Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SuRRoUnDeR
Gerçek Adşevki pedük
Doğum Tarihi31 Ocak 1986
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 186
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 22 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsa D gaza basınca gelen su sesi sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uzun zaman olmuş . Ne oldu problem? Benim Corsa da da gaz verince suyun devridaim sesi bol miktarda duyuluyor . Ama herhangi bir eksiltme vs yok... Mesaja git »
OPEL CORSA D KAPI KİLİT SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Veysel bey elinizden gelirse yada değiştirebilecek usta varsa fethi beyi bir arayın belki kilitleri kargolayabilir... Mesaja git »
OPEL CORSA D KAPI KİLİT SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fethi bey sağolsun yarım saatte her iki arka kapı kilidini de elindeki sağlam kilitlerle değiştirdi.... Mesaja git »
HDMI ile PC TV bağlantısında parazit başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Allah'tan çözümü bulmam uzun sürmedi. PC nin power kablosu - tv nin kablosu - ve receiver in kablosunun takılı olduğu 3 lü prizden receiver in kablosu... Mesaja git »
HDMI ile PC TV bağlantısında parazit konusunu başlattı (6 ay önce)
Mütevazi bir sistem topladım. (Gigabyte a320m s2h. / Ryzen 3 2200g / hyperx predator 4+4 ram / M2 ssd. ) Yumatu marka TV de 10 gün kadar kullandım ... Mesaja git »
lag spike kesin çözüm başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Sonuçta router ve laptop arasındaki iletişim ile alakalı bir sorunmuş. Aç destekli bir lan kartı aldım gelince birdeac destekli router alıp 5ghz bandı... Mesaja git »
Sabit kalmasını sağladım . 80-90 pinglere razıyım ama zırt pırt 400 lere firlamasi inan insanı hayattan sogutuyordu.... Mesaja git »
csgo ani ping artışı başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Modemin bağlantı protokolün ü. (a-b-g-n-ac) sadece g olarak ayarladım şu an sorun çözüldü... Mesaja git »
Ani Ping Yükselmesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
en sonunda buldummmmmm :D modemin arayüzüne girip bağlantı protokolünü (802.11 abgn ac) sadece 802.11 g yaptım sorun çözüldü... Mesaja git »
Şimdi wlan optimizer vs gibi programlarla çözüme ulaşamayanlar için yazıyorum . Sıkı durun aslında çok basit. Modem yada router ınızın arayüzüne giri... Mesaja git »
Arkadaşları

erenun

ecay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.096