Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PHO3N1X
Gerçek AdSerkan TURGUT
Meslekİşletme
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 170
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sigara kullanmayan,keyiften nargile içen biri olarak Smok Gpriv 2 luxe edition aldım ve yanında da likit olarak cutwood boss reserve aldım.Cihaz nargi... Mesaja git »
Nallart sezonu açtığına göre gerçekten kış gelmiş.... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 Xbox One X'te Native 4K Çalışacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Adam oraya insanlar anlasin diye nokta koyup "Bence bu değerler iyi" demiş güç kıstası yapmamış.Sazan gibi atlayıp bir şeyleri savunmadan önce,okuyup ... Mesaja git »
SATIŞTAN KALKMIŞTIR. konusunu başlattı (4 ay önce)
Satıştan kalkmıştır.... Mesaja git »
Sekiro: Shadows Die Twice Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu adam eskiden troll değildi,hakkını veremiyor zaten.Eski trollerin yerini kimse tutamaz nerde o Elektrik Süpürgesi resimleri hey gidi..... Mesaja git »
SATILIK BEDAVAYA YAKIN PS4 500GB !! konusunu başlattı (6 ay önce)
Yeğenlerimin elinde hırpalanmış PS4 500 GB ilk kasa ve yanında 1 adet kol olarak satıyorum.Cihaz kozmetik olarak 10 üzerinden 6 7 alır hırpalanmış bir... Mesaja git »
Dışarı çık hava al biraz.... Mesaja git »
Heyecanlandırıcı bir oyun gibi duruyor.Samuray tarzı sevenler icin oldukça sevindirici bir haber.... Mesaja git »
Assassin’s Creed Odyssey Ekran Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Neden sadece Ps4 kullananlar mi elestiriyor bu oyunu,nerden vardınız bu kanıya? Ayrıca oyun ps4'e cikan bir oyjn illa exc olmasina gerek yok.keyifli b... Mesaja git »
Arkadaşları

Rubisco

berdush42

_Dominic_Toretto_

Reis-i Eagles

Hazan

sarppy

GT_55

addidas_85

veysel

GIGABYTE TÜRKİYE Anakart

SJess

I-C-O

LogiaType

senzu

Kafkaslı57

shinji mikami

d3vstator
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK BEDAVAYA YAKIN PS4 500GB !!
Alıcı: acu540
Tarih: 3 Ağustos 2018; 19:01:38
Yorum
Teşeşkkürler güzel bir alışveriş oldu gözü kapalı güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] UYGUN FİYATLI MSI GTX 750tİ TwinFrozr
Alıcı: Naga
Tarih: 17 Mayıs 2018; 13:33:28
Yorum
Anlayışlı ve güvenilir satıcı. Teşekkür ederiz.
Genel Puan

Ürün: [SATIILDI] TÜRKİYE GARANTİLİ EŞŞİ·Z FİYATLI ÇİFT KOL PS4 PRO
Alıcı: leonskennedy
Tarih: 11 Kasım 2017; 8:58:09
Yorum
Arkadaş düzgün bir insan. İlgili ve düşünceli. Ben Farklı şehirden 1650 tl havale yaptım konuştuğumuz gibi ertesi gün ürünü kargoladı. Ben yaptığım alışverişten memnun kaldım tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] UYGUN FİYATLI AMD RX 460 4GB ASUS STRIX
Alıcı: burgfb
Tarih: 17 Temmuz 2017; 15:16:17
Yorum
Eft sonra kargo alışverişimiz olsu sıfır sıkıntı kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Sapphire R7 370 NITRO GAMING Dual-X[ACİL SATILIK] 4GB 256Bit AMD Ekran Kartı 320 TL !
Alıcı: Adrenalin_
Tarih: 11 Nisan 2017; 20:53:48
Yorum
Güvenilir bir forumdaşımız. Havaleden 1 saat sonra ürün kargodaydi. Kendisine bu güzel alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Kırılabilen 120GB PS3 Slim + PES 2013
Alıcı: shinji mikami
Tarih: 16 Eylül 2016; 19:05:26
Yorum
Saygıdeğer kardeşim Serkan beyefendi ile harika bir alış veriş yapmanın mutluluğunu yaşadım. Kendisi beni cuma gününe kadar bekledi.Sağolsun ürünümü kargoya verdi. Beklemeden kargo takip nosunu da verdi. Böyle güvenilir kardeşlerimizi sitede görmek ve gönül rahatlığı ile alış veriş yapmak ne kadar güzel. Kesinlikle gönül rahatlığı ile alış veriş yapılabilecek çok beyefendi bir kardeşimiz. Ticaretten öte bir dost kazandığım için kendi adıma çok mutluyum.
Genel Puan

