Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzlanda sünneti yasakladı başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Penis ucundaki koruyucu kilifin kesilerek alinmasi, Nil nehrinin dogdugu(Nil Misir'da denize dokulur karistirmayin) orta afrika civarinda yasamis olan... Mesaja git »
CANLI YAYIN - ELON MUSK, TESLA ARACINI MARS'A GÖNDERİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Operasyon odasindaki adamlar daha yirmilerinde. Bir cigir actilar. Ulan dunya su kan emici geri kafali politikacilardan bir kurtulsa yeminle 10 sene... Mesaja git »
Neden sadece AMD ve NVIDIA var? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Insanlik icin hicbirsey hayra gitmiyor farkinda misiniz? AMD ve Nvidia da yapay zekaya islemci gucu saglayacak sekilde yeniden vizyon olusturuyorlar. ... Mesaja git »
Mercedesle bmwyle geçenlere küfrü basan bir ben miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Senin adina ben uzuldum. Ama yasin genctir. Biraz hayati yasa. Aslinda bmw , mercedes almanin cokta maharet isteyen birsey olmadigini anlayacaksin. Oz... Mesaja git »
Diyanet'ten olay yaratacak yeni fetva: Sol elle şeytanlar yemek yer başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Seytan sagda solda degil ; bilakis diyanette. Ey cocugunun riskini bu fetvayi cikartmak icin hibe eden ehl-i muslim; ote yanda iki elim yakanizda olac... Mesaja git »
Neden sadece AMD ve NVIDIA var? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Milyon degil milyar dolar. Ayrica bu firmalarin kendi uretim parkurlari da yok. Cip uretimini baska firmalara yaptiriyorlar. Nvidia'nin kimleri bunye... Mesaja git »
piyasa oyle bir durumda ki mining yapanlar kartlari aldiklari fiyatlara cekseler herkes atlayacak durumda.... Mesaja git »
Amerika vs İngiltere vs Almanya Hangisini Tercih Edersiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Amerikan ingilizcesi bir gocmen toplumun sentezidir. Dolayisiyla ana dili ingilizce olmayan toplumlar tarafindan daha rahat kullanilabilir bir dildir.... Mesaja git »
Bunca millet yurtdışına nasıl çıkıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yurt disina cikmak isteyen ya ogrenci olacak, ya bordrolu calisan olacak ya da emekli olacak. Bunlardan birine sahipseniz herhangi bir AB ulkesine gid... Mesaja git »
(Ss'li) Türkler Dünyadaki en Tembel Millet Çıktı (Egzersiz) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu kisiyi neden Turk dusmani ilan ediyorsunuz anlayamiyorum. Bunca konuyu Turkleri itin gotune sokmak icin actigini dusunmeniz asil abesle istigal ola... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In A.I. We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.188