15:39:06
Yorum
ilgili çok iyi bir satıcı güvenirliği 10/10
Genel Puan

Alıcı: YasinD.
Tarih: 22 Nisan 2015; 23:32:27
Yorum
Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılacak bir abimiz.
Genel Puan

Alıcı: gallifrey17
Tarih: 21 Nisan 2015; 18:48:10
Yorum
Genel Puan

Alıcı: matrix 06
Tarih: 15 Nisan 2015; 18:13:27
Yorum
cok temiz ürün güzel fiyat dürüst satıcı güvenle alış veriş yapılır teşekürler
Genel Puan

Alıcı: einstein6161
Tarih: 12 Nisan 2015; 22:43:29
Yorum
Elimdeki işlemcimi yükseltmek için talepte bulundum, bir gün sonrasında aradığım işlemciyi bulup kargoladı sağolsun, hız ,ilgi, alaka on numara kendisi de on numara bi abimiz, ilerki işlerinde kolay gelsin diyorum , gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz :)
Genel Puan

Alıcı: Sonsuzz
Tarih: 11 Nisan 2015; 16:54:00
Yorum
Güvenilir satıcı, ürün için teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: laicir
Tarih: 7 Nisan 2015; 21:14:19
Yorum
çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş. gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.
Genel Puan

Alıcı: mkoyuncu
Tarih: 29 Mart 2015; 18:50:05
Yorum
Güzel bir alıpşveriş,Mükemmel bir insan. Çok çok teşekkürler Ramazan Kardeşim.
Genel Puan

Alıcı: qkhan06
Tarih: 26 Mart 2015; 20:53:27
Yorum
Genel Puan

Tarih: 17 Mart 2015; 22:09:29
Yorum
Sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu. Teşekkürler :)
Genel Puan

Tarih: 13 Mart 2015; 18:13:17
Yorum
Yine güzel ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim :)
Genel Puan

Alıcı: ike17
Tarih: 13 Mart 2015; 18:12:34
Yorum
Dürüst ve ilgili.herşey için teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: sell8
Tarih: 13 Mart 2015; 16:05:04
Yorum
Ramazan abi müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, bilgili ve güvenilir bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: satılık mönitörler
Alıcı: sell8
Tarih: 13 Mart 2015; 16:04:50
Yorum
Ramazan abi müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, bilgili ve güvenilir bir satıcı.
Genel Puan

Tarih: 10 Mart 2015; 23:25:27
Yorum
Güzel ve sorunsuz bir alışveriş oldu. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: LazPacino
Tarih: 3 Mart 2015; 23:31:26
Yorum
daha once anakart aldim kendisinden ve pentium dual core cpu, quad gecmek istedigimi soyledim ve "tamam arastiracagim haber verecegim" dedikten sonra da buldu ve alisverisi yapti.. sozunde duran, yardimsever, iyi niyetli abimizdir.. tekrar tesekkur ederim
Genel Puan

Alıcı: fairlane
Tarih: 26 Şubat 2015; 23:06:02
Yorum
Forumdaki ikinci alışverişim de Ramazan abi ile oldu. Ürün tek kelime ile mükemmel. İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkürler, saygılar.
Genel Puan

Alıcı: valkyn skoria
Tarih: 29 Ocak 2015; 11:59:23
Yorum
Ramazan hocama çok teşekkür ederim. Tüm sorularıma usanmadan cevap verdi, ilgi ve alaka on numara.
Genel Puan

Alıcı: TURKOGLU1968
Tarih: 23 Ocak 2015; 14:05:21
Yorum
Ramazan Hocamdan AMD Radeon 7900 3 GB almış olduğum ekran kartının gönderilmesi, kargolanması ve teslimatına kadar geçen aşamadaki ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum... Her açıdan güvenilir bir kardeşimiz olup, satmış olduğu ürünün her zaman da arkasında durduğunu belirterek, bütün arkadaşlara alış verişlerinde tavsiye ediyorum. Saygılarımla...
Genel Puan

Alıcı: plus1268
Tarih: 22 Ocak 2015; 23:01:41
Yorum
güvenilir satıcı
Genel Puan

Alıcı: plus1268
Tarih: 22 Ocak 2015; 23:00:54
Yorum
güvenilir satıcı hızlı alışveriş
Genel Puan

Tarih: 22 Ocak 2015; 22:53:15
Yorum
ramazan abiden aldığım bu 2. harici disk. bir tb de almıştım..hem uygun hemde sıfır..harika insan ne yapıp edip sizi mutlu ediyor..daha çok alış-verişimiz olacak.başarılarınızın devamını diliyorum.hayırlı işler
Genel Puan

Alıcı: miralaytosun
Tarih: 22 Ocak 2015; 17:20:32
Yorum
elden güzel bir alış veriş oldu..kart umduğumdan da güzel çıktı.teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: emresarı
Tarih: 22 Ocak 2015; 14:51:13
Yorum
On numara ürün on numara satıcı, başka söze gerek yok diye düşünüyorum... Teşekkürler her şey için.
Genel Puan

