Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Aman sakin satmayin. 1Eu ya dusse bile hic gocunmayin. Etherium unda cok iyi bir gelecegi var. Gecen hafta Isvicre'de Bern kentinde bu konuda sempozyu... Mesaja git »
Elektrikli Otomobil istiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Teknolojinin gelisimiyle beraber birakin elektrikli araba sahibi olmayi araba sahipligi mevzusu dahi ortadan kalkacak. Turkiye'de isler biraz geriden ... Mesaja git »
Türkiye - İsrail Hava Kuvvetleri karşılaştırması. Vahim durum. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yok mu boyle bonba gibi tufek gibi bisey bizim fuzenin ustune taksakta boyle taraya taraya gitse. O zaman en guclu biz oluruz.... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aslinda gidilmez degil de, oynadigin zorluk seviyesine gore 12 civari daha rahat edersin. Senaryoyu bitiriyim diye acele de etme. Gizli yerleri ara, s... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu isin sacmalik oldugunu soyleyen forumdaslara dahi 1 tane alin atin kenara unutun diye sayisiz mesajim oldu. Ben bunu yazarken bitcoin 350dolar civa... Mesaja git »
Stalin Kars'i istemeseydi ABD nin kucagina dusmeyecekti bu ulke. Anlamadilar gitti. Ne ABD ne Rusya bu ulkeye dost olabilir. Cikarlar herseyin onunded... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
O biraz da su anki yukselisten kaynakli. Yoksa 1,16 Eu dan Litecoin aldiysaniz su anda gobek atmaniz lazim ^^... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Her zaman dedigim gibi Bitcoin tutmak en mantiklisi. Litecoin'se ikinci. Hicbir zaman Bitcoin ve Litecoin 'den sasmadim. Konu 4 senedir burada duruyo... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam ben suya atladim sonra uncharted edasiyla duvarlari deneye deneye kaleye ciktim. Iceride grinder stone vardi yamulmuyorsam. Bir de viper sword s... Mesaja git »
Yaşlar kaç ve ne iş yapıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
36 yasindayim . Ozel sektorde kullanici deneyimi gelistirme uzmaniyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In Crypto We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203