Ürün: KB11 FULL + FULL KÖY [REFERANS İLANIDIR]
Alıcı: senzu
Tarih: 11 Eylül 2016; 16:30:13
Yorum
Kendisinden çok özür dilerim öncelikle, haliyle tanımadığım için çok ön yargılı davrandım.. Allah razı olsun öyle davranmama rağmen sukünetini ve efendiliğini bozmadı.. Kendisine güvendim ve hesabına parayı yatırdım sorunsuz bi şekilde gerçekleştirdik alışverişi yardımcıda oldu Allah razı olsun tekrardan böyle güzel insanların olduğunu bilmek güzel bişey çok teşekkür ederim tekrardan, Serkan bey hakkınızı helal edin.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] MSI GAMİNG M3 ANAKART ! 450 TL !
Alıcı: ankaland
Tarih: 29 Temmuz 2016; 15:03:14
Yorum
sorunsuz bir alışverişti. Arkadaş dürüst saygın biri. ilanda belirttiği her şeyin arkasında durdu.. Daha iyi alışveriş yapılamazdı.. Gönül rahatlığı ile güvenilebilir.Tekrar görüşmek dileğiyle..
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Sapphire HD 7770 Ghz Edition
Alıcı: muratdur
Tarih: 6 Haziran 2016; 11:51:45
Yorum
Çok değerli bir arkadaş, ürüne ne dedi ise o şekilde ve çok iyi şekilde paketlenmiş şekilde gönderdi. herşey için çok teşekkür ederim. Kargo firması ile bir sorun yaşadım ama çok iyi ilgilendi. tekrar tekrar teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] TERTEMİZ SAPPHİRE HD 7770Ghz Edition 150 TL !
Alıcı: integer
Tarih: 28 Ocak 2016; 20:52:29
Yorum
Teşekkürler ilgili satıcı sorunsuz ürün. Diyarbakır'dan İstanbul'a ekran kartı 24 saat olmadan geldi.
Genel Puan

Ürün: Evga 750G2 & Corsair H100i GTX [REFERANS İLANIDIR]
Alıcı: SJess
Tarih: 8 Ocak 2016; 12:01:56
Yorum
tertemiz bir alışveriş oldu çok ilgili ve dürüs bir arkadaş çok rahat anlaşabildiğiniz konuşmaları net ve kararlı ne dediğini bilen temiz bir insan kargo paketlemesi çok sağlamdı herşey için teşekkürler üstad.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Eşsiz fiyatlı; İ7 6700K işlemci,Gigabyte Z170X Gaming 7 Anakart (Ayrı satış başladı)
Alıcı: lastzombie
Tarih: 30 Aralık 2015; 15:06:43
Yorum
Güvenilir bir alıcı. Kargo firmasından koruyucu paket alarak gördüğüm en iyi paketlerden biri elime ulaştı. Zaten ürün fiyatı uygundu yanında gönderdikleri ekstralar ile birlikte çok uygun fiyata gelirken kargo için masraf çıktığına üzüldüm diyebilirim. Ayrıca gerçekten ilgili ve sohbeti keyifli biri telefonda da konuşma fırsatımız oldu.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Sapphire HD 7850 Dual-X 2 GB 256 Bit Ekran Kartı
Alıcı: şubat
Tarih: 25 Kasım 2015; 20:24:17
Yorum
İyi alışverişti teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] EVGA GTX 980 CLASSİFİED ACX 2.0 !
Alıcı: ney69
Tarih: 30 Ekim 2015; 11:10:31
Yorum
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] God Of War:SAGA
Alıcı: Cinephilia Auteur
Tarih: 26 Ağustos 2015; 20:14:02
Yorum
Sorunsuz bir satış oldu. Ref isteğine biraz geç cevap verdiğim için bağışlasın arkadaş beni.
Genel Puan

Ürün: [SATILMIŞTIR] SATILIK SIFIRDAN FARKSIZ SONY 7+1 PULSE ELİTE EDİTİON HEADSET !
Alıcı: nlp
Tarih: 25 Ağustos 2015; 12:12:38
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
Alıcı: sharapnell
Tarih: 5 Ağustos 2015; 21:59:42
Yorum
arkadaşıma gerek samimiyeti gerekse ilgisi için teşekkür ederim ürünleri henüz denemedim ama yorum için denemeye gerek bile duymuyorum.Tekrardan teşekkür ediyorum Allah razı olsun..
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] SATILIK ÇİFT KOL GTA V BUNDLE PAKET EŞSİZ İÇERİKLİ SIFIR AYARINDA PS4
Alıcı: DEVILBOY
Tarih: 25 Temmuz 2015; 20:31:05
Yorum
Tüm satış süresince gösterdiği ilgi alaka, ürünlerin zarar görmesin diye verdiği uğraş kesinlikle mükemmel. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIRDAN FARKSIZ PS4 OYUNLARI.!
Alıcı: 21y
Tarih: 15 Temmuz 2015; 13:08:07
Yorum
Sorunsuz alışveriş. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIRDAN FARKSIZ PS4 OYUNLARI.
Alıcı: old_snake
Tarih: 10 Temmuz 2015; 16:58:59
Yorum
Abartı derece güvenli kargo ve ne konuşuldu ise teslim alınan oyunlar ;) Güzel ve olumlu alışveriş...
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] SIFIRDAN FARKSIZ GARANTİLİ MSİ GTX 750Ti TwinFrozr
Alıcı: berdush42
Tarih: 12 Şubat 2015; 9:33:24
Yorum
Forumun dürüst üyelerinden. Sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sözünün eri bir insan.
Genel Puan

Ürün: SATILIK 250 GB [PAL] Slim KASA XBOX360 + XKEY + BENZERSİZ İÇERİK
Alıcı: murad35
Tarih: 2 Ekim 2014; 13:25:29
Yorum
Kendisi alışveriş öncesi ve sonrası çok yardımcı oldu her konu hakkında bilgilendirmeyi çok güzel şekilde yaptı çok memnun kaldım sözünün eri bir arkadaşımız
İmza
PSN: PHO3N1X-TR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
Motosiklet
Suzuki, Yamaha
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Oklahoma City Thunder
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172