Alıcı: cesiaga
Tarih: 12 Ocak 2015; 0:22:46
Yorum
Çok kıral bir insan siz samimi yaklaşın o olabilecek her şeyi yapıyor. Tanıdığıma memnun olduğum bir şahsiyet. Alışverişin dışında tatlı bir dostluk kurduk kendisiyle . Herkese tavsiye ederim. Malının arkasında duran bir satıcı
Genel Puan

Alıcı: erhan3792
Tarih: 11 Ocak 2015; 19:57:41
Yorum
gayet güvenilir ve dürüst bi forumdaş kargo paketleme süper. gönül
Genel Puan

Alıcı: TURKOGLU1968
Tarih: 9 Ocak 2015; 14:09:57
Yorum
Ramazan Develi her konuda güvenebileceğiniz bir arkadaşımız olup, aramızda yaptığımız alışverişten çok memnun kaldım. Ayrıca ürünün kargolanması, kargo takibinin yapılması ve alıcıya ulaşması hususunda gerekli bütün hassasiyeti göstermektedir. Her açıdan güvenle alış-veriş yapacağınız bir kişidir. Teşekkürler Ramazan Develi.....
Genel Puan

Alıcı: LazPacino
Tarih: 5 Ocak 2015; 23:52:50
Yorum
ilgili abimizdir, forumda tereddutsuz, gozum kapali alisveris yapacagim nadir insanlardandir kendisi... hersey icin tesekkurler
Genel Puan

Alıcı: RUMULUS
Tarih: 5 Ocak 2015; 23:50:11
Yorum
Referasını sonuna kadar hak eden,her aşamada ilgili yardımcı,yaptığı işin hakkını sonuna kadar teslim eden çok değerli bir abimiz.
Genel Puan

Alıcı: canem72
Tarih: 28 Aralık 2014; 18:19:11
Yorum
Çok güzel alışveriş oldu. İşinin ehlidir. Kesinlikle güvenilir bir satıcı
Genel Puan

Alıcı: _Pulse_
Tarih: 22 Aralık 2014; 22:40:08
Yorum
ilgili satıcı, kargo paketleme mükemmel. ilk alışverişimdi herşey kusursuz gerçekleşti kendisine çok teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: AKUC
Tarih: 3 Aralık 2014; 23:24:57
Yorum
Satıcı son derece ilgili. Alışverişim sorunsuz gerçekleşti. Kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: zotacing
Tarih: 1 Aralık 2014; 0:04:22
Yorum
Ramazan abi güvenilir ve ilgili bir satıcıdır, elden alışverişlerimiz oldu, her zaman alışveriş yapabileceğim birisidir.
Genel Puan

Alıcı: thorri
Tarih: 27 Kasım 2014; 19:50:51
Yorum
Satıcı hızlı ve güvenli. Teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: Mr StEaLtH
Tarih: 25 Kasım 2014; 17:05:23
Yorum
Genel Puan

Tarih: 13 Kasım 2014; 8:51:46
Yorum
her zamanki gibi temiz ürün uygun fiyat.seninle alış veriş yapmak insana keyif ve güven veriyor.başarılarının devamını diliyorum.
Genel Puan

Alıcı: BohemianRhapsody7
Tarih: 12 Kasım 2014; 22:54:04
Yorum
Çok ilgili harika bir hocamız. Çokta iyi bir insan..Her şey için teşekkürler.
Genel Puan

Tarih: 11 Kasım 2014; 20:44:54
Yorum
ilgili ve dürüst satıcı teşekkürler
Genel Puan

Tarih: 11 Kasım 2014; 20:44:39
Yorum
ilgili ve dürüst satıcı teşekkürelr
Genel Puan

Alıcı: byerxan
Tarih: 9 Kasım 2014; 0:27:42
Yorum
Güvenilir satıcı.
Genel Puan

Alıcı: trktlh
Tarih: 8 Kasım 2014; 20:55:54
Yorum
Genel Puan

Alıcı: y0Se
Tarih: 6 Kasım 2014; 0:17:57
Yorum
Genel Puan

Alıcı: bigbenbil
Tarih: 2 Kasım 2014; 18:38:14
Yorum
Genel Puan

Tarih: 2 Kasım 2014; 18:37:58
Yorum
Genel Puan

Alıcı: y0Se
Tarih: 31 Ekim 2014; 23:13:13
Yorum
Genel Puan

Alıcı: mstf_aslantas
Tarih: 31 Ekim 2014; 9:59:35
Yorum
Genel Puan

Alıcı: gerbera
Tarih: 31 Ekim 2014; 8:28:47
Yorum
Ramazan beye teşekkür ediyorum bu ikinci alışverişim.Kesinlikle güvenebileceğiniz bir satıcı..hayırlı işler diliyorum.
Genel Puan

