Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HaybridX
Gerçek Ad 
KonumBurdur, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki anakart bozdum tesadüf mü? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sistem BIOS ekranındayken güç dengesini kurmaz (Boşta veya yük altında) diye biliyorum. Bu yüzden BIOS güncellemesi esnasında sistem anlık olarak güç ... Mesaja git »
Evga marka guc kaynaklari nasil başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
EVGA güç kaynaklarını SuperFlower üretiyor diye biliyorum ki kendileri piyasanın en iyi üreticilerinden biridir Seasonic ile beraber. Teknoloji biraz ... Mesaja git »
Ryzen 1700 Yüksek Sıcaklık başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynı sorun bende de var. BIOS güncelledikten sonra boşta 32-33 derece olan sıcaklık 41-42 derece oldu. Tabi, yine de olabilir ama ben soğutmayla bir a... Mesaja git »
Fişe Takınca Anakart Çalışıtor Fakat Görüntü gelmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Benim bildiğim, uzay montaj (kasa dışı kurulum) yapıldığında ve güç kaynağını taktığınızda anakart kendiliğinden çalışmaz. Sadece elektriği verirsiniz... Mesaja git »
Bütün BIOS'u aradım sanırım MSI buna benzer bir seçenek koymamış. Kasanın içi de buz gibi hiç öyle boşta 40 dereceymiş gibi görünmüyor. Bir süre böyle... Mesaja git »
Sense Mi diye arattığımda kullanıcıların hepsi C6H kullanıyordu. O dediğinize de bakarım müsait olunca.... Mesaja git »
Hocam biraz baktım internetten ama öyle bir ayar sadece ASUS anakartlarda (C6H) var sanırım. Şu an bilgisayara bakamıyorum, bakınca tekrar belirtirim.... Mesaja git »
MSI'ın Ryzen için çıkardığı son BIOS'unu yükledim. B350 Gaming Pro Carbon ile 1600X kullanıyorum fakat sıcaklıklar boştayken 10 derece arttı. BIOS'u g... Mesaja git »
Merhaba, Güç seçeneklerinde Ryzen ayarı Chipset Driver kurmama rağmen bende de görünmüyor. Eksik yaptığım bir şey mi var anlamadım doğrusu. Siz nasıl... Mesaja git »
EVGA KARGO DURUMU HK. Bilgisi olanları beklerim başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bir diğer husus, mesela Ptt kargonuzu geri getirdiğinde kabul etmezseniz kargoyu imha ediyorlar. Bana böyle demişlerdi. Üstelik 60 küsur lira gümrük p... Mesaja git »
Arkadaşları

CanUSeeThat

Kurt Knispel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
374ffdeb0693f10d0a14fa684e3a0b3a8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094