Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Babakedi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi21 Eylül 1980
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fotoğraf Makinesi Alırken Yanınızda Bir Bilgisayar Götürün başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hiç önemsiz değildir diyemem tabiki ama kozmetikde sorun yoksa netlemede yada kayıtta pil ömrü durumu konular varken bence çokda önemsencek bir durum ... Mesaja git »
Amazon.de Lens Siparişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
evet gümrük vergisi ve kuru da düşününce çok fark yok... Mesaja git »
Canon 80D başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Açıkçası bende d5200 kullanıyorum. lenslerim 35mm f/1,8 40mm f/2,8 makro sigma 17-50 f/2,8 nikon 55x200 f/3,5-5,6 hepsini 2 el aldım makine hariç jidd... Mesaja git »
Fotoğraf Makinesi Alırken Yanınızda Bir Bilgisayar Götürün başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
evet video olayı daha önemli ben en son sivrihisar da uçak gösterisine gittim 700 tane sadece hava araçlarını çekmişim seride toplasan 60 70 tane işe ... Mesaja git »
STOK FOTOĞRAFÇILIĞI BİLGİ PAYLAŞIMI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
durmadan yola devam:)... Mesaja git »
şu 100mm bende merakla bekliyordum açıkçası diğer ürünleri kullanan arkadaşlar var mı acaba... Mesaja git »
Fotoğraf Baskı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
canon nun bir modeli var Canon SELPHY CP910 bu modeli çok görmeye başladım. merak da etmedim değil. ama fiyat ve mürekkep dir kağıttır düşündüğümde no... Mesaja git »
*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi *** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Önerileriniz için çok teşekkürler bilgi paylaştıkca artıyor gerçekten Enstantane olayı tabşki öğle ona diyecek bir lafım yok benim denemem zaten dü... Mesaja git »
*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi *** başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
55x200 lens aldım 2.el sıfır resmen ilk denediğim vc li vc siz farkı elde inanılmaz fark ediyor. Videodaki gibi titremeyi vc kapalı iken hissediyorsun... Mesaja git »
Chp'li milletvekili silahlı İHA'ya HAYIR dedi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
şu paylaştığı adamın resmine bir baksanıza ya çocuk bile fhotoshop olduğuna inanır. asılsız bir haberi böyle yediriyorlar millete şaka gibi birde ima... Mesaja git »
Arkadaşları

jiddi

Utk-i

rumi

osman sifil

Voidian

arkadascanlisi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156