Alıcı: flasource
Tarih: 27 Ekim 2014; 14:09:49
Yorum
Razaman hocamın referansa ihtiyacı yok bence, kendisi son derece ilgili samimi nazik bir abimiz, hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz,
Genel Puan

Alıcı: flasource
Tarih: 16 Ekim 2014; 21:40:56
Yorum
Ramazan hocam herşey için teşekkür ederim, yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.
Genel Puan

Alıcı: asdasdoks
Tarih: 16 Ekim 2014; 21:33:24
Yorum
Alışveriş sırasında ürün elime geçene kadar ilgilendi . Bütün sorulara en kısa sürede geri dönüş yaptı teşekkür ederim çok yardımcı oldu . Parayı kesinlikle 2. planda tutuyor . Güvenilir ve dürüst birisi hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz .
Genel Puan

Alıcı: kapk
Tarih: 15 Ekim 2014; 22:22:45
Yorum
110 referans bana söz düşer mi?
Genel Puan

Alıcı: prenss_1118
Tarih: 13 Ekim 2014; 0:42:22
Yorum
Her zamanki gibi sorunsuz bir alışverişti ilgin ve alakana çok teşekkür ederim abi :)
Genel Puan

Tarih: 13 Ekim 2014; 0:39:07
Yorum
Parayı ikinci plana bırakan önceliğini işe veren ve aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir abim.Böyle kaliteli kişiliklerin forumda çoğalması ümidiyle. Sorunsuz hizmet ve sorunsuz teslimat
Genel Puan

Tarih: 10 Ekim 2014; 22:04:54
Yorum
Temiz kart, harika satıcı, kusursuz alışveriş
Genel Puan

Tarih: 9 Ekim 2014; 22:57:47
Yorum
Genel Puan

Tarih: 8 Ekim 2014; 11:37:39
Yorum
Sorunsuz hızlı ve kaliteli bir alışveriş teşekkürler abi
Genel Puan

Alıcı: _ELNINO_
Tarih: 7 Ekim 2014; 20:43:22
Yorum
Paketleme kısmına hayran kaldım. Gayet güvenilir, ilgidar, kaliteli bir satıcı. Tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: alpaha
Tarih: 7 Ekim 2014; 20:24:04
Yorum
kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız nadir insanlardandır.
Genel Puan

Alıcı: FREEMAN
Tarih: 29 Eylül 2014; 16:16:05
Yorum
hızlı ve sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Tarih: 22 Eylül 2014; 21:58:05
Yorum
Ramazan abi on numara bir insandır. Alışverişte %100 güven.
Genel Puan

Alıcı: StillB0rN
Tarih: 22 Eylül 2014; 11:54:15
Yorum
Ramazan bey alışveriş sırasında çok ilgilendi ve yardımcı oldu.Ürünü aldığım an kargoya verdi ve ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Her şey için teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: Yusufigit
Tarih: 13 Eylül 2014; 12:36:13
Yorum
Kesinlikle güvenilir bir abimiz.Şahsen kendisiyle buluşup aldım.Bir sorun yaşayacğaınız zannetmiyorum
Genel Puan

Alıcı: bedevi1903
Tarih: 29 Ağustos 2014; 11:50:04
Yorum
Sorunsuz ve güzel bir alışveriş oldu teşekkür ederim
Genel Puan

Alıcı: pinkcrow7
Tarih: 27 Ağustos 2014; 13:09:38
Yorum
Çok ilgili bir satıcı.Güzel bir alış veriş oldu.
Genel Puan

Alıcı: Duna
Tarih: 27 Ağustos 2014; 0:06:31
Yorum
Referanslar ortada. Fazla söze gerek yok. Hem anlayışlı hem dürüst. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Tarih: 23 Ağustos 2014; 17:03:28
Yorum
Güvenilir ve ilgili satıcı olmanın yanında her konuda yardım eden bir abimiz kendisine çok teşekkür ediyorum :)
Genel Puan

Tarih: 23 Ağustos 2014; 12:56:32
Yorum
Sizce yorum yapmaya gerek var mı? Kendisinden bir çok kez ürün aldım sevdiğim ve saydığım bir insan. Alış verişte pişman olmayacağınız bir kişi
Genel Puan

Tarih: 23 Ağustos 2014; 12:15:35
Yorum
ramazan hocam ile yaptığım 3. alış-verişim sağolsun tüm ihtiyaçları karşılıyor.fiyatları ve ürünleri hep güzel.sattığı tüm ürünlerin artısını eksisini söylüyor.insan hep emin oluyor..ramazan abiye herzamanki gibi 5 yıldız 10 puan..hayırlı işler abime
Genel Puan

Alıcı: boras06
Tarih: 23 Ağustos 2014; 12:02:33
Yorum
alıs veriş işleminden 1 hafta önce başlayan sorularıma en kısa sürede dönüş yapan, evinde bizi ağırlayan, fiyat konusunda elinden geleni yapıp satış sonrası da desteğini ilgisini sunan mükemmel bi satıcıdır.İlk alışverişim oldu devamını da olacak.Saygılar
Genel Puan

