Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hayabusaaa
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Mayıs 1983
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık yüksek zoomlu kamera konusunu başlattı (6 sa. önce)
Merhaba Yüksek zoomlu video kamera arıyorum ; 50x - 60x - 70x olabilir. 150-250 arası bütçe var. Aklımda Samsung F80 - F90 ve Panasonic V10 var ama t... Mesaja git »
powercube 5li küp priz 33.92 Kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
20tlye şokta görmüştüm almamıştım usb siz olanı diye... Mesaja git »
Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti 18.90 Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bir ara tırnak etlerimi koparırdım.tırnaklarım bu nedenle bozuk cıkardı üstleri pütür pütür olurdu.manuel tırnak üstü torpüleri var onlardan alıp daki... Mesaja git »
HP PAVILION GAMING GTX 960M-i7 6700HQ(Outlet) 3400 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
geceleri vatan indirimiyle 3389tl ye iniyor aylardır hemde outlet falan değil... Mesaja git »
AKK35FLEM çalışmadı ?... Mesaja git »
Prima İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu evkiba dan bende alıyorum birşeyler, nasıl bu kadar ucuza satıyor yaw... Mesaja git »
Hepsiburada Home Silikon Yastık 6,79 tl, kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
böyle ucuz yastıklardaki elyaf az olduğu için 3 5 kullanımdan sonra pide gibi oluyor bu hafta bime yastık gelecek 7.90 tl , beğenirsem misafir için... Mesaja git »
dün baktım ama sürahi çok küçük geldi bana sanırım ufak modeli.2.4 lt yazıyordu filtre kısmını çıkarınca 1 lt anca eder.almadım... Mesaja git »
şok markette surahi + 2 filtre 74.90 . sıcak değil mi ? geçen haftanın insert ürünüymüş , ellerinde halen var. hesapladım surahi dahil şekliyle lt s... Mesaja git »
şok markette 2 filtre ile 75tl ye gördüm. ayda bir gittiğim bir evim var hep elim dolu gidiyorum,su taşımak eziyet oluyor.Alanlar memnun mu acaba ?... Mesaja git »
Arkadaşları

kyabro

cahitdikici
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188