Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shroud61
Gerçek AdOzan Turan
Doğum Tarihi12 Kasım 1991
MeslekÖğrenci
KonumGümüşhane,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5820KLI CORSAIR 900DLİ OYUN CANAVARI SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
MERHABA ARKADAŞLAR; İHTİYAÇ FAZLASI SİSTEMİMİ ELDEN ÇIKARMAK İSTİYORUM. PARÇA SATIŞI DA MÜMKÜNDÜR. DİLERSENİZ HEMEN SISTEM BILESENLER... Mesaja git »
KOMPLE KASA 4690K, ASUS Z87 PRO WIFI, 2*8 GB DDR3, ASUS R9 390 VS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Sistemi üst düzey laptop aldığım için satıyorum. Özellikler : 4690K kutusunda vatan faturalı 24 Ekim 2017'ye kadar garantili, stok fanı yok... Mesaja git »
Bence abartı duruyor ama sonuç olarak sizin zevkiniz güzel duracağını düşünüyorsanız yapıştırın gitsin.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Uygun fiyatlı fx8300 soğutabilecek bir Soğutucu var mı amazonda şu an? Lepayı kaçırdım daha da uyguna Soğutucu bulamıyorum. 240lık kullanma ihtimalim ... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B018JYHBE6/ref=mp_s_a_1_14?ie=UTF8&qid=1473100559&sr=1-14&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=evga Alınabilites... Mesaja git »
Fantastik ve Bilim Kurgu Toplulugu !!! ( Güncel Topluluk ) ( 135 üye ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Beni de ekleyebilirsiniz. Okuduğum çok kitap olsa da bu dalda baya cahilmişim kitap isimlerine bakınca anladım. Şimdi üşenmezsem bütün sayfaları kontr... Mesaja git »
Bilgisayar topladım açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aynen de öyleymiş hocam. Orjinal cd idi başka bir tane ile denedim oldu sonunda kavuşabildim bilgisayarıma. Yardımları için herkese teşekkür ediyorum.... Mesaja git »
PSU kaynaklı bir sorunmuş hocam yenisini taktık bu sefer cihaz açılıyor ama cd den boot edemiyorum bir türlü :)... Mesaja git »
Kablolamayı tekrardan yaptım emin olmak için gerekli videoları izleyerek onlardan eminim. Yarın psuyu götürüp deneyeceğim tavsiyeniz üzerine. Ön panel... Mesaja git »
Bilgisayar topladım açılmıyor konusunu başlattı (2 yıl önce)
Dün yeni bir bilgisayar topladım herşeyi düzgünce kontrol ederek emin olarak taktım ama kasada açma tuşuna basınca hiçbir hareketlenen olmuyor. daha ö... Mesaja git »
Arkadaşları

Tranquillity

-PiToN-

Plunder

ysfgulteki
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084