Alıcı: savas82
Tarih: 22 Ağustos 2014; 19:15:03
Yorum
Sorunsuz alışveriş , Hızlı Kargo , İlgili Satıcı
Genel Puan

Alıcı: king81818181
Tarih: 21 Ağustos 2014; 19:53:43
Yorum
3. alışverişimde tamam.Ramazan abi gibi birini daha bulumazsınız cok dürüst ve ilgili bi abimiz hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz ;)
Genel Puan

Alıcı: buferhn
Tarih: 18 Ağustos 2014; 21:06:50
Yorum
:) Ramazan abi kral adamdır sağolsun evinde misafir etti çok güzel bir anakart aldım kendisinden Allah herkese böyle biri ile alışveriş yapmayı nasip etsin.
Genel Puan

Alıcı: murat3630
Tarih: 17 Ağustos 2014; 19:12:28
Yorum
sattıgı urunun arkasında duran saygıdeger bi abimiz güven en son düşüneceginiz şey olsun hayırlı forumar
Genel Puan

Alıcı: rjronus
Tarih: 16 Ağustos 2014; 23:50:14
Yorum
sorunsuz alışveriş yaptık teşekkürler
Genel Puan

Tarih: 16 Ağustos 2014; 14:10:59
Yorum
Gayet gücenilir ve ilgili idi sorunsuz bir alışverişti teşekkürler...
Genel Puan

Tarih: 16 Ağustos 2014; 14:04:04
Yorum
bu ikinci alışverişim çok ilgili dürüst düzgün bi abimiz güvenle alışveriş yapaiblirsiniz ;)
Genel Puan

Tarih: 13 Ağustos 2014; 23:00:38
Yorum
Gayet gücenilir ve ilgili idi sorunsuz bir alışverişti teşekkürler...
Genel Puan

Alıcı: adam06
Tarih: 5 Ağustos 2014; 0:16:19
Yorum
saygın bir arkadaşımız
Genel Puan

Alıcı: yenerbalcı
Tarih: 27 Temmuz 2014; 11:38:46
Yorum
Alışveriş sorunsuz gerçekleşmiştir
Genel Puan

Tarih: 22 Temmuz 2014; 17:03:47
Yorum
Kesinlikle ilgili ve dürüst bir satıcı,güzel bir alışveriş oldu kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Tarih: 22 Temmuz 2014; 17:00:16
Yorum
Kesinlikle ilgili ve dürüst bir satıcı,güzel bir alışveriş oldu kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Tarih: 21 Temmuz 2014; 15:41:16
Yorum
Adamı sitede tanımıyorsan o zaman yeni üye olmuşsun demektir. Güvenilir, ucuz ve kaliteli alışveriş için herkese tavsiye ederim.
Genel Puan

Tarih: 21 Temmuz 2014; 15:37:08
Yorum
cok ilgilendi ve dürüst biri Allah razı olsun.
Genel Puan

Alıcı: IIWorldLifeII
Tarih: 21 Temmuz 2014; 14:55:25
Yorum
abimle 3. alışverişim,çok ilgili bi abimizdir.gönül rahatlığıyla alış-veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: süraka
Tarih: 17 Temmuz 2014; 0:02:36
Yorum
sorunsuz alışveriş güvenilir dürüst bir satıcı ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim
Genel Puan

Tarih: 16 Temmuz 2014; 23:57:22
Yorum
Gerek ilgisi gerek yardımıyla güvenerek alışveriş yapılabilecek birisi kendisine çok teşekkür ediyorum
Genel Puan

Tarih: 16 Temmuz 2014; 12:47:10
Yorum
10 yıldız olsa 10 yıldız verilecek bir insan,,güvenilir ,ilgili ve alakalı bir arkadaş,tşk
Genel Puan

Alıcı: ZQ
Tarih: 7 Temmuz 2014; 15:15:21
Yorum
ilgili, sabırlı ve saygılı bir beyefendi. paketleme, kargo hızı, ürün hakkında bilgilendirme vb olsun hiçbir aşamada sıkıntı yaşamadım. ileride başka bir ihtiyacım olursa kendisiyle tekrardan alış veriş yapmaktan memnuniyet duyarım. not: kasanın üzerinde minicik bir eziklik vardı, bunun kargodan kaynaklandığını düşünüyorum. paketleme ne kadar iyi olursa olsun kasa gibi büyük bir şeyin taşımasında olması mümkündür. benim için hiç sorun değil. sana puanım tam ramazan abi :)
Genel Puan

