Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
redno
Gerçek Adönder yılmaz
Doğum Tarihi15 Nisan 1963
MeslekTeknik öğretmen
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Şubat 2003
2. el mesaj sayısı: 1674
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DVI to DVI mı HDMI to DVI mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://www.sanalpazar.com/dvi-d-vga-aktif-donusturucu-adaptor-dvi-to-vga-24-1/i-76990707... Mesaja git »
http://www.sanalpazar.com/dvi-d-vga-aktif-donusturucu-adaptor-dvi-to-vga-24-1/i-76990707... Mesaja git »
***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kardeş SP yi savunmak için bu resmi eklemedim. Ödemelerin yapılmaya başladığını göresin diye ekledim. Neden bizimkiler yatmadı diyenlere izah etmeye ... Mesaja git »
Çok fazla açılma. Ocak 2017 ay sonunda iflas erteleme süresi doluyor. (bu konunun başındaki belgenin tarihine bakın) Milat o gün olur diye düşünüyoru... Mesaja git »
Öğrenci kardeşim, Ödemelere başladılar. Benim 700 ürünlük dükkanım var. 7 kasımdan sonraki alışverişleri ödüyorlardı ama eski borçları ödemedikleri i... Mesaja git »
Arkadaşlar eskiden kalma 5 ürün vardı. sabah bir tanesini yatırmışlardı. Az göce baktım diğer kalanlarıda yatırmışlar. İnşallah mağdur olan olmaz. ... Mesaja git »
Kayyum sanalpazarda değil. Kayyum atanan şirketlerle sanalpazar aynı kişinin. Kayyum atanan şirketlerin iflas erteleme süresinin bitimine 1,5 ay ka... Mesaja git »
Yok yok eski borçların ödemesi yeni satışlarla desteklenmşyor. eski satışların ödemesi kesinlikle yapılmıyor. Ben 700 ürünü kapadım. Rakam olarak çok... Mesaja git »
Kardeş sattığın ürünün parasını alman bizi üzmez sevindirir. Bu nasıl bir cümle....... Mesaja git »
+ 7 ekimden sonra yapılan satışların ödemesi tamamının ödemesi yapılıyor diyenler; söz konusu 2 ay sonunda eski alacaklılara yenilerinin eklenmiş olac... Mesaja git »
Arkadaşları

Sunbred

Nikneyime

floast

kocausta*

osmanhasimcan

t_henry
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109