Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hayabusaaa
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Mayıs 1983
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hb Logitech Anywhere MX 2 Kablosuz Mouse 199₺ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2.seriyi bilmem ama 1.seride sarj az gidiyor diye 2400mah sarjlı pille kullanıyorum. 6 ayda bir bitiyor ama haftada birkaç saat kullanan biriyim. Ayrı... Mesaja git »
Hb Logitech Anywhere MX 2 Kablosuz Mouse 199₺ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1.seriyi 3-4 senedir kullanıyorum. Özellikle cam zeminde çok çok iyi bir seridir anywhere mx... Mesaja git »
Sony mdr ex155ap 39 tl (20 nisanda geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
walla şu kulaklık 49 tl idi gündüz bundan aldım , akşam bime gittim 3 tane sony siyah vardı .iyiki almamışım dedim dediklerinizi okuduktan sonra... Mesaja git »
Sony mdr ex155ap 39 tl (20 nisanda geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gebze osman yılmazda az önce vardı 3 adet siyah, kasada. N11 dekini almasam alırdım... Mesaja git »
daha önce bu satıcıdan birkaç alışverişim oldu hepsinden memnun kaldım .... Mesaja git »
Philips SHQ1400 Action Fit Kulakiçi Kulaklık 79,90 TL yerine 49,90 TL Daha iyi bir seçenek değil mi sizce? Ben aldım.... Mesaja git »
Geek - Wifi Kamera 29 tl + 11 tl kargo (YANLIŞ ALARM) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynı bimin getirdiği kamera. Bimde 100tl idi ama yazılımsal sıkıntı vardı. Bunda yoktur umarım. Geek nerenin sitesi?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba , 2010 yılında Endüstri mühendisliğinden mezun oldum . İlk iş tecrübem 2012 yılına kadar gıda fabrikasında üretim planlamaydı , ond... Mesaja git »
NUMARK MixTrack 3 %30 indirim 714 TL n11.com başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Masa komple sıcak fırsat oldu... Mesaja git »
New Balance İst. Optimum Avm garaj günleri 130 ve 150 tl başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Meşhur morhipo kampanyasından 65tlye aldım. New balanceların geneli çok uyduruk duruyor bence. 65tl normal böyle bir ayakkabı için ama fazlasını etmez... Mesaja git »
Arkadaşları

kyabro

cahitdikici

derkan14

Karadamyeti
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203