Alıcı: beGi00
Tarih: 7 Temmuz 2014; 12:22:49
Yorum
Son derece hızlı, güvenilir ve ilgili bir abimiz kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Alıcı: yalnızkral
Tarih: 6 Temmuz 2014; 0:58:41
Yorum
güzel alışverişti ilgi ve alaka mükemmel teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: MegaMechanix
Tarih: 5 Temmuz 2014; 18:40:51
Yorum
Kendisinden Seagate 1TB HARICI HDD satın aldım.Ramazan abime ilgisi,ürün kalitesi ve uygun fiyatından dolayı teşekkür ediyorum :)
Genel Puan

Tarih: 2 Temmuz 2014; 22:05:28
Yorum
Ramazan abi Kâr amacı gütmeden bir de üstüne cebinden masraf yaparak memnun etmeye çalıştı. 10/10
Genel Puan

Tarih: 29 Haziran 2014; 13:07:42
Yorum
Sürekli alışveriş yaptığım değerli bi abimdir gözü kapalı güvenilecek nadir insanlardandır kendisi. Her zaman söylemişimdir "kalite tesadüf değildir" ramazandeveli kalitenin eş anlamıdır:)
Genel Puan

Alıcı: volkan...
Tarih: 28 Haziran 2014; 14:25:02
Yorum
ilgili güvenilir satıcı hızlı kargo için teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: dedem_korkut
Tarih: 26 Haziran 2014; 23:42:40
Yorum
Güvenilir ve ilgili bir satıcı tavsiye ederim.
Genel Puan

Alıcı: forever58
Tarih: 25 Haziran 2014; 19:18:11
Yorum
Sıkıntısız bi alısveris oldu ilgili arkadas.
Genel Puan

Alıcı: Enes Eyibil
Tarih: 24 Haziran 2014; 23:48:05
Yorum
Güzel Alişverişti Arkadaş ilgili birde çizikler olmasaydi iyiydi :)
Genel Puan

Alıcı: Hallow-eN
Tarih: 24 Haziran 2014; 23:40:49
Yorum
10 üzerinden 10 puan alacak bir abimiz gerek ilgisi gerek kendinden önce karşısındakinin çıkarını ve işini gözetmesi tamamen takdire şayan bir kişilik olduğunu gösteriyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Genel Puan

Tarih: 21 Haziran 2014; 13:08:30
Yorum
Temiz ürün cana yakın satıcı her şekilde tavsiye edilir teşekkür ediyorum abime :)
Genel Puan

Alıcı: abaesh
Tarih: 20 Haziran 2014; 21:23:41
Yorum
Son derece ilgili ve güvenilir bir satıcı.. Her türlü soruya cevap verip her konuda yardımcı oldu kendisi sağ olsun bir kez daha.. :)
Genel Puan

Alıcı: Karl_marx
Tarih: 18 Haziran 2014; 23:08:37
Yorum
iyi satıcı güvenilir biri rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: bangbang06
Tarih: 15 Haziran 2014; 22:32:02
Yorum
çok kaliteli bir kişilik olmasının yanında çok da yardımsever bir abim oldu kendisi. her türlü konuda hiç düşünmeden danışılması gereken bir insan. güven konusunda hiç kuşku duyulmamalı.. Teşekkürler herşey için.
Genel Puan

Alıcı: antibiotic
Tarih: 15 Haziran 2014; 13:50:42
Yorum
Çok ilgili bir satıcı, güvenle alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: darkneel
Tarih: 12 Haziran 2014; 20:17:23
Yorum
son derece itinalı ve güvenilir bir satıcı.uygun fiyat, hızlı kargo, ilgi alaka 10 numara adam gibi adam.herkese önerilir.
Genel Puan

Alıcı: Joey Tribbiani
Tarih: 9 Haziran 2014; 22:02:59
Yorum
Genel Puan

Alıcı: fairlane
Tarih: 7 Haziran 2014; 23:02:13
Yorum
İlgi ve alakan için çok teşekkürler Ramazan abi.
Genel Puan

Alıcı: Soickan
Tarih: 6 Haziran 2014; 20:02:09
Yorum
güvenilir ve yardımsever bir arkadaş
Genel Puan

Tarih: 4 Haziran 2014; 0:20:37
Yorum
Genel Puan

Tarih: 4 Haziran 2014; 0:20:17
Yorum
Genel Puan

Alıcı: mero62
Tarih: 3 Haziran 2014; 15:06:48
Yorum
güvenilir satıcı tşk ederim
Genel Puan

Alıcı: fatih19uyar
Tarih: 3 Haziran 2014; 15:06:05
Yorum
Genel Puan

Alıcı: salagil
Tarih: 28 Mayıs 2014; 13:07:49
Yorum
gögrdüğüm en ilgili satici
Genel Puan

Alıcı: Khoala
Tarih: 25 Mayıs 2014; 1:34:44
Yorum
Genel Puan

Alıcı: ozqur35
Tarih: 23 Mayıs 2014; 9:57:20
Yorum
Mükemmel hızlı alışveriş..Kargo için paketleme müthiş..Teşekkürler Ramazan abi :)
Genel Puan

