Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hayabusaaa
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Mayıs 1983
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BİM'e Xiaomi Mi6 geliyor [1790TL][23 Şubat] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Batarya ömrü olan telefon bakıyordum. Mi6 özellikleri süperdi ama mi max 2 alayım dedim batarya yüzünden.Mi max 2 aldım ve batarya yogun kullanımda 3 ... Mesaja git »
YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
benimkide şimdi teslim edilmiş , güzel duruyor . çiçeksepetinden gelmiş. haber veren arkadaşa teşekkürler... Mesaja git »
YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
sabah 6.30 da araca yüklendi diye mesaj gelmiş , teslim edilecek sanırım çok teşekkürler... Mesaja git »
YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
çıkmıyor birşey . neyse yarın göreceğiz ama riskli bir durum , ben zaten almayacaktım , ekstradan oldu... Mesaja git »
YANIYOR ATEŞ EDİYOR 5ADET BEYAZ GÜL VAZO TESLİMAT DAHİL 10TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
üyeliksiz sipariş verdim,sipariş takibi nasıl oluyor ? sipariş mesajı falan geldi ama takibi bulamadım... Mesaja git »
hızlı davranmak lazımdı bence 50 tane stok falan vardı heralde tanıtım amaçlı... Mesaja git »
bi tane daha alayım anneme dedim ama bulunmamaktadır dedi... Mesaja git »
bende aldım.walla bu sevgililer gününde çiçek almayacaktım ama bu paraya kaçmaz . gebze için kargo çıkmadı bakalım ne çıkacak... Mesaja git »
HB altis body gym tek kişilik başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hb yalan yanlış yapıp duruyo. Bu tarz indirimli ürünlerden alıpta kargosu gelen var mı?... Mesaja git »
VARTA 60 Ah AKÜ 217 LIRA başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ofis kısmındayım ben... Mesaja git »
Arkadaşları

kyabro

cahitdikici

derkan14

Karadamyeti
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094