Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Onlar kaç ayda alıyor, biz kaç ayda? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1 sene amerikada yasadim sonra dondum ulkeme hizmet edeyim diye ama 5 sene dayanabildim ve akabinde pes edip hollanda ya goctum. 8 senedir Hollanda'da... Mesaja git »
CUDA için çift ekran kartı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Video renderi 2d mi 3d mi alacaksiniz? Hangi programla render alacaksiniz? Animasyon ve sahne renderi almayacaksaniz CUDAyla veya OpenCL ile isiniz yo... Mesaja git »
Güney Kore, robot vergisinde ilk adımı attı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Pek çok senaryo var bu konuda. Pek çok farklı yaklaşım var. Kimine göre Terminatör benzeri bir olay olacak. Yapay zeka o kadar gelişecek ki ins... Mesaja git »
Tesla otonom tır konvoyu geliştiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teknolojik gelismeler iyi guzel de demografik olarak kac ailenin tir soforlugunden evine ekmek goturdugunu hesaplamislar mi? google a gore 3.5milyon ... Mesaja git »
Suriyelilere beleş ev başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Agir gelecek bazisina ama boyle giderse karilarinizi koynunuzdan alip suriyelinin koynuna da koyarlar. Topragi peskes cektiler, vergilerinizi peskes c... Mesaja git »
Ete zam gelmiş haberlerde yok. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hollanda aylik asgari ucret 2017 itibariyle 1551,60 EU . Hollanda'nin Migros undan (Albert Heijn) fiyatlar Bu fiyatlar ulke geneline yayilmis ol... Mesaja git »
Ne bu ulkeden kacma meraki ya? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ben sadece yazilim alaninda bilgi verebilirim. Diger muhendislik konularinda bilgim yok. Hollanda'da su an inanilmaz bir yazilim gelistirici acigi bul... Mesaja git »
R9 280 almaya değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
oturma odasindaki makinamda full hd tv me guc veriyor. Cok memnunum. r9 280x gerci benimki. r7 265 den cok cok guclu. Bence her turlu deger. CPU ne ol... Mesaja git »
Ne bu ulkeden kacma meraki ya? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hollanda'ya bilgi gocmeni olarak 8 sene evvel geldim. Gectigimiz 8 seneye bakinca ne kadar olumlu bir karar verdigimi ben biliyorum. Mukayese edecek k... Mesaja git »
BM'den IŞİD raporu: İslam'la alakaları yok, dua bile bilmiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sirf hakli adaletli davraniyorsan ele gecirdigin insanin ozgurlugunde sen soz sahibi oluyorsun oyle mi? Bir kez dusun su bati eger senin kafanda bir a... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In Crypto We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141