Alıcı: dotan
Tarih: 23 Mayıs 2014; 0:06:25
Yorum
İlandaki gibi temiz ürün.Teşekkürler
Genel Puan

Alıcı: arasulku
Tarih: 21 Mayıs 2014; 20:00:44
Yorum
Ürünü özenle ve korunaklı bir şekilde paketlemişler, kendisi de bu konuda övünüyordu, övündüğü kadar da varmış. Sorularınıza çok kısa sürede dönüş alabiliyorsunuz, satış süreci, kargolama hepsi çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Hayırlı işler.
Genel Puan

Alıcı: dJ__SeLo66
Tarih: 12 Mayıs 2014; 9:24:54
Yorum
İki adet ekran kartı ve 3 adet hard disk aldım kargolama olsun ilgi alaka olsun hiç terettüt etmeden alış veriş yapılabilecek bir abimizdir herşey için kendine çok teşekkür ediyorum
Genel Puan

Alıcı: pashha27
Tarih: 30 Nisan 2014; 16:44:25
Yorum
Herşey güzel. ürün sorunsuz
Genel Puan

Alıcı: Asisvénia
Tarih: 26 Nisan 2014; 0:18:10
Yorum
Simdiye kadar karsilastigim en ilgili arkadaslardan biri. 45 referansi olmasina ragmen ilk once urunu gonderdi, ardindan test ettikten sonra parayi yatirirsin dedi. Umarim yine alisverislerimiz olur. Kendisine bol tesekkurler ve basarilar dilerim..
Genel Puan

Ürün: satılık asus gtx 760 oc (satılmıştır)
Alıcı: emre sönmez
Tarih: 23 Nisan 2014; 0:03:21
Yorum
"hakem seminerlerinde izletilecek" türden sorunsuz alışveriş... :)forum üzerinden donanım alım satımı konusunda hiç tecrübem yokken tam anlamıyla dört ayak üstüne düştüğümü düşünmeme neden olmuştur, kendisine teşekkürü borç biliriz :)
Genel Puan

Ürün: satılık anakart+işlemci+ram
Alıcı: hemorabi
Tarih: 22 Nisan 2014; 20:48:36
Yorum
Çok rahat gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Tarih: 15 Nisan 2014; 11:59:15
Yorum
arkadaşımızdan ikinci alış-verişim fazlası ile ilgilendi teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: satılık ekran kart(SATILMIŞTIR)
Alıcı: db_61
Tarih: 12 Nisan 2014; 0:45:57
Yorum
İnternet üzerinden alışverişlerde nadir denk gelinir böyle satıcıya.Satış öncesi ve sonrası ilgili, kargo paketlemesi olabileceğinin en iyisi güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Alıcı: tolgahan66
Tarih: 5 Nisan 2014; 22:34:58
Yorum
Dürüst ve güvenilir kişi, herzaman kuskusuz ve sorunsuz alışveriş yapılabilecek mert bir insan. İnş. yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle...
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR satılık hurda anakartlar
Alıcı: serdar36
Tarih: 5 Nisan 2014; 22:33:25
Yorum
Ramazan bey tam bir esnaf.Şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: satılık 2*2 800 mhz ram(SATILMIŞTIR)
Alıcı: Spaniard
Tarih: 1 Nisan 2014; 14:56:37
Yorum
Çok profesyonel çalışan bir satıcı kesinlikle problem yaşamazsınız
Genel Puan

Ürün: satılmıştır(1*2 gb ram)
Alıcı: Dartagnan
Tarih: 1 Nisan 2014; 0:06:32
Yorum
Çok olumlu ve ilgili bir satıcıdır. Her türlü alış-verişlerinizde sıkıntı yaşamazsınız.
Genel Puan

Ürün: (satılmıştır) satılık 2*2= 4 gb 800 mhz
Alıcı: mkoyuncu
Tarih: 27 Mart 2014; 12:07:13
Yorum
10 Numara adam.Rahatca alışveriş yapabilirsiniz.Kesinlikle sorun yaşamazsınız. Teşekkürler Ramazan Bey.
Genel Puan

Ürün: satılmıştır (2*2 800 mhz ram 69 tl)
Alıcı: BatCat
Tarih: 20 Mart 2014; 11:51:19
Yorum
ilgili satıcı , problemsiz ürünler..kendisine teşekkür ederim güvenilir ve samimi bir abimiz :)
Genel Puan

