Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Silkroad Online 60CAP - ECSRO files DH ye ozel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Su an acik ama exchange bugini kapamaya ugrasiyorum. Bi cozeyim sunucuyu online hale getirecegim. Elle kasiyoruz evet.... Mesaja git »
ABD: S-400 Alırsanız F-35 Vermeyiz. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Stalin Kars'i isteyince mecburen kendimizi NATO'nun tabiri caizse kucagina biraktik. Yoksa denge politikasi ile devam ediyordu hersey. Eger Sovyetle... Mesaja git »
Silkroad Online 60CAP - ECSRO files DH ye ozel başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Acikcasi bu tipte bir iki sunucu bulmuştum. Ama hepsi tak dedi kapadı. Ayrıca hepsinde bağış sistemiyle güclenme olayı vardı. Benim bu sunucu da hiçbi... Mesaja git »
Silkroad Server Kurma Süreci? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4-5 ay once bunlari yazan ben dayanamayip yine sunucu acma isine girdim hobi amacli. Ama manyaklik oldugu konusundaki fikrim degismedi.... Mesaja git »
Para icin degil de benim gibi hobi amacli acacaksan acmani tavsiye ederim. Kendi cevrenle diledigin gibi duzenleyip oynayabilirsin. Elite pvpers ve r... Mesaja git »
Bu hafta ici sunucu acilisini gerceklestiriyorum.... Mesaja git »
Silkroad Online 60CAP - ECSRO files DH ye ozel konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaslar uzun bir aradan (SilkroadMasters dan hatırlayanınız vardır) sonra eskiyi yadetmek adina en eski dosyalarla bir sunucu kurmaya karar verdim.... Mesaja git »
Türkiye'nin ilk uzay merkezi bu yıl açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yalan olan sey nedir? Uzay yok mu demeye mi getiriyorsun? Uzayin propaganda amacli kullanilmasi ozellikle soguk savas doneminde oldu. Cunku uzay bir ... Mesaja git »
Yine Tübitak, yine Red. Ülkenin hali... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada arkadaslar ozellikle biyoloji,fizik,kimya alanlarinda sunulan projelerin basliklarini okudunuz mu? Tanimlar; lise konularinin bes gomlek ust... Mesaja git »
Stephen Hawking hayatını kaybetti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Olumu neticesinde tartisma konusu olmasi gereken seyler yaptigi isler, fikirleridir. Ama konuda bunu tartisacak kapasitede vatandas pek cikmadigindan... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In A.I. We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.145