Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PcKoPaT
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
KonumİST. Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 64
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom AKN'yi Kaldıracakmış! [ÖNEMLİ EDİT] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
"Hız düşürmeyeceğiz" şeklinde ne bir yazı, ne bir video ne bir açıklama yok henüz. Bu şekilde bir açıklama gören duyan var mı? Röportajda kaçamak ce... Mesaja git »
Yarım saat kadar önce 289TL den 190TL ye indi. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.... Mesaja git »
Yarım saat kadar önce 289TL den 190TL ye indi. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.... Mesaja git »
Apple, kişisel veri indirme hizmetini başlattı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Google da yıllardır var zaten. Google Take Out diye aratıp bulabilirsiniz.... Mesaja git »
Satılık Ip8 Plus 64 gb En ucuz 3549 TL Tr garantili model 1897 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Merhaba, En uygun Ip8 ve Ip8 Plus bizde. Almak için hemen iletişime geçin. İstanbuliçi elden nakit hemen teslim. Üsküdar Akasya Avm ve ya Maltepe F... Mesaja git »
IPhone 8+ 64GB Gümüş A1897 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Yurtdışından alınma, 1 yıl uluslararası garantisi Türkiye'de geçerli olan, sıfır, jelatinli paketinde A1897 model IPhone 8+ satılıktır. Fiyat 3650... Mesaja git »
Şebekede önceliklendirme seviyesi gerçekten var mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Numaramı turkcelle taşımayı düşünüyorum aklıma birşey takıldı. Mesela stadyumlar ya da havalimanları gibi şebekenin yoğun olduğu y... Mesaja git »
Clio 4 R-Nav Navigasyon ve Harita Sorunu - Lütfen Yardım Edin! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
merhaba arkadaşlar, Renault Mais Ankara şubesinden (Söğütözü'ndeki) 1 hafta önce Renault Clio 4 0.9 Turbo Icon satın aldım. Araba güzel ve ş... Mesaja git »
HTC'nin Android 6.0 yol haritası ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://htc.youmobile.org/ sitesi resmi HTC sitesi değildir. zaten bunu sayfanın sonundaki ibare ile de açıklıyorlar. Aynı site Samsung için de benze... Mesaja git »
Logitech araç içi telefon tutucu 30 TL (Kargo dahil) GG başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
NITE IZE muadili bir ürün. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/logitech-smartphone-accessory-trip-989-000119-196555333 htt... Mesaja git »
Arkadaşları

onurk_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094