Ürün: satılık(satılmıştır)asus gtx 560
Alıcı: CanBest
Tarih: 16 Mart 2014; 23:10:56
Yorum
Cok ilgili ve sevecen bir abimiz güvenle alışveriş yaoabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: satılık sappihire hd 5750 (satılmıştır)
Alıcı: EXGHOST
Tarih: 12 Mart 2014; 15:39:07
Yorum
Sağolsun çok ilgilendi. Ürün hızlı bir şekilde kargolandı. Paketlemesi çok iyiydi. Ürün sorunsuz çalıştı. Teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: SATILIK FSP 600 WATT +80 PLUS satılmıştır/satılmıştır
Alıcı: drk132
Tarih: 10 Şubat 2014; 13:25:28
Yorum
Sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: satılık e 8500+775 anakart(satılmıştır)
Alıcı: sniper
Tarih: 4 Şubat 2014; 21:53:52
Yorum
ramazan beye çok teşekkür ediyorum.çok ilgili ve alakalı bi arkadaş.sağolsun telefonla arayıp gerekli bütün bilgileri verdi.gönderdiği ürünlerde aynen söylediği gibi.pazarlık konusunda biraz hassas sanırım.ama sattığı ürünler zaten uygun pzarlık yapmaya gerek kalmıyor.bundan sonra parça lazım olduğunda direk onu arıycam.selamlar
Genel Puan

Ürün: satılık 775 msı anakart(satılmıştır)
Alıcı: LNavigator
Tarih: 2 Şubat 2014; 16:52:18
Yorum
Her şeyden önce iyi niyetli bir insan. Sorunsuz bir alışveriş için her aşamada yardımcı olmaya çalışıyor. İlgisini, alakasını esirgemiyor. Başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle... Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR HD 4870 (hıs)SATILIK 99 TL SATILMIŞTIR
Alıcı: fsadi
Tarih: 28 Ocak 2014; 13:24:16
Yorum
Arkadaşa kefilim Sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR satılık 2500k
Alıcı: IIWorldLifeII
Tarih: 22 Ocak 2014; 17:25:24
Yorum
abimle 2. alış-verişim,çok iyi niyetli karşı tarafın memnun olması için elinden geleni yapan birisidir..için rahat olsun..
Genel Puan

Ürün: satılık 1+1 2 gb 800 mhz corsair ram(40 tl)
Alıcı: slash10
Tarih: 17 Ocak 2014; 14:55:57
Yorum
Harika ve özenli paketleme.Bu konuda ders verebilir.Ürünler tertemiz ve sorunsuz.Çok güvenilir ve çok düzgün bir arkadaş.Sözü senet olanlardan.Bundan sonrada ürünlerini takipteyim.
Genel Puan

Ürün: satılık amd anakart/işlemci/ram(SATILMIŞTIR)
Alıcı: miralaytosun
Tarih: 13 Ocak 2014; 12:48:51
Yorum
ilk alış-verişim arkadaşımız bana hertürlü yardımda bulundu.gerekli bilgileri verdi.bir daha alışveriş yapabileceğim çok sağlam bir arkadaşımız.
Genel Puan

Ürün: satıldı hı-level 2*2 1066 mhz ram
Alıcı: BayJupiter
Tarih: 20 Aralık 2013; 20:42:26
Yorum
Ram tarafımca alınmıştır, güvenilir ve sohbet edilesi bir arkadaş daha doğrusu benim için bir abi. Havaleyi yaptıktan sonra kargoya verdi. Ramler çalışmıştır.
Genel Puan

Ürün: air ties 2310 ve 2410 satılıktır
Tarih: 15 Aralık 2013; 1:25:56
Yorum
daha öncede alışverişimiz olmuştu, ilgili güvenilir ve 10 numara 5 yıldız bir insandır kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: referans için satılık ram hyper x 2*2 90 tl
Alıcı: ioz
Tarih: 28 Kasım 2013; 20:52:11
Yorum
Genel Puan

Ürün: satılık ddr2 ve ddr3 ram (takas olur)
Alıcı: takinc
Tarih: 25 Kasım 2013; 20:40:50
Yorum
Ramazan Beyle alış verimizi yaptık. Teşekkür ederim yeniden. Komşu çıktık :) daha çook görüşürüz gibime geliyor. Hayırlı alış verişler dilerim.
Genel Puan

Ürün: satılık air 5340
Tarih: 16 Kasım 2013; 14:46:47
Yorum
Sırf muhabbet etmek için ürün alınır.. değerli abim sağolsun çok güvenilir gözü kapalı güvenebileceginiz birisi herkese şiddetle tavsiye ederim tekrardan teşekkür ederim ramazan abicim nasip olursa bir dahaki alışverişte görüşmek dilekleriyle :)
Genel Puan

Ürün: asus m5a99 ve ddr 3 2*4 gskill ram içi refrans ilanıdır
Alıcı: BerkcanCagatay
Tarih: 2 Kasım 2013; 23:02:30
Yorum
Donanımhaberde gördüğüm en yardımsever insan. Son derece güvenilir ve içten biri. Alışveriş yaparken hiç tereddütünüz olmasın görebileceğiniz en güvenilir kişi.
Genel Puan

Ürün: satılık mönitör 19'' led garantili
Tarih: 22 Ağustos 2013; 19:10:04
Yorum
arkadaşımız her türlü yardımı yaptı.gerçekten güvenilecek forumdaşımız.kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: satılık ddr2 hilevel2*2=4gb 1066 mhz soğutuculu
Alıcı: alpaha
Tarih: 4 Ağustos 2013; 18:18:34
Yorum
sorunsuz bir satıcı
Genel Puan

