Şimdi Ara

Endüstri Mühendisi için İhracattan ve Üretim planlama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2010 yılında Endüstri mühendisliğinden mezun oldum . İlk iş tecrübem 2012 yılına kadar gıda fabrikasında üretim planlamaydı , ondan sonra ingilizce bildiğim ve maaşı daha yüksek diye başka firmada ihracata geçtim , o gün bugündür ihracat üstüme yapıştı kaldı.aslında ihracat üretim planlamaya göre çok sıkıcı bir iş ama temiz iş , derdi tasası üretime göre çok daha az .

şu anda otomotiv sektöründe bir firmada ihracattayım , yaklaşık 2-3 hafta önce gıda sektöründe üretim planlama için bir işe kabul edildim.fakat 2-3 haftadır hala kararsızım,oyalanıp duruyorum.mevcut çalıştığım işyerinde anlaşmam 3 ayda 1 maaş prim şeklindeydi , 5 ay oldu zar zor 1 prim alabildim.gideceğim yerde ise sabit maaşım olacak ve şu anda çalıştığım yerden primleri düzgün alsam bile gideceğim yerden düşük maaş almış olacağım.

mevcuttaki patronlar çok iyi , gideceğim yerde ise iş ağır olacak ve trafik olarak daha sıkıntılı

bir yandan burda rahatım kal diyorum , bir yandan gıda ve üretim planlamaya dönmem lazım diyorum + maaş daha yüksek diyorum

Siz olsanız napardınız ?

• eğer amacın maddi değilse rahatını bozma
  • Hocam erkeklerin maaşı sorulmaz ama maaşınız ne kadar bir de nerden mezunsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.