Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus Pg279Q denemesi / 4k Oyun fpsleri - 1080 Ti - Samsung U28D590D başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
4K @ 144hz icin bir GPU serisi daha beklemeliyiz. Ben konudan bunu anliyorum.... Mesaja git »
ASO Çalışması Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Harika mesaj. Tesekkurler.... Mesaja git »
İsro-Xian Serverinde Toplanıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sunucuyla hic ugrasmamislar orasi oyle. Ama sunun farkina vardim. 2005 ten 2007 ye kadar oynamis olan pekcok Xian li su an sunucudalar. Yakin zamanda ... Mesaja git »
“AMD ve Nvidia madencilik odaklı kartlar geliştiriyor” başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kapi gibi konum 4 senedir ekran karti bolumunde duruyor. Bence gelisimiyle ilgili birseyler ogrenmek istiyorsaniz okuyun derim. Hakkinda hicbirsey bi... Mesaja git »
[iSRO] Xian serverı açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Eski sistemde oyuncular dengeyi kurabiliyorlardi cooldown sayesinde. Simdi cooldown 15 dakika degil job gecislerinde (yamuluyorsam duzeltin) . Misal n... Mesaja git »
Bu sisteme SLI Mı yapılmalı yoksa ekran kartı mı güncellenmeli ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
1. sli yapmayin. 2. butcenizi soyleyin kart onerelim. Ben fx 8350 ile 1070gtx kullaniyorum 5760*1080 eyefinity @60hz. Cok memnunum. Oynadigim oyunlar... Mesaja git »
[iSRO] Xian serverı açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben buna girip bir denemek istiyorum ama eminim job sistemi yenisi gibidir. Tek sevmedigim noktasi bu benim icin.. Yarin acilacaksa bir discord filan ... Mesaja git »
Unity Developer Arıyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bunu defalarca yazdim yine yazacagim. Aradiginiz kisiyi belirtmissiniz. Iyi guzel peki neden kendinizi tanitmiyorsunuz oncelikle? Firmanizi, ortami... Mesaja git »
Oyun Yapımı İcin Ekip Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ingilizceniz varsa https://www.gamedev.net/... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Evet kesinlikle var. https://bitcoinwisdom.com/ sitesinden yukaridaki coin isimlerine tiklayip grafikleri incelemenizi tavsiye ederim. Borsa... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In Crypto We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.363