Ürün: satılık x-48 DQ 6 + Q 6600+ 4gb ram+SOĞUTUCU 370 TL
Alıcı: wildboyankara
Tarih: 31 Temmuz 2013; 22:47:27
Yorum
çok tşk ederim güzel ürün güzel satıcı
Genel Puan

Ürün: satılık boş kasa casper+coolermaster cm690
Tarih: 27 Temmuz 2013; 19:21:38
Yorum
10 üzerinden 10 numara bir insan,,sorunsuz a<lışveriş için ayrıca çok teşekkürler kardeşime..
Genel Puan

Ürün: satılık mönitör (satıldı)
Alıcı: cilekes_memin
Tarih: 27 Temmuz 2013; 14:18:03
Yorum
ilgili bir abimizdigilendi , gerekli yardımları dokundu, gerekli yardımları yaptı. teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: satılık amd anakart asus M4A89GTD PRO/USB 3
Tarih: 23 Temmuz 2013; 17:42:02
Yorum
tşk ederim herşey için
Genel Puan

Ürün: satılık hd 4870 119 tl (SATILMIŞTIR)
Tarih: 23 Temmuz 2013; 0:29:33
Yorum
çok tşk ederim
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR ASUS M2N-MX
Alıcı: bodyman700
Tarih: 16 Haziran 2013; 13:11:10
Yorum
kendisinden bir anakart satın aldım. iyi güzel bir alışveriş oldu, ilgili bir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: satılmıştır hd 6150
Tarih: 4 Haziran 2013; 21:48:57
Yorum
sorunsuz alışveriş ,,teşekkürler
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır.satılık amd işlemci
Alıcı: nefret14
Tarih: 25 Mart 2013; 16:21:18
Yorum
sattığı ürünü bugün aldım. herşey aynen dediği gibiydi. her türlü kolaylığı sağladı gerçekten. tek kötü yanı öyle çok ilgileniyor ve kolaylık sağlıyor ki, korktum malzemede bir sıkıntı vardır diye. :) ama hiçbir sıkıntı çıkmadı. herkes gözünü kapatıp alışveriş yapabilir bence. ramazan abiye ve alıcılara hayırlı alışverişler. :)
Genel Puan

Ürün: satılmıştır satılık ssd
Alıcı: mertov
Tarih: 9 Mart 2013; 19:21:01
Yorum
İlgili ve güvenilir bir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: referans ilanı.9800 gt
Alıcı: bugrascb
Tarih: 17 Aralık 2012; 23:46:47
Yorum
kendisi çok değerli bir abimizdir. gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz. ++++++++
Genel Puan

Ürün: referans ilanı
Alıcı: asir279
Tarih: 13 Aralık 2012; 21:47:28
Yorum
sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz ilgili bir arkadaş.teşekkürler
Genel Puan

Ürün: satılmıştır......anakart+işlemci soğutucusu
Alıcı: n0w
Tarih: 26 Kasım 2012; 0:46:33
Yorum
Merhaba, Güvenli bir satıcı mükemmel paketleme sorunsuz alışveriş Kendisine teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: satıldı.
Alıcı: koşanay
Tarih: 11 Ağustos 2012; 20:41:56
Yorum
Gayet memnunum sorunsuz alışveriş..başarılı
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR...
Alıcı: neronnuri
Tarih: 1 Ağustos 2012; 20:35:13
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu. Güvenilir bir satıcı.
Genel Puan

Ürün: referans ilanım
Alıcı: snpsercan
Tarih: 14 Temmuz 2012; 21:43:04
Yorum
güvenilir bir abimizdir gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: 17'' hp süper temiz 100 tl
Alıcı: ADAMANTIUM
Tarih: 22 Şubat 2012; 21:36:30
Yorum
Ramazan Bey çok özenli,yardımcı ve güvenilir bir arkadaştır. Hayırlı olsun iki tarafa da.
Genel Puan

Ürün: satılık 775 pim sogutucu(amd938 pin sooğutucu ile takas imkanı)
Alıcı: cansansar94
Tarih: 15 Ocak 2012; 17:20:08
Yorum
çok güvenilir bir satıcı çok ilgilendi
Genel Puan

Ürün: satıldı silinebilir.....satılık Q 9550
Alıcı: adam06
Tarih: 11 Ocak 2012; 22:04:24
Yorum
samimi ve dürüst bi arkadaşımız teşekkür ederim
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, PC
Otomobil
Renault, Opel
Hakkında
tel ve whatsapp = 05070207807 her daim musaitim. evim googlede böyle görünüyor https://www.google.com/...e0!7i13312!8i6656evimin haritadaki krokisihttp://i.hizliresim.com/PM2VRN.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.281