Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HaybridX
Gerçek Ad 
KonumBurdur, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Şöyle bir görsel var reddit'te paylaşılmış.... Mesaja git »
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2080Ti FE için şöyle bir tasarım var ne kadar doğru bilmiyorum. Ben beğendim doğrusu. Kaynak:... Mesaja git »
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Umarım bu sefer termal pedleri koymayı unutmazlar. Kartları bir de videolarda görmek lazım.... Mesaja git »
MSI hariç hiçbir kartın tasarımını beğenmedim 10 serisi daha kaslıydı sanki. ASUS ve Galax HOF'u merak ediyorum.... Mesaja git »
Hangi kasayı almalıyım? (PHANTEKS P300 KASA ALINDI MONTAJ YAPILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
pcpartpicker.com sitesinde P300 ile 280mm sıvı soğutma kullananlar mevcut sığması lazım diye düşünüyorum.... Mesaja git »
Hangi kasayı almalıyım? (PHANTEKS P300 KASA ALINDI MONTAJ YAPILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ön kapak çıkınca 3-5 derece anca oynuyor hava akışı yeterli, kapak ile fanlar arasında yeterince boşluk var. Tabi keşke tamamen kapalı olması yerine a... Mesaja git »
PHANTEKS P350X başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
qp bilişimde de stokta yok. Inventus satıyordu bir ara ama stoklar bitmiş herhalde. Tekrar gelir diye düşünüyorum. Kendim P300 modelini kullandım HDD ... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilgisayardan ekledim kartı. Adreste Türkçe karaktere filan dikkat edin diyorlar ama ben umursamadım nasılsa o şekilde yazdım, dikkat etsem de hata ve... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kredi kartınız veya banka kartınız kayıtlıysa PS4 üzerinden satın alım yapılabiliyor ama sadece oyun alımı yapılıyor. Cüzdana para ekleme yapılmıyor y... Mesaja git »
Cüzdana para ekleyemedim yine. 30 lira atayım dedim yeşil yazıyla cüzdana eklendi dedi ama kesinlikle para çekmemiş. 3. ve 4. defa denediğimde ise hat... Mesaja git »
Arkadaşları

CanUSeeThat

Kurt Knispel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
374ffdeb0693f10d0a14fa684e3a0b3a8.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063