Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-Bane
Gerçek AdDeniz Doğan
Doğum Tarihi15 Ağustos 1992
MeslekÖğrenci
KonumMersin,Akdeniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 7 dk. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları24
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu(4.kitap çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 dk. önce)
Nasıl olacak ama, son kitap hakkında zaten oyunu oynayan herkes biliyordur ama olsun Geralt ile ilgili malum olay;... Mesaja git »
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu(4.kitap çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Hocam yalnız benim anladığım o kısımda... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
@m-99 Barış reyizin almanyadan size bol selamları varmış bir adet resim ve not iletmemi soyledi Not: Almanya bizi kıskanıyor ^^... Mesaja git »
Pokémon GO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Raikou'yu zaten duslamışsın kalsın o cepte onun dışında 89 IV'lık zapdos iyidir, IV'ye o kadar fazla takılmayın 82IV üstünü basın gitsin gerçekten o k... Mesaja git »
Simulasyonda ikisini de sadece su türüne karşı denedim hava bonusunu koymadan; Zapdos'un sonuçları; DPS done kısmına bakın Buda Raikou; Totalde ... Mesaja git »
The Division filmini yönetecek isim belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben oyunu felaket ötesi beğenip oynayan birisiyim eğer Diablo tarzı farm mantığına yatkınsanız zaten çekiyor oyun kendine sizi. Aynı olayı NY sokaklar... Mesaja git »
Katılmıyorum hocam denedim ve araştırdım bir çok kişi söylüyor kuşların daha fazla efektif olduğunu çünkü beast sınıfındakiler çok hantal kalıyor kuşl... Mesaja git »
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu(4.kitap çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bugün sabah görmüştüm bende haberini 2020'den önce gelmez diyolardı ama yeterki rezil olmasın bu kadar çok hype varken gerisi önemli değil ne kadar sü... Mesaja git »
The Witcher Kitap Serisi Ana Konu(4.kitap çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam vallahi on numara özetledin durumu. Her kelimesine katılıyorum o spoilera aldığın olayı baya merak etmiştim şok oldum orda ama spoiler yememek i... Mesaja git »
Halloween (19 Ekim 2018) | John Carpenter | Nick Castle başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Genelde Rob Zombie'nin çektiği seriler için yapılan eleştiriler aynı yönde hep mesela; Myers'ı diğer slasher filmlerindeki katiller gibi -Tepenin gözl... Mesaja git »
Arkadaşları

JDM RS13

Thomas Anderson

SVSTRGMR

Thanos

Enchantedd

blackh4wk

Ramuli

b0Ni

uzmanbiyolog

Aerosol 34

PapuaYeniGine

L[A]hor

urazs

Frobisher

bLackMumbLe

Charles Bartowski

OGZ_KEMALBABA

Isla Tortuga

WolF-EyE

en323

AnNka-tr

Zad Prime

mgsfanboy

UberkS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILIK / TAKASLIK] RAZER MAMBA CHROMA KABLOLU / KABLOSUZ
Alıcı: Quaven
Tarih: 13 Mart 2018; 19:34:21
Yorum
Ürün elime geçti ilanda belirttiği gibi sıkıntısız ve temiz...
Genel Puan

Ürün: AMD FX 6300 3.5 GHZ
Alıcı: euse1474
Tarih: 22 Ocak 2018; 14:09:11
Yorum
Güzel bi şekilde paketlenmiş, sorunsuz çalışır vaziyette teslim aldım. Almaya karar verdiğim gün epey yağmur yağmasına rağmen kargoyu sonraya bırakmadı hemen kargoladı. Ben arkadaşla alışverişimde sorun yaşamadım size de tavsiye ederim :)
Genel Puan

Ürün: Asus R9 270 DirectCU II 2GB
Alıcı: Chamonix
Tarih: 18 Ocak 2018; 12:07:00
Yorum
Sorunsuz Alışveriş. Ürünler Sorunsuz. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Önce havale sonra ürün şeklinde aldım. eksiksiz ulaştı.
İmza
I am Bane and I could kill you... but death would only end your agony and silence your shame.
Instead, I will simply...BREAK YOU!
-Bane
Steam: -Bane
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC
Steam
-Bane
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Acer
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.170